Eredmény: 1 - 3 (3) összesen

Téma: Corvus üregi nyulat kerget

Senior Member
    Hozzászólás
    404

Corvus üregi nyulat kerget

...nem nagy sikerrel.

Nem nagy történet, egy hurokból kifelé 1x csak megszünt a vezérlés és levitorlázott, sajnos kissé meredek szögben. Raktam már rendbe ennél lényegesen zúzottabb Phantomot is, de ez most kap új motort. Meg szabályzót. Meg vevőt:-)
    Azért gondoltam felrakni, mert olyan kis vicces, ahogy beleállt a mezőbe.

http://rcpilot.hu/gall/toresek_crash...vus_torve.html
    &quot; 2 dolog végtelen: az univerzum és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.&quot; /A.E./<br />

Senior Member sumi75 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06302170936
    Hozzászólás
    766

Re:Corvus üregi nyulat kerget

Szia!

Sajna repcsiért de az olcsó távnak sajna vannak ilyen pillanatai és lehet hogy pont ezért lesz nagy a kár.

Üdv és jó építést.
    Azt értem én hogy benzin, de mitől megy 06302170936

Senior Member
    Hozzászólás
    404

Re:Corvus üregi nyulat kerget

Köszi, imádok építeni, párom szerint túlságosan is.

Kétlem, hogy a táv hibája lenne. Úgy vettem észre, hogy a relatíve "olcsó" távok (turnigy, orange stb) az átlag felhasználó számára gyakorlatilag tökéletes megoldást nyújtanak, különösen ha az ember (relative) olcsó habgépekkel szórakozik. Nekem az Orange T6-ra 8 gép van felprogramozva, soha gondom velük nem volt pedig 1év+ óta gyűröm neki. Személy szerint (és nem győzőm hangysúlyozni, hogy bizonyára más a helyzet, ha az embernek egy több K-s géppel vagy helivel kapcsolatban kell aggódnia)kétlem, hogy valaha nekiállnék bohóckodni azzal hogy főleg a neve miatt sokat költsek valami csiliviliségre.
    Ami a nyúlriogatást előidézte, az most úgy tűnik hogy egy törött forrasztás volt. Az illető akksi elengedte a Deans csatlakozó egyik felét, de úgy agyon van zsugorcsövezve, hogy nem tünt fel. Vélhetően egy nagyobbacska gázadásnál végleg elrúgta magától.

Amúgy szépen haladok a javítással, gyakorlatilag kész, már csak az aprómunka maradt.
    &quot; 2 dolog végtelen: az univerzum és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos.&quot; /A.E./<br />

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva