Oldal: 265 / 302 ElsőElső ... 165215255261262263264265266267268269275 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.641 - 2.650 (3013) összesen

Téma: Fpv race

Senior Member Zsolteeka logója
    Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólás
    1.189
    Köszi a lehetőséget Vini! Nagyon király volt a pálya, bár igazából szorosabb versenyre számítottam, legközelebb olyan helyre szervezz amin hetek óta repülsz, úgy talán lesz esélyed...

Viccet félretéve király volt, jól éreztem magam, köszi.
    Lájkold az FPVRace Hungary Facebook oldalát!

Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólás
    1.189

Senior Member MOHAMMED logója
    Hely
    Bp.XVIII.
    Hozzászólás
    257
    Sajnos az első esés következtében technikai okok miatt diszkvalifikálta magát a gépem így a lehetőséggel nemigen tudtam élni de köszönet azért érte
    Ettől független jól éreztem magam mint mindíg és készen állunk a holnapi vendettára
    U.i:Grt a szerencsésebbeknek szép race volt.
    200xRacer/X9D+/F.S.D.V3
    TEL:06húsz4huszon68van30

Senior Member Reddragon84 logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    689
    Én is köszi a versenyt Vininek és a többieknek is!
    Nagyon élveztem!

Az én szemszögemből, elején bénázás végén jobb egy fokkal:
    https://youtu.be/U2ZahiAu9cE

Member Ziv logója
    Hely
    Budapest, VII.
    Hozzászólás
    61
    Idézet Zsolteeka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Durva, hogy mennyire alapjáraton ment a motor általában, jó erős kis drón lehet! 4S? Milyen propellerek?

Az se semmi, hogy a fának ütközés után továbbrepült! Jó izmos propellereket használsz! A végén mi történt?

Senior Member
    Hely
    Lengyeltóti
    Hozzászólás
    1.402
    Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz!

Remek kis találkozó volt, egy klassz, technikás pályával, amin elsőre el sem mertem indulni, úgy be voltam parázva. Aztán volt fára akadás ( ezúton is hál a kisDurmáak! a mászásért! ), betonon cigánykerék és piruett, meg sok-sok kaputrafálós földmunka. De megérte! A végére ráéreztem, és simán kőröztem a pályán, ami nekem komoly sikerélmény, mivel még kaput sem láttam eddig. Másrészt szimplán magamtól ennyit és ekkorát sosem estem volna, így ez most intenzív törésteszt is volt egyben. A legújabb kis gépem (ZG220) hiba nélkül pusztította a pályán önmagát. Még az sem okozott gondot, hogy ZsPF simán segbetalálta! Semmi nem tört vagy ment szét rajta a kameraállító szervón túl. Az a legegyszerűbb kis 6g-os volt, amit fémfogaskerekesre cserélek ezért.

Másrészt remek volt, hogy fórumos nickekkel bemutatkoztunk egymásnak! Ezen még mindig mosolygok, de hát ilyen világban élünk. Az itteni nickekkel tudjuk beazonosítani a másikat.
    Jó volt, hogy lettek arcok is a nevekhez, mert kivétel nélkül, egy szimpatikus társaságban találtam magamat. Talán ez a legfontosabb egy ilyen hobbyban, hogy normális és értékes emberek között töltse el az ember azt a kis időt, amit erre közösen szánunk...

Nem utolsó sorban pedig köszönet Vininek a szervezésért, Seszinek pedig a kolbászsütésért! Mindkettő klassz volt, komolyan!
    Kövi

mert nem történt repülés! csak kitettük őket napozni hihihi
    06 309 495 056 vagy sandor kukac sesztak.hu... kérlek ne írj privátot!

Senior Member
    Hozzászólás
    392
    Sziasztok!

Köszönöm a lehetőséget, nagyon jóléreztem magam. A pálya király, a rendezés profi, a társaság felemelő volt.
    ZSPF

Hely
    Nyergesújfalu
    Hozzászólás
    1.189
    Idézet Ziv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Durva, hogy mennyire alapjáraton ment a motor általában, jó erős kis drón lehet! 4S? Milyen propellerek?

Az se semmi, hogy a fának ütközés után továbbrepült! Jó izmos propellereket használsz! A végén mi történt?
    4S igen, DAL 5045BN 2ágú volt fent. A végén pedig az történt hogy körözgettünk Vinivel, én befordultam a célegyenesbe, ő leszállt elém és egyszer csak magamat láttam, ahogy fogom a távot, szal inkább disarmoltam.

Senior Member Reddragon84 logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    689
    Idézet Zsolteeka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szépen mentél
    egy kis tanulságot is levontam, gyakorolnom kell azon felül összehasonlítva az enyémmel a 3s-em fel tudta gyorsítani a gépet, viszont amikor jöttek a fordulók már nem tudtam megfogni olyan könnyen, a kamera állásszöget is változtattam, ami lehet nem volt célszerű
    Utoljára módosítva: Reddragon84 által : 2016-03-20 12:25

Oldal: 265 / 302 ElsőElső ... 165215255261262263264265266267268269275 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva