Oldal: 27 / 28 ElsőElső ... 17232425262728 UtolsóUtolsó
Eredmény: 261 - 270 (273) összesen

Téma: Wing Wing Z-84 EPO 845mm

Sziasztok,

Akkor, hogy egy esetleges találkozót biztonságosabbá tehessek, arra gondoltam, teszek RTH képes FC- t a z84- be.

Konkrétan erre gondoltam:
    https://www.banggood.com/Upgrade-NAZ...ytogether-auto
    https://www.banggood.com/MICRO-Minim...l?rmmds=search
    https://www.banggood.com/7M8M-Ublox-...l?rmmds=search

Vagy esetleg ez a vezérlő, amiben benne van az osd:
    https://www.banggood.com/F3-Flight-C...l?rmmds=search

Mit gondoltok? Melyik lenne a jobb választás?
    Egész konkrétan repül ugyanilyen konfiggal valaki?

Üdv
    Zs

Senior Member Mat logója
    Hozzászólás
    1.014
    Szia,
    szerintem az F3 - deluxe-ot lenne jobb választani (jobb, ha nem a GPS - adatok alapján van magasságérték), pláne, ha ismered már a minimOSD-t. Nekem volt már gondom "integrált" OSD-verziójú FC-vel.
    Nekem inav 1.6.1 verzóval flash-elt naze32 rev6 - microminimOSD, és egy tesztelésre váró omnibusF4 proV3 (integrált OSD) -van a Z84-eseimben.
    Üdv: Laci
    MMSZ szám: 3389
    DOE: 2017137

Idézet Mat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia,
    szerintem az F3 - deluxe-ot lenne jobb választani (jobb, ha nem a GPS - adatok alapján van magasságérték), pláne, ha ismered már a minimOSD-t. Nekem volt már gondom "integrált" OSD-verziójú FC-vel.
    Nekem inav 1.6.1 verzóval flash-elt naze32 rev6 - microminimOSD, és egy tesztelésre váró omnibusF4 proV3 (integrált OSD) -van a Z84-eseimben.
    Köszi a választ!

Régen repülök FPV rendszerekkel, sokféle robotom volt. C4S, Fy41AP Lite, stb. Kérdezném, hogy egy ilyen inav- os z84- től mi az ami biztonságban elvárható? A tömegtermék kategória szintjére avanzsálódtak a mai kor repülésvezérlői, vagy azért megbízhatónak mondhatóak?

Zs

Senior Member Mat logója
    Hozzászólás
    1.014
    Egy kicsit off:
    Nekem is van C4S -em és volt rövid ideig Fy41AP Lite-om, ami például nagyon vacak volt (lehet, hogy csak nálam). Én a nyitott szoftveres inav-ot (inav rcgroups) választottam. Sajnos ezeknél a "kártyáknál" azért elég sok hiba is előfordulhat. Silányabb csatlakozók - kontakt hibák, összeszerelési hiba, stb. is lehet. Ráadásul meg kell próbálni "hiteles" beszállítót találni (http://www.readytoflyquads.com is jó szokott lenni). Ha jó minőségű az USB csatlakozó és kibírta a fogkefe próbát (száraz, még nem használt fogkefével át szoktam kissé sikálni a panelt először) és már működött egy jó órát is szólóban - v. színű, hogy stabilan működni is fog a későbbiekben. Ezeken kívül amivel már megszívtam: Ha az FC -ben BMP280-as baromérő van, az tényleg erősen "interferencia érzékeny" - és tönkre tud menni például telefontorony közelében!
    Egyébként működni szokott ...

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.691
    Idézet RC Zumuld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ!

Régen repülök FPV rendszerekkel, sokféle robotom volt. C4S, Fy41AP Lite, stb. Kérdezném, hogy egy ilyen inav- os z84- től mi az ami biztonságban elvárható? A tömegtermék kategória szintjére avanzsálódtak a mai kor repülésvezérlői, vagy azért megbízhatónak mondhatóak?

Zs
    Nekem HK-s mini apm van benne 35x35 os lapka az is...es ugyan csak nehanyszor teszteltem eddig nagyon meg vagyok elegedve. Valoban oda kell figyelni jobban a vezetekelesre de ez inkabb az osd nel szokott gomdot okozni.
    A gps bolnis filleres van benne ez mondjuk holdvesztesnel meg is latszik de mar var a dobozban egy neo M8 amirol kitunoek a tapasztalatok..
    Szoval nekem a tomegtermek vezerlok kizul a wing84 ben a mini apm jol teljesit..nem beszelve a sokkal nagyobb tudasrol mint amit a dobozos gyari robotok tudnak.
    Na meg az ara ugye
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Senior Member pumuklis logója
    Hozzászólás
    1.796
    Ma repültem egy kicsit a Wing wing-el.
    Szegény már nagyon lestrapált, de még repül.
    https://www.youtube.com/watch?v=Q07a...ature=youtu.be
    Devo 12S, Firstar 1600 Fpv, Tiny Whoop, Walkera Katica, Wing Wing Z84 EDF.

Senior Member bOOmslang logója
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    +3620/294-58-14
    Hozzászólás
    1.151
    Sziasztok!

Berep előtt állok... Súlypont jó a gyári helyén? Ki mekkora kitéréssel repül?

Sz
    BH Katana DLE30 | Heinrich Stork I | Stratair Ultegra F3K | Fliton AJ Extra330 | QAV-R FPV | QAV-X FPV | Mimi2.0 | YodaMaster 3D |

"Nembaaaj, majd kitrimmeljük!"

Senior Member Mat logója
    Hozzászólás
    1.014
    Idézet bOOmslang eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Berep előtt állok... Súlypont jó a gyári helyén? Ki mekkora kitéréssel repül?

Sz
    Teljesen ok a súlypont a gyári helyén - nekem az első eldobás a túlkorrigálásaim miatt igen rövid levegőben tartózkodást eredményezett - utána a kitéréseket 60% -ra visszavettem és a 33 helyett 60 %-os expo is került rá. Egy kicsit fölfelére (kb. a kilépőél fele) azért nem árt a csűrőket állítani. Nekem így jó (normál 5 grammos turnigy szervókaroknál és a csűrőknél is az utolsó előtti lyukban van). Persze lehet, hogy másoknál nagyobb kitérésekkel is ok - lehet vele ügyeskedni .....
    Sok sikeres startot (és landolást) vele: Laci

Senior Member bOOmslang logója
    Hely
    Kaposvár
    Telefon
    +3620/294-58-14
    Hozzászólás
    1.151
    Hát mitis mondjak... (első inav-os gép.)

Megvolt a berep. Az első felszállásnál az életéért küzdöttem vagy 2 percig. Utána meg át kellett verekednem magam a száraz napraforgón hogy összeszedjem. Passtrough-ban volt berep természetesen, eldobás után iszonyat jobbra csűrt, kevés volt a távon hozzá a trim, és teljesen kiszámíthatatlan volt a viselkedése. Nem mondanám magam bénának de nem bírtam vele. Nem lett nagy baj, csak a jobb szárnyat elengedte a ragasztás. Hálisten jól felkészülten orvosoltam is helyben.
    Kicsi subtrim konfigurátorban, kis állítgatás és végül megtanítottam repülni... Sulypontot kicsit előrébb kellett hozni, azért a gyári 1cm nem kevés egy ekkora gépnél.
    Acroban jobban repült mint pass-ban. Talán nagy volt a szél. Horizon jó, althold-ban viszont süllyed éppúgy mint circle-ben ( circle és althold együtt kell?!) RTH műxik szépen...
    A második akksinál már felvettem a kukkert is, és a harmadik-negyedik akksira össze is barátkoztunk olyanyira hogy elmerészkedtem távolabb is. Később rakok fel dvr-t...

Sz
    BH Katana DLE30 | Heinrich Stork I | Stratair Ultegra F3K | Fliton AJ Extra330 | QAV-R FPV | QAV-X FPV | Mimi2.0 | YodaMaster 3D |

"Nembaaaj, majd kitrimmeljük!"

Senior Member csp logója
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    472
    Magassági +/- 10 mm
    Csűrő: Fel:12mm le 10mm
    Súlypont gyári

Expo -30 a csűrőn és a magasságin.

https://www.youtube.com/watch?v=H-AL_NJUSa0

Oldal: 27 / 28 ElsőElső ... 17232425262728 UtolsóUtolsó