Oldal: 63 / 302 ElsőElső ... 135359606162636465666773113163 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 621 - 630 (3013) összesen

Téma: Fpv race

Senior Member n.james logója
    Hely
    Tök
    Hozzászólás
    3.523
    Idézet Seszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Április 4 Tököl
    Május 2 Penc

konkrét jelentkezéseket írjatok a dátumokra, bele a google doksiba. ha valamelyikre összejön 12 ember, megcsináljuk.

Tökölön a terület osztatlan közös tulajdon és van szóbeli engedélyünk repülésre, de ha jobb az idő, megjelennek a kutyasétáltatók is. nincs közel és könnyen be is dugul az odavezető út, de a terep izgalmas.

a töki pálya biztonságos, terep szempontjából unalmas és kicsit messze van

Penc egy 3D pálya. nagy tisztás, mellette egy 45 fokos, 200 méteres dombbal. messze van de magánterület és beengednek. megszállottaknak ideális

néha mehetünk a Gödörbe is, közel van, sík de elég kicsi
    Tökön nem kell rendezni versenyt, jó nekem máshol is.
    Már csak az a kérdésem kell a pálya vagy marad a 3 karó?

Hely
    Tök
    Hozzászólás
    3.523

FPV Race április, május

Akkor fiúk itt a lehetőség a jelentkezésre, mert Seszi nem viccel. Kell neki a 12 fő!

Támogató pistike75 logója
    Hely
    Leányvár
    Hozzászólás
    730
    Ahogy látom, marhára nem nagy az érdeklődés a hexám iránt, sokkal olcsóbban meg már nem akarom eladni, így valszeg megmarad, szóval azzal is lehet felvételeket készíteni.
    A gond, hogy csak 1 8000-es akkum van hozzá, azzal mondjuk 20 percet elvagyok, de utána tölteni kell.
    Rajta SJ4000, meg van egy gimbalom is, csak még nincs beüzemelve, de addigra megoldom.
    Ha elviszik mégis, akkor meg egy 500-as discovery még mindig van kamerázni, ahhoz még akku is van, annak jó a 3 cella, nem olyan finnyás, mint a tarot.
    Plusz tudok vinni bográcsot

Member
    Hely
    Himod, messze nyugaton
    Telefon
    20/3407217
    Hozzászólás
    69
    Kérnék én is meghívót a google hoz!
    Köszke!
    DJI F450, Century hexa, f27 230mm, Gopro3+4, Devo 12s, 3DR Solo,

Támogató pistike75 logója
    Hely
    Leányvár
    Hozzászólás
    730
    Pályára van még egy tippem.

Kesztölc és Esztergom közti úton van egy rész ami szerintem kiválóan alkalmas lenne..
    Csomi, gondolom ismered a helyet...

https://www.google.hu/maps/place/117...686fcefc?hl=hu

kérnék egy email címet

Idézet Paolo77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérnék én is meghívót a google hoz!
    Köszke!

Idézet n.james eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tökön nem kell rendezni versenyt, jó nekem máshol is.
    Már csak az a kérdésem kell a pálya vagy marad a 3 karó?
    minden pályaelem jól jön, persze! nincs baj a töki pályával, a biztonság a legfontosabb és ott nincsenek mászkáló, betévedő civilek. De ha meglátod a penci pályát, érted, majd, miért unalmas minden más hely

amúgy meg Júliusra már bevállaltad a töki versenyt...

Hely
    Tök
    Hozzászólás
    3.523
    Idézet Seszi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

amúgy meg Júliusra már bevállaltad a töki versenyt...
    De le lehet szavazni ha van jobb, és én meghajolok a többség akarata előtt.

Most beszéltem a polgármesterrel és áprilisban fogják megszavazni a nyári programokat, addig nem tudok időpontot mondani.

Ha mar verseny:

1. A palya kijelolesnel mindenkeppen fontos hogy mindenki ugyanazt repulje meg,
    ne legyen az mint legutobb Tokon hogy valaki 4m magasan vette az akadalyt, valaki meg 1 meteren.
    A versenyzo igenis tanuljon meg magassagot tartani, a repules 3D dolog, nem pedig 2D.
    Ha kapu van akkor bizony korlatozni kell a magassagot, csak ugy van ertelme, tehat egyertelmuen kell lathato felso korlat.

2. Ha valaki jelentkezik versenyre akkor versenyezzen is, ne gondolja meg magat kint a palyan.
    Aki pedig nem versenyez, az ne repkedjen kozben, a kornyeken sem.
    Legyen egy sorrend ahogyan a versenyzok kovetkeznek, es ha lemegy 1 kor mondjuk 10 versenyzovel akkor
    fel ora szunet, akkor repkedjen aki akar.

3. a foldbeszurt karok lathatosaga finoman szolva is kerdeses. Persze kamera es szemuvegfuggo de hiaba repul valaki jol
    ha nem latja az akadalyt idoben. A legutobbi tokoli repkedesnel a tablas modszer rendkivul jol bevalt,
    karok mellett tablak hasznalata is jo lenne, mert ezek mar messzirol mutatjak a keruloiranyt.

4. az autok legalabb 20m-re legyenek a palya nyomvonalatol hogy ne kelljen folyton azon izgulni hogy ki amortizalja le
    valamelyik kocsit. Az aram nem mervado, mindenki kocsijaban van aksi, lehet tolteni.
    A versenyek hetvegen legyenek, hetkozben sokan nem ernek ra.

5. Es a legfontosabb mind kozul: legyen egy palyabiro vagy mittudomen hogy nevezzuk, aki inditja a versenyzoket,
    es beosztja a repuloidot. Az o szava legyen szent, ha azt mondja repulhetsz mehetsz, ha pedig epp tiltja akkor nem.
    Ha pedig valaki nem fogad szot akkor kuldjuk haza.
    A repuleseknek legyen elore meghatarozott sorrendje, mielott megkezdjuk, igy mindenki idoben rajthoz tud allni,
    es nem veszitunk feleslegesen idot.

6. A tokoli palya annyibol jo hogy sok a termeszetes akadaly (fa), igy nem kell gyartani.
    Szlalomhoz idealis, es vannak gyors reszek is. Hatranya az hogy bizony sokan jarnak oda,
    es csak ugy lehetne megoldani a dolgot ha lezarnank a teruletet par orara.
    Ha van erdeklodes akkor megkerdezhetem az onkormanyzatnal hogy mit szolnanak hozza.

En pl. szivesen elmegyek barhova versenyezni ha az 1-5 pontok teljesulnek, de ha nem akkor max. csak kibicnek erdemes.

Amugy a HD kamera miert lenne kovetelmeny? Erthetetlen szamomra, meg ugy is hogy nekem minden gepemen van...
    Es a gepmeretet es sulyt sem korlatoznam, ha valaki 2kg geppel akar repulni hat szive joga.
    Ja, es ha mar verseny akkor legyen mar valami dij is. Ha mas nem, dobjunk ossze valamennyi aprot es vegyunk egy rekesz sort
    a gyoztesnek.

Moderátor csomy logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    2.330
    icahone jól mondja! Támogatom!

Továbbá!
    Itt a mai napi teljes gyakorlásom!
    RESZKESSETEK!
    https://www.youtube.com/watch?v=FlpUb1XCKTo

Oldal: 63 / 302 ElsőElső ... 135359606162636465666773113163 ... UtolsóUtolsó