Oldal: 66 / 68 ElsőElső ... 165662636465666768 UtolsóUtolsó
Eredmény: 651 - 660 (680) összesen

Téma: DLG Baráti találkozó

Senior Member mallan logója
    Hely
    Budapest IV.
    Hozzászólás
    782
    Szia Dasco,
    Sajnálom, hogy nem tudtok jönni. zárt klubb rendezvényekre sajnos nem látunk rá az MMSZ naptárban.
    így is utolsó pillanatos szervezés, mindenkinek tele a nyár sajnos.

Várunk mindenkit, aki nem táborozik, de érdekli a dolog !
    Barna

Senior Member
    Hozzászólás
    2.831
    Hmmm. fura h idén nem került bele a naptárba. Minden évben benne volt. Én is sajnálom. Remélem ősszel is rendeztek hasonlót

Kérünk sok sok fotót majd

D
    A szél az a levegő amelyik qrvára siet...<br /><br /><br />

Senior Member csaron logója
    Hely
    Budapest XI. - Zsámbék
    Telefon
    +36204551506
    Hozzászólás
    648
    Vérzik a zívem, de nekem is a családi evezős tábor záró napjára esett. Pedig most repkész gépem is van
    Egy rövid beszámolót én is szívesen olvasnék.
    Á.

Senior Member sanyi1959 logója
    Hely
    Budapest, VII.ker
    Hozzászólás
    2.091
    Szia Csaron! A facéra tettem fel képeket tegnapelőtt az "F3k mini DLG topikba. Amúgy szerencsére jóidő volt, sokan voltunk és sok modell volt. Jókat termikeltünk. Kár, hogy nem tudtál jönni!
    Üdvözlettel: Sanyi

Hely
    Budapest IV.
    Hozzászólás
    782
    Tervezzük a 2018 szezont.
    Tavasztól őszig készüljetek 3 magyar versenyre, plusz 5-6 nemzetközin képviseljük az országot, ide is várunk mindenkit, akár "nézőnek" akár versenyezni.
    De mielőtt belevetjük magunkat a nyárba beterveztünk egy kis téli kupát, 2-3 verseny januártól a téli hónapokban, hogy senki ne rozsdásodjon.
    A sorozat végén hatalmas díjátadó gálán kiosztjuk a kézfogásokat, és a dicsőséget!

Az első futam Január 20. Budapest 4-5 FAI feladat. Kellő jelentkező esetén akár F3K Mini futamok is.
    Email listán, facebook csoportban minden infó elérhető, szóval ezekre a helyekre tessék feliratkozni nálam

Minden kézi indítású gépet várunk, ha kipróbáljátok azonnal világos lesz az a sok feladat

Barna

Hely
    Budapest IV.
    Hozzászólás
    782
    Ahogy fentebb írtam, január 20. Tél kupa 1. forduló.
    Várunk mindenkit, két kategóriába lehet versengeni, 1.5m-es F3K FAI és F3K mini, amibe minden elfér 1.2m alatt, maximum 4 kormánnyal(Itt kísérleti jelleggel eltérünk az eddigi szabálytól).
    Minimális nevezési díj, cserébe lesz meleg tea
    Kiírást itt: https://drive.google.com/file/d/1--8...ew?usp=sharing
    Nevezés itt: f3khun@gmail.com

Rossz idő esetén Január 21. az esőnap, ha azt is elmossa az idő, akkor későbbre halasztjuk.

Barna

Senior Member sanyi1959 logója
    Hely
    Budapest, VII.ker
    Hozzászólás
    2.091
    Egy kis kedvcsináló!

https://youtu.be/xSl-r5lXdVI

Van köztük kicsi, 1 méteres ELF is.
    DLG= ez az a kategória, ahol minden gramm számít, és mindennek qrva kevés hely van.

Hely
    Budapest XI. - Zsámbék
    Telefon
    +36204551506
    Hozzászólás
    648
    Pont ez az amit súlykolnak belém néhányan mióta elkezdtem majd 40 éves fejjel modellezni, és a tapasztaltak alapján magam is vallom!
    Szerintetetek a mezőny 80%-ának mekkora esélye volt ott eredményt elérni? Elf mellett még volt nem egy házi barkács gép.
    Valószínüleg azokkal szemben akik 2-3 azonos géppel (Flitz, Snipe, stb) jelentek meg, nem sok esélyük volt.

NEM EZ A LÉNYEG!

Olyanok is kimentek akik csak játszani akartak és tanulni! Volt 130-as rajtszám is.
    Nem érezték cikinek a versenyzést, és a "komoly" versenyzők sem röhögték ki őket.
    Ez nem élsport, ahol évek kitartó munkája kell, hogy egyáltalán bekerülj egy nemzetközi versenyre.
    Ha képesek vagyunk bulira venni az egészet, és betartani a szabályokat, akkor sokkal nagyobb élmény lesz a hobbink, mintha csak önfeledt molylepkézésre fordítanánk az időt és pénzt.

Ezért a versenyért még csak el sem kell menni messzire, csak nevezni és kiguruli a Gödörbe 20-án!

Á.

Hely
    Budapest XI. - Zsámbék
    Telefon
    +36204551506
    Hozzászólás
    648
    Sanyi!

Te mivel jössz a versenyre? Kics vagy nagy?

Mi a helyzet a gödörbeli minikkel? Ki indul?

Á.

Hely
    Budapest IV.
    Hozzászólás
    782
    és még hány ilyen videó van
    https://www.youtube.com/watch?v=_2Poah85g1I

Itt pl. magyar csapa is volt már!
    Jönni kell, csinálni és lesz eredménye.
    Pl. első versenyünk még 2015-ben Ausztriában, ahol nem volt elég, hogy nem tudjuk a szabályokat, még a nyelv is ismeretlen volt nekünk. Ahol tudtak segítettek nekünk, és ugyan bőven a Juniorok mögött végeztünk, de elégedetten jöttünk haza.
    Ludbregbe is megvolt mindenkinek legalább 1db. 1000-es feladat, annak ellenére, hogy a nagy izgalomban speed módban tekerte végig Áron
    Én utána lazán gondolkodás nélkül berepültem egy fa mögé, majd szaladtam, hátha meglátom még, mielőtt odavágom.
    Kell a gyakorlat, és azt csak versenyen lehet beszerezni.

Várom a nevezéseket, Nagyok lassan elérik a 10 főt.
    11 óra körül szeretnék majd kezdeni, és 4-5 feladatot lerepülni. ez függ a létszámtól, de leginkább az időjárástól.
    Barna
    Utoljára módosítva: mallan által : 2018-01-10 12:35

Oldal: 66 / 68 ElsőElső ... 165662636465666768 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve