Oldal: 145 / 182 ElsőElső ... 4595135141142143144145146147148149155 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.441 - 1.450 (1820) összesen

Téma: Horgász etetőhajó

Member
    Hozzászólás
    58
    Köszi. Így már tudom. Névről nem ugrott be.

Senior Member lilikuku logója
    Hely
    siófok
    Hozzászólás
    232
    hővédelem, ha túlmelegszik a motor, a szabályzó leállítja, nem ég le

Na NEEEEEEEEEEEEEEEEEE )))))))) lol

Senior Member
    Hely
    Und
    Telefon
    06305811149
    Hozzászólás
    1.269
    Valószínűleg elírta, nem a motor, a szabályzó melegszik túl. Vagy ha esetleg közös hűtőfelületen vannak.

Member
    Hozzászólás
    58
    Sziasztok!
    Keresném azt a fotót amelyen a hajócsavar és a kormánylapát távolsága látható. (Delta klón.) Fent volt a hozzászólások között de már nem találom. Köszi.

Member
    Hozzászólás
    42
    Tessék
    2.jpg

Member
    Hozzászólás
    58
    Köszönöm Karocsi!

Senior Member Color man logója
    Hely
    Soltvadkert
    Telefon
    06204712523
    Hozzászólás
    206
    Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel vagyis segítség kéréssel fordulok hozzátok hogy a főnökömnek építek egy Delta etetőhajót.
    Én igazábol a repülők terén vagyok otthon és igy akadt egy kis akadály az epítés során :/
    Minden belett már építve , szuperül is teszi minden a dolgát KIVÉTEL A TÖNKCSŐ !
    Valami oknál fogva rezonál . Kiszedtem már vagy ezerszer a tönkcsöböl a tengejt , nyíl egyenes bútor lapon le ellenőriztem hogy nem-e görbe vagy vane valami elváltozás rajta . De semmit sem találtam. A motorhoz való felfogatásnál is többször ellenöriztem hogy pontosan van-e befogatva (hernyó csavarokat egyformán húztam rá) de még így is.
    Ezután grafitos zsirral picit bekentem és igy raktam vissza. Ezután vettem ki és a tengely közepén a zsir meglátszódot mintha ott érne hozzá a tönkcső falhoz (ezek után ujra rá néztem hogy görbe-e de semmi görbület)

Na és ez a kérdés ,hogy akkor most mi lehet ?

(Bocsánat ha valamit nem ugy neveztem meg ahogy azt kellene de nem igazán tudom a szakszerű hajós kütyük nevét )

Üdv. Ricsi

Senior Member
    Telefon
    06303732702
    Hozzászólás
    1.166
    Idézet Color man eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel vagyis segítség kéréssel fordulok hozzátok hogy a főnökömnek építek egy Delta etetőhajót.
    Én igazábol a repülők terén vagyok otthon és igy akadt egy kis akadály az epítés során :/
    Minden belett már építve , szuperül is teszi minden a dolgát KIVÉTEL A TÖNKCSŐ !
    Valami oknál fogva rezonál . Kiszedtem már vagy ezerszer a tönkcsöböl a tengejt , nyíl egyenes bútor lapon le ellenőriztem hogy nem-e görbe vagy vane valami elváltozás rajta . De semmit sem találtam. A motorhoz való felfogatásnál is többször ellenöriztem hogy pontosan van-e befogatva (hernyó csavarokat egyformán húztam rá) de még így is.
    Ezután grafitos zsirral picit bekentem és igy raktam vissza. Ezután vettem ki és a tengely közepén a zsir meglátszódot mintha ott érne hozzá a tönkcső falhoz (ezek után ujra rá néztem hogy görbe-e de semmi görbület)

Na és ez a kérdés ,hogy akkor most mi lehet ?

(Bocsánat ha valamit nem ugy neveztem meg ahogy azt kellene de nem igazán tudom a szakszerű hajós kütyük nevét )

Üdv. Ricsi
    Milyen hosszú a tönkcső?
    Mekkora a motor fordulatszáma?
    Elképzelhető, hogy magas fordulaton a tengely meghajlik egy kicsit középen a csőben.
    2.4Ghz

Member
    Hozzászólás
    58
    Először vedd ki a tönkcsövet és a motor tengelyét összekötő darabot és próbáld ki egy gumicsővel összekötni. Ha nem szorul a tengelyen a cső akkor egy sima kötegelővel szorítsd rá.

Member
    Hozzászólás
    42
    sziasztok !

Az lenne a kérdésem hogy mik a tapasztalatok, észrevételek ezzel a motorvezérlővel ?

https://www.jofogas.hu/csongrad/Etet...o_43978781.htm

Oldal: 145 / 182 ElsőElső ... 4595135141142143144145146147148149155 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva