Oldal: 34 / 35 ElsőElső ... 24303132333435 UtolsóUtolsó
Eredmény: 331 - 340 (346) összesen

Téma: Wing Wing Z-84 EPO 845mm

Senior Member
    Hozzászólás
    227
    Na megvolt a szűzfelszállás. Első dobásra még hidegen szépen siklott. Aztán pár motoros start próbálkozás után jött egy kis szervó állítás és már levegőben is volt. Szépen viselkedik, én sem voltam annyira béna szerintem. Viszont a szél az néha feltámadt és akkor bizony küzdöttem az irányokkal.
    A három felszállás kettő zuhanással végződött. Egyszer a szél borított fel, másodszorra megpróbáltatam passtrough-ból angle módba tenni és átfordult. Nem tudom mi lehetett a baj.
    Viszont most így néz ki a gép. A szárnyat visszaragasztom az nem gond, viszont a kabintető eléggé amortizálódott. Mit javasoltok? Hogyan pofozzam ki?

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Ugyan, ez nem az adok- veszek, de van egy szűz új gépem eladó. HK áron oda adom ha kell. Ma megyek Pestre...

Senior Member _hori logója
    Hely
    EU
    Hozzászólás
    1.858
    Ragaszthatónak tűnik a kabintető is. Átköltözni egy újba akkor is ráérsz, amikor már nem töröd sűrűn.

Member
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    86
    Hétvégén sikerült felvinnem 1000m-re https://www.youtube.com/watch?v=DBw9rcQQlV4&t=305s

Sziasztok,

Nekem az első Z84- em elfáradt. Gyakorlatilag annyit kapott már az élettől, hogy teljesen ketté tört egy eldobás után. Már a fólia sem tartotta össze. Méltó, hamvasztásos temetése volt.
    Aztán elkészült az utód. Érdemes figyelni a letisztult építésre, sehol egy kósza, felesleges kábel. Illetve a 433 antenna megoldásra. Remélem, nem csak letisztult, de jó is lesz!
    A gépben Omnibus F4 V3 vezérlő, M8N GPS, Orange LRS, 1.3GHz- 100mW VTX, Foxeer 1177 kamera, jelenleg 2200/3s akku, később 1800/4s lesz, 2305/ 2350 motor egybeépítve az ESC- el, 6x4 Bullnose sróf van. Súly 510g, repidő 15 perc.
    A gép dekorálás után telibe van laminálva 38 mikronos fóliával, ami így 17g többletet jelent csak.
    Csatolt k Csatolt k

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    576
    Egy ilyet sok-sok géppel ?! ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=0I_BdjMSmNI&t=6s

Member Sandopunk logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    48
    Idézet RC Zumuld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

...Érdemes figyelni a letisztult építésre, sehol egy kósza, felesleges kábel. Illetve a 433 antenna megoldásra. Remélem, nem csak letisztult, de jó is lesz!...
    Ez réz szalag felragasztva milyen antenna megoldás?

Idézet Sandopunk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez réz szalag felragasztva milyen antenna megoldás?
    GP antennanak szeretném gondolni, bár nem 120°- ban vannak az alsó tagok és csak 3db van belőlük. Ez alapján azt gondolom, hogy nem fogja azt az eredményt hozni mint egy rendes dipol, de remélhetőleg többet hoz mint egy monopol, ami érdekes módon csak 1.4km- t tudott, szemben a dipol x*10km-ével.

Member Sandopunk logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    48
    Idézet RC Zumuld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    GP antennanak szeretném gondolni, bár nem 120°- ban vannak az alsó tagok és csak 3db van belőlük. Ez alapján azt gondolom, hogy nem fogja azt az eredményt hozni mint egy rendes dipol, de remélhetőleg többet hoz mint egy monopol, ami érdekes módon csak 1.4km- t tudott, szemben a dipol x*10km-ével.
    Értem, köszi!

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Idézet Sandopunk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem, köszi!

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Felejtős ez az antenna megoldás. Nem lett jobb a hatótáv mint monopollal.

Oldal: 34 / 35 ElsőElső ... 24303132333435 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva