Oldal: 123 / 302 ElsőElső ... 2373113119120121122123124125126127133173223 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.221 - 1.230 (3013) összesen

Téma: Fpv race

Senior Member atilllla logója
    Hely
    Budapest XIX.
    Hozzászólás
    1.124
    Mik lettek a legjobb idők végül?

Senior Member Rudolfking logója
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    207
    Sikerült a két héttel ezelőtti verseny problémáit kiküszöbölni, visszaforrasztottam a letört antennát, és úgy tűnik, különösebb hatótáv-veszteség nélkül túlélte a törést. Nagyon ajánlgattátok az 5040 proppot az 5030 helyett, megérkezett az is (meg az antenna-hosszabbító is), ráraktam, és brutál király ez az 5040, nanoteches aksival úgy emelkedik, hogy öröm nézni (és hallgatni) Végre nem állok bele a földbe, ha túl közel kerülök és gázt adok rá
    Vasárnapra állt össze a rendszer, így nem tudtam menni a versenyre, de legközelebb (nem most hétvégén) ott leszek! Megjött a 2.8-as optika is a 3.6-os helyett, hogy nagyobb legyen a látószög, mert elég sokat bámulom a füvet

Senior Member tomeedey logója
    Hely
    Nyírbátor-Budapest IX.
    Hozzászólás
    326
    Idézet pistike75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nohcsak, Zsolti piccolóját levadásztátok hétvégén ezért nem lett értékelhető köre? Ati, Berci mi történt? Grat mindenkinek, jó kis pálya, kicsit advancednek tűnik a Penci-hez képest, nem igazán vannak helyek ahol jól ki lehet húzatni a gépet.
    Az ég a bátrakat szereti!

Senior Member
    Hozzászólás
    463
    Neked szólt igen.
    Szerintem neked sincs okod szégyenkezni .
    Ha netán kérdésed lenne : 06-20/529-1974

Senior Member
    Hely
    Penc
    Telefon
    06203943195
    Hozzászólás
    840
    Idézet tomeedey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nohcsak, Zsolti piccolóját levadásztátok hétvégén ezért nem lett értékelhető köre? Ati, Berci mi történt? Grat mindenkinek, jó kis pálya, kicsit advancednek tűnik a Penci-hez képest, nem igazán vannak helyek ahol jól ki lehet húzatni a gépet.
    Rááádiiióóóózavar volt !!!
    NNNA BAMMEG!!!!! GRAUPNER MZ24 HOTT forever ,demá lecseréltem. Ez egy darabig örökös lesz.

Senior Member atilllla logója
    Hely
    Budapest XIX.
    Hozzászólás
    1.124
    Nalam a megtett meterek es a torott propok aranya kozelitett az 1:1 hez. mondhatnam hogy gyors palyara volt hangolva a gepem, de a keszultsegi szintem sem volt az igazi na...

na most van free zene alatta...

https://youtu.be/js8QKMbcZKI
    06 309 495 056 vagy sandor kukac sesztak.hu... kérlek ne írj privátot!

Senior Member
    Hozzászólás
    392
    Idézet tomeedey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát, ez nem az én versenyem volt! Egyetlen kört sem sikerült repüljek, egyszerűen nem alkalmas a gépem az adott konfigban az ilyen akrobatikus terepre. Döntenem kellett, hogy vagy lassan repülök és cserébe nézem az eget vagy látom a pályát de bazi nagy tempóval repülök. A 6x45 nem igazán mutatkozott jó oldaláról, nyílván ilyen versenyre kisebb prop kell.
    ... legközelebb jobban felkészülök.....
    A keserves szenvedésem és a kamera állításon való eszmecseréknek gyors véget vetett egy sporttárs spontán de annál hatékonyabb akciója, mikor a led fényeinek bemutatásával totál kiütötte a video jelem. Egy két nyomorúságos nyavajgás után a lekapcsolt gép kb 15 m- ről. a szántóföldre esett. Nagy volt az örömöm, hogy nem a kocsikra esett!

Nem örültem a "kilövésnek" de meg kell mondjam jó kis tapasztalat volt, tanultam belőle! Máskülönben a kolléga nagyon korrektül járt el, minden káromat megtérítette.

Most építem újra a madarat, úgyhogy vasárnap tuti számíthattok rám!

Nagyon köszönöm én is a rendezést, a vendéglátást és a kiválló 3 fogásos ebédet!
    ZSPF

Senior Member
    Hozzászólás
    327
    Segitséget szeretnék kérni mit gyakoroljak hogy ilyen jól menjen a föld közeli egyenes repülés.

15 méter felett már "egész jól" repülök, a forduló is elfogadható már. Az elöre még kissé még hullámzik de megy.
    Amint lemegyek 2-3 méterrel nem érzem a földet és a magasságot. Jelenleg a fák közötti átrepüléseket gyakorlom.

Oldal: 123 / 302 ElsőElső ... 2373113119120121122123124125126127133173223 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva