Oldal: 155 / 155 ElsőElső ... 55105145151152153154155
Eredmény: 1.541 - 1.547 (1547) összesen

Téma: Horgász etetőhajó

Senior Member
    Hozzászólás
    267
    Üdv kuronyab A kormányzáshoz kell egy szervó és 2db mikrokapcsoló és 2db nagyob teljesitményü ellenállás. A kapcsolóknak a szervó középállásában zárva kell lennie,ha a szervó ki tér akkor kell nyitnia egyiknek vagy másiknak, jobbra vagy balra. Az ellenállást sorba kell kötni a motorral külön -külön, Az egyik mikrokapcsolót az ellenállással párhuzamosan kell kötni a másikat a másik ellenállással szintén. Az ellenállás értékét űgy kell megválasztani hogy motor fordulatát vissza vegye és nagyon ne melegedjen. erno

Junior Member
    Hozzászólás
    7

Wink

Idézet kuronyab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A történetem ott kezdődik,...
    Előre is köszönöm a tippeket!
    Én ezt a hajót nem erőltetném... Két motor dupla hang. Ez a videó magáért beszél...

https://www.youtube.com/watch?v=3nPdFZw4ydA Ezt találtam bocsi ha valakinek nem így működik...

Elzavarjuk a halakat, vagy kifogjuk???...
    Megoldás.: Két motorhoz, két szabályzó + v-mix (repülős dolog, de két motor kezelésére tökéletesen alkalmas)
    A forint kérdés nem mellbevágó, de minek is... költsünk rá többet a kelleténél, ha a hang viszont marad...

Magán vélemény, hozzászólás... A halak hallásáról nincsenek ismereteim, de minden horgász szereti a csendet...

Üdv...

Junior Member el-ek logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    16
    JABO 2 három motoros, kettő motor a kormányzás és menet, egy pedig a billentés.
    Ezt nem szabad venni! Kapacitása is kicsi.

Inkább ezt. Ez is JABO
    JABO.jpg

Junior Member
    Hozzászólás
    3
    Idézet öregmodellező eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv kuronyab A kormányzáshoz kell egy szervó és 2db mikrokapcsoló és 2db nagyob teljesitményü ellenállás. A kapcsolóknak a szervó középállásában zárva kell lennie,ha a szervó ki tér akkor kell nyitnia egyiknek vagy másiknak, jobbra vagy balra. Az ellenállást sorba kell kötni a motorral külön -külön, Az egyik mikrokapcsolót az ellenállással párhuzamosan kell kötni a másikat a másik ellenállással szintén. Az ellenállás értékét űgy kell megválasztani hogy motor fordulatát vissza vegye és nagyon ne melegedjen. erno
    Egyszerű és nagyszerű megoldás, köszönöm a tippet!

Junior Member
    Hozzászólás
    3
    Idézet Viceroy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ezt a hajót nem erőltetném... Két motor dupla hang. Ez a videó magáért beszél...

https://www.youtube.com/watch?v=3nPdFZw4ydA Ezt találtam bocsi ha valakinek nem így működik...

Elzavarjuk a halakat, vagy kifogjuk???...
    Megoldás.: Két motorhoz, két szabályzó + v-mix (repülős dolog, de két motor kezelésére tökéletesen alkalmas)
    A forint kérdés nem mellbevágó, de minek is... költsünk rá többet a kelleténél, ha a hang viszont marad...

Magán vélemény, hozzászólás... A halak hallásáról nincsenek ismereteim, de minden horgász szereti a csendet...

Üdv...
    A repülős verziót már hallottam (talán az oldalra kanyarodás és a csűrő van így összekötve?), de mivel már minden más elektronika adott, nem kezdenék bele ilyesmibe.
    A hangját nem tudom mihez viszonyítani, de jogos amit mondasz. Nálam alapvető, ahogy azt általában én is elvárom másoktól, igyekszem én sem zavarni senki mást körülöttem. Persze jó esetben amúgy sincs senki a környéken

Senior Member
    Hozzászólás
    267
    Ha az eredeti motorok vannak benne, nincs ekkora hangja a hajónak mint a videón. Jók ezek a hajók,kár hogy az irányitó rendszerüket csak át épitéssel lehet javitani , ez ért sokan kidobják. Kis rá forditással remek hajót lehet késziten belőle. nem egyet át épitettem. erno

Senior Member gst logója
    Hozzászólás
    794
    Idézet Spec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vitya101 eredeti hozzászólása
    Lehet valahol ettől hosszabat kapni ?
    Szerintem nem! Vagy csinálsz vagy behozatod
    Itt szokott lenni még a kompakt verzió 300mm , ha ennél hosszabb kell akkor marad a rézcső, teflon és az acélszál

http://www.sgmodell.hu/203-epitoanyagok

http://www.sgmodell.hu/tonkcso-es-kuplung/853-mpjet-compact-600-tonkcso-hossz-300mm-menet-m4.html
    Utoljára módosítva: gst által : 2017-06-24 13:00
    Jövőd álmaidtól függ. Ne vesztegesd hát az időt, menj aludni!

Oldal: 155 / 155 ElsőElső ... 55105145151152153154155

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva