Oldal: 65 / 302 ElsőElső ... 155561626364656667686975115165 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 641 - 650 (3013) összesen

Téma: Fpv race

Támogató pistike75 logója
    Hely
    Leányvár
    Hozzászólás
    730
    Sracok, ez igy eleg docogos
    Vagy szemelyesen kene talizni es ugy atbeszelni a dolgokat, vagy telefon, skype konferencia... Haladosabb lenne. Plusz ( kicsit felve jegyzem meg) figyelembe kene venni a nemzetkozi trendeket, es/vagy tobb kategoriat/versenyszamot osszehozni. Bar ezzel kapcsolatban en is amellett vagyok, hogy egyelore korlat nelkul kellene. Plane, minek a hd kamera a gepre. Olyan elvarasok kellenenek, amit lehetoseg szerint a kis penzbol indulok is minel konnyebben ki tudnak gazdalkodni.
    Ne szivassuk azokat, akik lelkesek de nincs mibol. (Itt most nem magamrol beszzelek, de tenyleg vannak olyanok, akiknek egyszeruen nem futja ra)

A tököli versenyre (Április 4) 2db jelentkezőnk van, a pencire (Május 2) 4db.

Senior Member atilllla logója
    Hely
    Budapest XIX.
    Hozzászólás
    1.124
    Sokan csak az utolsó pár napban fogják tudni eldönteni hogy jönnek-e. Sok a bizonytalan tényező. (Kínai posta, időjárás, szabadnap stb.:-))
    Méretkorlátnak szerintem az is elég, hogy ne egyszerre induljon aki szemlátomást nem egy kategoria, hogy a nagyobb ne darálja be a kisebbet. Persze ezt jó előre beregisztrálni. Bár kétlem hogy 2-3 gépnél célszerű többet egyszerre indítani.

Senior Member n.james logója
    Hely
    Tök
    Hozzászólás
    3.523
    Érdemes volt tegnap felcsűrnöm magam, ma reggel bevillant a megoldás, keskenyebb kapuk lesznek de lehet teteje, csak még egy kis plusz beruházást igényel.

DE!

Van egy olyan érzésem hogy nem kell verseny senkinek sem, minek szabályokat hozni, úgyis mindig lesz valaki aki beleköt valamibe, elégedetlen stb.
    A helis versenyek is ilyenek miatt buktak meg, pedig ott több évig volt aki felvállalta és profin megcsinálta, kupák, díjak, stb.
    (Tavaly még én is készültem oklevelekkel, stb.)

Azt hiszem Seszivel (meg aki még csapódik) majd kimegyünk repkedni a saját örömünkre, szerencsére a pályát nem nagy ügy bárhol felállítani.
    Túl optimista voltam, többet nem leszek.

Üdv James

Senior Member atilllla logója
    Hely
    Budapest XIX.
    Hozzászólás
    1.124
    Lévén, hogy az egész kategoriát (mini multik fpv-ben versenyeznek) tavaly találták fel, nyilván nem kiforrott még. Ötletelés van. Folyamatosan születnek nagyon jó ötletek. Nagyon jó ötlet pl, hogy a kapukat és a felvezető nyilakat kombináljuk.

A helis hobbi jóval kiforrottabb már.

Member
    Hely
    Himod, messze nyugaton
    Telefon
    20/3407217
    Hozzászólás
    69
    Az elsőn (ápr 4) Kínában leszek sajna.
    HA valakinek kell valami szóljon. Guanzhou- Shenzen vonulatban.
    DJI F450, Century hexa, f27 230mm, Gopro3+4, Devo 12s, 3DR Solo,

Member
    Hely
    Himod, messze nyugaton
    Telefon
    20/3407217
    Hozzászólás
    69
    Idézet pistike75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sracok, ez igy eleg docogos
    Vagy szemelyesen kene talizni es ugy atbeszelni a dolgokat, vagy telefon, skype konferencia... Haladosabb lenne. Plusz ( kicsit felve jegyzem meg) figyelembe kene venni a nemzetkozi trendeket, es/vagy tobb kategoriat/versenyszamot osszehozni. Bar ezzel kapcsolatban en is amellett vagyok, hogy egyelore korlat nelkul kellene. Plane, minek a hd kamera a gepre. Olyan elvarasok kellenenek, amit lehetoseg szerint a kis penzbol indulok is minel konnyebben ki tudnak gazdalkodni.
    Ne szivassuk azokat, akik lelkesek de nincs mibol. (Itt most nem magamrol beszzelek, de tenyleg vannak olyanok, akiknek egyszeruen nem futja ra)
    Van két hero 3+-om, meg egy autós kamera HD!
    Tokban bárkinek odaadom, ha én is ott vagyok.
    DJI F450, Century hexa, f27 230mm, Gopro3+4, Devo 12s, 3DR Solo,

Senior Member Rudolfking logója
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    207
    Szia,
    Ne viccelj már! A szervezés helyzete mindig hoz magával elégedetlenkedőket, kriitkusokat, sőt néha ellen-szervezéseket is, de ez ne vegye el a kedvedet/kedveteket a szervezéstől. Minden kritikában van jó érv, minden lehúzásban van meggondolandó, de felvenni sosem szabad. Itt sem és máshol sem az életben
    Kellenek a szabályok, mindig lesznek elégedetlenkedők és "belekötők", nekik fel lehet kínálni a szervezésben való résztvétel lehetőségét (ha arra nincs meg a kedv, akkor az elégedetlenkedés máris okafogyott, hiszen pusztán elégedetlenkedés, nem pedig építő jellegű kritika).

Témához: Egyébként én örülnék, ha lenne teteje a kapuknak, és köze mondjuk "bárhol" lehetne haladni, mert sokkal könnyebben ellenőrizhetővé tenné a játékot. Elnézegetve a tavalyi videókat (nagy élvezettel figyeltem őket) sok olyan necces helyzet volt, amiről nem lehetett eldönteni, hogy akkor most ez szabályos? Ha valaki nem tud átrepülni akkora sebességgel a kapun, szerintem az az ő tudásának a hiánya, lassuljon le, mérje be, repüljön át, és a körideje legalább értékelhető lesz. (Nekem is ilyesmi a tervem...) Lehet a tudáshoz mérten óvatosan repülni. Majdnem 1 éve repkedek mikro Hubsan quadcopterekkel, barátaim is vettek, többen össze is törték, én még nem zuhantam egy kritikusat sem. Mini kategóriájú versenygépem februárban készült el, eddig 3-5 órát, ha repülhettem, de még egyszer sem zuhantam le, vagy csapódtam akadálynak. Ezért ez szerintem versenyen is sikerülhet, legfeljebb a "befutottak még" kategóriára lesz elég. Ennek ellenére azért nem töketlenkedek a pályán, haladok rendesen, csak a necces szituációkba nem szaladok bele.
    A több quadcopteres versenyzés kérdése pedig mindig vállalás kérdése: aki bevállalja, az mehet, indulhat a versenyen, aki nem, nem kell eröltetni. Mellesleg én örülnék ilyennek és részt is vennék, hiszen számomra a verseny mások ellen van, nem az idő ellen (Lehet azért nagy a szám, mert még nem törtem össze sose a gépem és nem tudom, milyen érzés az. De ha először töröm ripityára, akkor az egy versenyen legyen az utolsó hajtűkanyarban, az első helyért tolva tövig a gázt ).
    Kár, hogy az áprilisi időpont nem lesz jó, de májusban igyekszem ott lenni. Ha a szervezésben van olyan (kisebb/nagyobb) feladat, amiben tudok segíteni, ne kíméljetek.

Idézet n.james eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdemes volt tegnap felcsűrnöm magam, ma reggel bevillant a megoldás, keskenyebb kapuk lesznek de lehet teteje, csak még egy kis plusz beruházást igényel.

DE!

Van egy olyan érzésem hogy nem kell verseny senkinek sem, minek szabályokat hozni, úgyis mindig lesz valaki aki beleköt valamibe, elégedetlen stb.
    A helis versenyek is ilyenek miatt buktak meg, pedig ott több évig volt aki felvállalta és profin megcsinálta, kupák, díjak, stb.
    (Tavaly még én is készültem oklevelekkel, stb.)

Azt hiszem Seszivel (meg aki még csapódik) majd kimegyünk repkedni a saját örömünkre, szerencsére a pályát nem nagy ügy bárhol felállítani.
    Túl optimista voltam, többet nem leszek.

Üdv James

Senior Member pulsarxp logója
    Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.162
    Oriasi like es +1 rudolfking-nek. Tok igaza van. Te kitalaltal valamit, ami fpv race. Ha valakinek nem tetszik, nem kell elmenni, vagy otletelni lehet, megvalositani, es szervezni.

A kapuk tetejeben is szinten egyet értek.

Támogató pistike75 logója
    Hely
    Leányvár
    Hozzászólás
    730
    Én is azt mondom, kell a kapukra tető, hogy ne a pályabíró szeme döntse el, hogy alatta vagy felette volt.
    Meg ugye mégis ki lenne pályabíró, az nem versenyezhet

Oldal: 65 / 302 ElsőElső ... 155561626364656667686975115165 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve