Oldal: 26 / 26 ElsőElső ... 162223242526
Eredmény: 251 - 253 (253) összesen

Téma: Wing Wing Z-84 EPO 845mm

Senior Member
    Hely
    EU
    Hozzászólás
    1.587
    350 aksi nélkül és általában 100 grammos 1300-as aksival használom.
    Motor légcsavar ugyanilyen, csak van benne egy mini APM, GPS és 5.8-as a videóm meg az irányításom is 2.4-es.
    Csak az aksi súlyával vagyok könnyebb, meg talán azzal a pár grammal, amit az üvegrúd karbon cső upgrade-em okozott.

Idézet _hori eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    350 aksi nélkül és általában 100 grammos 1300-as aksival használom.
    Motor légcsavar ugyanilyen, csak van benne egy mini APM, GPS és 5.8-as a videóm meg az irányításom is 2.4-es.
    Csak az aksi súlyával vagyok könnyebb, meg talán azzal a pár grammal, amit az üvegrúd karbon cső upgrade-em okozott.
    És a repidőd így mennyi? Illetve, milyen szabályzót használsz? Nagyon nehezen találom a megfelelőt. A legtöbb szabályzóval szinkron baja van a motornak. Ezért rendeltem egy ugyanilyen motort, amiben a szabályzó be van építve.

A mini apm+ GPS, RTH- t tud? Mennyibe kerül?

Zs

Senior Member
    Hely
    EU
    Hozzászólás
    1.587
    Nem emlékezek pontosan, negyedóra rémlik, intenzív gázkezeléssel, vitorlázás nélkül, de amióta jó sokat kellett sétálnom egy hirtelen merülő új aksi miatt, nem feszegetem a határokat és ahogy közelít 10.1V-hoz, igyekezek haza.
    Az ESC egy 20 Amperes Emax Blhelivel. Nem vagyok vele maximálisan megelégedve, esett már ki a szinkronból, de még nem szántam rá magam a cserélésére.

Hazajön. Az aktuális árakat nem ismerem.
    Utoljára módosítva: _hori által : Ma 12:19

Oldal: 26 / 26 ElsőElső ... 162223242526

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve