Oldal: 294 / 302 ElsőElső ... 194244284290291292293294295296297298 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.931 - 2.940 (3013) összesen

Téma: Fpv race

Senior Member
    Hely
    Vasalja
    Hozzászólás
    1.353
    Ahogy elnézem a videódat, az egészet át lehetne keresztelni BAT Race-re (nem a dohánygyártóra gondoltam).

Bocs a szervezőknek, de tényleg kereshetnétek valami normálisabb (teljesítményű) adót. Ha a Bessenyeivel reklámozott szervezőgárda (már ha lesz belőle valami) le tudja boltolni a 600mW-ot, akkor egy 200-300mW-os simán beleférhetne. De akár a 600-as is.

Senior Member _hori logója
    Hely
    EU
    Hozzászólás
    1.874
    Rámixelhető arra megbízhatóan több is. Elég sok az az 1000 és nagyon gagyi az a kontroller, ami pár usec-nél többet ugrál.

Senior Member Rudolfking logója
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    207
    Igazából a 25 mW talán nem akadály, nem romlott a jel távolabbi pontján a pályának. Valószínűleg ezúttal rosszul osztották ki a frekiket a színek között és áthallatszódtak. Az pedig hogy egy épület és egy nézőtér közötti "völgyben" voltunk, szintén nem segíti elő a visszhangok kiszűrését. Egyszer repültem egy völgyben, balra sziklák, jobbra épületek és hegyoldal, nem volt jelem kb. 50 után, pedig nyílt terepen 300 sem volt akadály.

A versenyt a gyakorlások végéig én is élveztem, az első alkalommal sokat tudtam menni, a második alkalommal pedig Zivvel Fröccsel és Tomival iszonyat jót versenyeztünk, nagyon jó volt, hogy hasonló tempót tudtunk, volt egy csomó előzés, dübörgött az adrenalin és így, hogy az ütközésből nem lett baj, az is poén volt. A versenyem nagyon rövid lett és nagyon sajnálom hogy nem volt még egy lehetőségem. Ez mondjuk nem igazán a szervezés hibája
    Összeségében én jól éreztem magam, örülök, hogy itt lehettem egy ilyen nívós versenyen. Sajnálom, hogy nem tudok eleget gyakorolni ezekre, akkor jobban menne, de ahhoz nem a belváros közepén kellene lakni

Member
    Hozzászólás
    71
    Hali, valaki tudja, hogy a http://www.droneracinghungary.com/ miért nem érhető el?

Vagy csak nálam van gond?

Member
    Hozzászólás
    71
    Idézet durma71 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Hirtelen felindulásból megírom érzéseimet a mai Hungaroring versennyel kapcsolatban. Kíváncsi vagyok, más hogy élte meg. Azt kell mondjam, ez volt a legrosszabb verseny amin voltam (Vini féle nyert ). Felveti a kérdést, hogy érdemes-e a RDH futamsorozatban egyáltalán folytatni.

Akik emlékeznek a postjaimra, mi vagyunk akik pedig szépen megépítik szépen a pályákat, rendesen gyakorolnak.

Amit ma sikerült összehozni - köszönhetően alapvetően a szervezésnek, tehnikának - az sokkal gyengébb volt, mint akármelyik mezei verseny, akár az is, amikor mi készítünk pályát, és örömversenyzünk. Pedig ez a hivatalos bajnokság... De akkor sorban:

Én sajna a piros antennás csoportba kerültem, akiknek több baja volt az átlagnál. Volt egy időszak, amikor a technikai hibás versenyzők mehettek "pót" kört, érdekes, mint a négyen pirosak voltunk....
    Szia, meg a többieknek is
    Úgy tűnik én a szerencsésebbekhez tartoztam, mert az én videóadóm -a lehetőségekhez képest- egész jól teljesített. Íme a második gyakorlásom:

Sajnos az időmérőt elbalfaszkodtam, pedig nagyon gyúrtam rá :-))))

Nem csak úgy mondom, mert itt a videó alapján volt 5 teljesen tiszta, hibátlan köröm, rendre 25, 24, 22, 21 22 másodperces időkkel

Lényeg, Velencéhez képest magamat úgy értékelem, hogy fejlődtem.

A versenyről meg annyit, hogy azért bőven érzékelhető az előre lépés, legfőképpen az előre kiosztott videóadók miatt. Az, hogy -szerintem- nem tudták egymáshoz hangolni őket, nagy hiba, de remélhetőleg a következő versenyre lesz annyi felkészülési idejük, hogy ezt megtegyék.
    Ja, és hiányolom azt ami Velencén jól működöt, nevezetesen, hogy mindenkinek volt két próbálkozási lehetősége az éles időmérő körre.

Amúgy tök jó volt, csak baromi hideg volt, bbbrrrrr :-))))

Senior Member durma71 logója
    Hely
    Érd
    Hozzászólás
    734
    Pendi, neked piros antennad volt?

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.702
    Idézet Pendi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali, valaki tudja, hogy a http://www.droneracinghungary.com/ miért nem érhető el?

Vagy csak nálam van gond?
    Azt irja a Spinnin records letiltotta...gondolom ovek a jog
    Szervezok majd megmondjak hol lesz elerheto!?
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member
    Hozzászólás
    392
    Sziasztok!

Lehet olyat kérni a tisztelt rendezőségtől (Pisti, Zsolti), hogy tegyék közzé a hivatalos mért gyakorló és verseny időket? A DVR videók megtekintésének lehetősége is igen tanulságos lenne sokunk számára.

Előre is köszönöm!
    Utoljára módosítva: Zsolt piccolo fun által : 2016-05-16 20:49
    ZSPF

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.702
    Idézet durma71 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ketfele layoutot konfiguralj fel. A 0 a fullos, az 1 az osd switch. Ezt lehet kapcsolni betaflightban az osd csatornan. Ezt ramixeltem az egyik auxra.
    Egy auxra stabilan 3 de akar 4 kapcsolo is ramixelheto.
    Koszonom!....ha ujra lesz minimosd....microt akarok...meg priviben kerdezhetek?
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member durma71 logója
    Hely
    Érd
    Hozzászólás
    734
    Idézet Ltomi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Koszonom!....ha ujra lesz minimosd....microt akarok...meg priviben kerdezhetek?
    Persze, majd este torlom a bixit, mert megtelt

Oldal: 294 / 302 ElsőElső ... 194244284290291292293294295296297298 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva