Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 45678
Eredmény: 71 - 80 (80) összesen

Téma: Forza450

Senior Member Totya91 logója
    Hely
    Mezőlak (Pápa)
    Hozzászólás
    1.551

Re:Forza450

A faroklapátból ítélve be van Amúgy jól néz ki így!
    Üdv:Tóth Bálint
    Blade Mcpx BL, SPEKTRUM DX8

+3630 207 3683

Senior Member Roller logója
    Hozzászólás
    1.596

Idézet Totya91 eredeti hozzászólása
    Ne hagyd magad becsapni...sztem csak megrágta az egér Amúgy tényleg jól néz ki, ezzel az árral már egy hajszál választott el, hogy megvegyem...de aztán mégsem Persze várom a tapasztalatokat, érdekel, hogy mit tud a jószág...

Senior Member
    Hozzászólás
    356

Idézet Roller eredeti hozzászólása
    Idézet Totya91 eredeti hozzászólása
    Ne hagyd magad becsapni...sztem csak megrágta az egér Amúgy tényleg jól néz ki, ezzel az árral már egy hajszál választott el, hogy megvegyem...de aztán mégsem Persze várom a tapasztalatokat, érdekel, hogy mit tud a jószág...
    Felig be van repulve mondjuk ugy a nagykepusegem egy uj faroklapat parba kerult

Gondoltam a laza 1,5 ev hilleres tapasztalat eleg ahhoz, hogy bealltisak egy vbar / kbar-t "fejbol" A gyro elegge megsinylette a tudasom, a heli repult, csak rossz iranyba kompenzalt, de centrifugakent mar jol szuperalt Ez volt multheten, ez a het kicsit suru volt (uj melohely, 3 nap Tenerifei "nyaralas" mint ceges buli - igy kell kezdeni ) vettem egy Blade 180QX-et is, elkezdtem FPV-t epiteni, igy a beallitasa a vbarnak a mai napra esett, de jott a szokasos, save settings -> elered az esso Majd jovohet vegen meglatjuk...

Ami nem volt beallitva:
    - vbar szerinti center eseten nem 0 volt, a kiteresek 85% maxon voltak 100 helyett
    - a gyro is fura helyen volt (700 as gep kornyeken, mert a tavon 30% volt, de ugye mikado ezt le se xarja... )
    - pitch gauge-em sem volt digitalis (analog tetejen iphone nem az igazi, -14 - +17 fokok voltak, a ciklikust le se merem irni )

Most vegigmentem mindenen, jonak tunik, bar a 8 fokos ciklikus 60-on 7.9 fok, ezt leszamitva minden papirforma szerint van belove, meg a gyro ertekeben nem vagyok biztos, mert trex 450-re van allitva, ez meg ugye 10cm-el nagyobb vas

Ha mar berepules:
    Kimentem quadozni felalomba a hidegbe, kijott egy srack 700n maidenre... kb 10 perc inditozas utan megmozdult a vas, kicsit okadta a fustot magabol, a pilota "jo"-nak ertekelte es elkezdte az uj vas berepuleset -
    700n lerakva a foldre, 1!!!! et lep hatra, majd beizzitja 2000rpm-re, ugye berepules, ahol a csavarok lazulasatol kezdve szervokig mindent atnezel, o elkezdett 1 masodpercen belul 5m-t fel/le cikazni, majd tic-toc -ot tolt, meg mindig az elso start 5 percen belul... ketten voltunk nezok, elmenekultunk a padok moge, eloszor feltem helikopter mogott, pedig volt 10 meter is koztem meg a heli kozott... Majd a srac 700as helit auto nelkul letette a foldre, gov-al 2000 rpm, majd picit leert a farok, a heli hatra dobta magat es osszetort...

Senki nem serult meg, de ha nem tori ossze a helit, lehet elmentem volna haza, amig a srac repul... (nitrobol vitt vagy 3 napnyi adagot )
    JR Forza 450, Emax Nighthawk 250, DX6 `14 - Magyar FPV Hub - 250 és a többiek FB csoport tagja

Senior Member Tomek88 logója
    Hely
    Komárom
    Telefon
    70 466 20 64
    Hozzászólás
    2.394

Ha mar berepules:
    Kimentem quadozni felalomba a hidegbe, kijott egy srack 700n maidenre... kb 10 perc inditozas utan megmozdult a vas, kicsit okadta a fustot magabol, a pilota "jo"-nak ertekelte es elkezdte az uj vas berepuleset -
    700n lerakva a foldre, 1!!!! et lep hatra, majd beizzitja 2000rpm-re, ugye berepules, ahol a csavarok lazulasatol kezdve szervokig mindent atnezel, o elkezdett 1 masodpercen belul 5m-t fel/le cikazni, majd tic-toc -ot tolt, meg mindig az elso start 5 percen belul... ketten voltunk nezok, elmenekultunk a padok moge, eloszor feltem helikopter mogott, pedig volt 10 meter is koztem meg a heli kozott... Majd a srac 700as helit auto nelkul letette a foldre, gov-al 2000 rpm, majd picit leert a farok, a heli hatra dobta magat es osszetort...
    Mi ebben a fura? Erről szól a berepülés, kiviszed és megvallatod mit kell még állítani, hogy jól viselkedjen..
    Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
    Synergy E7SE Beastx
    Synergy N5C Beastx
    Aurora 9

Senior Member
    Hozzászólás
    356

Idézet Tomek88 eredeti hozzászólása
    Ha mar berepules:
    Mi ebben a fura? Erről szól a berepülés, kiviszed és megvallatod mit kell még állítani, hogy jól viselkedjen..
    Az, hogy tul sokat lepett hatra...
    JR Forza 450, Emax Nighthawk 250, DX6 `14 - Magyar FPV Hub - 250 és a többiek FB csoport tagja

Senior Member Roller logója
    Hozzászólás
    1.596

Idézet Flynth eredeti hozzászólása

Ez volt multheten, ez a het kicsit suru volt (uj melohely, 3 nap Tenerifei "nyaralas" mint ceges buli
    OFF

csak Tenerif-ről jutott eszeme; azt tudtad, hogy ott történt a polgári repülés egyik legdurvább (ha nem a legdurvább) légikatasztrófája?

https://www.youtube.com/watch?v=8Jt7wh4ZenY

Érdemes figyelni a kommentás uccsó mondatát, nagyon durva...

Ha valakit érdekel, fent a youtube on a teljes rész, érdemes megnézni, döbbenet, hogy ilyen lehet...s hogy emiatt lehett....

Senior Member
    Hozzászólás
    356

Idézet Roller eredeti hozzászólása
    Idézet Flynth eredeti hozzászólása

Ez volt multheten, ez a het kicsit suru volt (uj melohely, 3 nap Tenerifei "nyaralas" mint ceges buli
    OFF

csak Tenerif-ről jutott eszeme; azt tudtad, hogy ott történt a polgári repülés egyik legdurvább (ha nem a legdurvább) légikatasztrófája?

https://www.youtube.com/watch?v=8Jt7wh4ZenY

Érdemes figyelni a kommentás uccsó mondatát, nagyon durva...

Ha valakit érdekel, fent a youtube on a teljes rész, érdemes megnézni, döbbenet, hogy ilyen lehet...s hogy emiatt lehett....
    off:

nem tudtam, de tiltjak a kameras quadot a spanyolok

Senior Member
    Hozzászólás
    356
    Kinek hogy birja a havat a vas? Nalunk szerencsere minden munkaoraban ragyogo ido van, hetvegere pedig elkezd havazni... Mivel meg mindig nem repultem be a kicsiket, ezert lassan port is kell rola torolnom biztositasom sincs meg az idei evre, ezert picit all a heli, pedig mar naaaagyon varom, hogy 3-4 szaraz nap utan, +5 fok legyen kint...

Off:
    Ellenben a 180QX-et nem sajnalom kivinni a hora:

https://www.youtube.com/watch?v=29VcftDC8XI

Senior Member
    Hozzászólás
    356
    Ma elemeltem a foldtol, ilyen maradt a berepules utan is

Junior Member
    Hozzászólás
    7
    Haho!

nem tudja valaki véletlen miért nem lehet már hónapok óta alkatrészt kapni?

esetleg nem tudtok tuti helyet, ahol van még raktáron főkerék meg szíj?...

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 45678

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva