Oldal: 3 / 19 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (189) összesen

Téma: AccuRC

Senior Member
    Hely
    Jászberény
    Telefon
    06703640199
    Hozzászólás
    1.507

Re:AccuRC

Balàzs!

Egyrészt igazad van,ezzel tàmogatod őket!

Màsrészt meg annak a pénznek ami a tört és az eredeti kozott van azt eltudom kolteni masra is,es helye is van! Pl:tudok venni egy-ket akkupakkot...
    Trex 500 DFC
    Wl-toys V977

Senior Member
    Hozzászólás
    356

Mindenkeppen tervezem kiprobalni, bar nekem a Phoenix is teljesen megfelel. Ellenben erre a progira ha jo, nem sajnalnek beruhazni. A phoenix az 5.0 a-q 3 nap frissiteseivel nagyon ganyolas szagu lett, melle meg van Next szimulator is, ami uj.
    JR Forza 450, Emax Nighthawk 250, DX6 `14 - Magyar FPV Hub - 250 és a többiek FB csoport tagja

Senior Member Tomek88 logója
    Hely
    Komárom
    Telefon
    70 466 20 64
    Hozzászólás
    2.391

Csatlakozom Szuper456 kollégához. ...megvárom az első tapasztalatokat és megveszem ha tényleg olyan jó..
    Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
    Synergy E7SE Beastx
    Synergy N5C Beastx
    Aurora 9

Senior Member pilot11 logója
    Hozzászólás
    5.482

Előrendelés a Midlandnél...bár ár nélkül elég vicces :

http://www.modelhelicopters.co.uk/ne...eing-accepted/
    "...belátom, hogy TALÁN én vagyok Robert Porter, ha Ön is belátja, hogy TALÁN a K-Paxről jöttem..."

Senior Member super456 logója
    Hely
    Leányfalu
    Hozzászólás
    2.431

Gondolom 20 + 69.99 font az ára.
    Balázs

"Sponsored by destiny"

Senior Member
    Hozzászólás
    356

Tegnap lattam egy uj "in action" videot es meg kell mondjam, nem gyozott meg. Nem erzem jobbnak mint a phoenixet video alapjam.

Persze van benne a tervezo nezet, az mindent visz, de jelenleg nagy korulotte a hype nagyon. Pre order mar megy, de en kimaradok az elso korbol...
    JR Forza 450, Emax Nighthawk 250, DX6 `14 - Magyar FPV Hub - 250 és a többiek FB csoport tagja

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.717

http://www.accurc.com/ fent vannak az árak,£89.00 lesz ! Demót még mindig nem látok hozzá....
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member
    Hozzászólás
    356

Elkezdodott az elorendelesek kiszallitasa, meg csak nyalcsorgato videok vannak. Szerelgetes a gepen, ez az allitasa, ami valos repules, az kb a phoenix szintjen van szemre, ki kell probalni, ma ugyis megyek align-ba, megnezem jol...

Senior Member pilot11 logója
    Hozzászólás
    5.482

Idézet Flynth eredeti hozzászólása
    Elkezdodott az elorendelesek kiszallitasa, meg csak nyalcsorgato videok vannak. Szerelgetes a gepen, ez az allitasa, ami valos repules, az kb a phoenix szintjen van szemre, ki kell probalni, ma ugyis megyek align-ba, megnezem jol...
    Jó lenne, ha megosztanád a saját tapasztalatot, mert őszintén szólva így szemre nemigen hiszem, hogy bármilyen következtetést le lehet vonni.

https://www.youtube.com/watch?v=UdHU-C59wJM
    "...belátom, hogy TALÁN én vagyok Robert Porter, ha Ön is belátja, hogy TALÁN a K-Paxről jöttem..."

Senior Member
    Hozzászólás
    356

Idézet pilot11 eredeti hozzászólása
    Idézet Flynth eredeti hozzászólása
    Jó lenne, ha megosztanád a saját tapasztalatot, mert őszintén szólva így szemre nemigen hiszem, hogy bármilyen következtetést le lehet vonni.

https://www.youtube.com/watch?v=UdHU-C59wJM
    Koppantam, kocsikaztam 30km-t, erre a boltban mar megvolt a demo darab, de mivel nincs meg keszlet ezert inkabb eladjak, majd ha lesz keszlet, feltelepitenek egyet... Mondom hat koszi, igy hogy vegyem meg

Az en esetem duplan szopas, mert mac parallelsel menne + elvileg kell neki az eros vga, ami nekem egy emulalt 1gb-os "szabvany vga" ezert lehet el se indul a gepemen, demorol meg nem igazan jonnek hirek. Amit szinten sehol sem irnak, letezik e benne multi, mert en egesz jokat szoktam leskelodni phoenixben

Oldal: 3 / 19 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva