Oldal: 2 / 23 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (222) összesen

Téma: Wing Wing Z-84 EPO 845mm

Senior Member atilllla logója
    Hely
    Budapest XIX.
    Hozzászólás
    1.127

Re:Wing Wing Z-84 EPO 845mm

A gyári matricák nálam kicsit jönnek felfelé. Bár ez a gép már kapott rendesen. A hozzá adott ragasztó elég jó! Elfogadnék még egy két tubussal belőle, valami noname.

Nekem kiszakadt a tetőtartó patent. Amivel a rúdra kapcsolódik a fedél. Ez eléggé megneheziti az életem. Erre ki akarok találni valamit a szigszalagozáson kivül.

Ha értesz a fóliázáshoz szivesen veszem a segítséget. :-)

Idézet Tomcs eredeti hozzászólása
    moci berendelve

tényleg nem lenne pár képed az összerakott gépről ? motorrögzítés stb...

neked a gyári matricák bírták v nem érdemes vesződni vele ?

Senior Member Al boldo logója
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólás
    1.470
    Sziasztok,

Egy kis segítséget kérnék. Összeraktam egy z84-est, berepülésnél azt tapasztaltam, hogy gyakorlatilag irányíthatatlan volt, gázadásnál brutálisan lefordult a föld felé, tehá a motor el és lehúzatással van a probléma. Pedig a gyári motortartón való elhúzatást alkalmaztam. Bár szemmel láhatólag ez több mint a megszokott 1-2fok jobbra és le. Lehetséges, hogy egy kicsit túlhúztam a csavarokat és ezzel plussz fokokat állítottam be, talán nem jó a gyári érték.
    Ha lesz időm kicsit átalakítom a szokásos lehuzatáshoz....
    A moci a fenntebb linkelt 2826 2200kv.

Valaki megmondaná, hogy mi a tapasztalata.

Vagy mixelenek hozzá magasságit a gázhoz?

Köszi

Peti
    Utoljára módosítva: Al boldo által : 2016-02-22 09:47
    "Eladó egy zöld kaméleon. Ja nem, sárga. Vagy inkább barna... Ez k*rva jó! Nem eladó"

Kulcsár Péter
    30/205-3502
    Nyíregyháza

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.244
    Csak elmélkedem. A csupák nagyon érzékenyek a súlypont beállitásta. már néhány mm is probléma. Másik. nem tudom, hogy a motor tengelye a súlyközépponthoz hogyan helyezkedik el, de mivel ez tolómotoros, lehet, hogy nem lehúzatás kell. Ha a motor tengelyvonala a súlyközép pont felett megy látszólag, akkor lenyomja a gépet, ha alatta, akkor meg inkább feltolja az orrát. Lehet, hogy nem túl szakszerű a feltételezésem, de az utolsó csupámat már sikerült egész jól repülésre birnom, pedig az már nagy szó.

Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólás
    1.470
    20160224_071058.jpg

Köszönöm az eddigi segítségeket, az alapvető probléma szerintem, hogy a gyári manuálban fordítva mutatja a morortartó beszerelését, így hátulról nézve a tengely jobbra-le van elhuzatva?...... a bal-fel helyett
    "Eladó egy zöld kaméleon. Ja nem, sárga. Vagy inkább barna... Ez k*rva jó! Nem eladó"

Kulcsár Péter
    30/205-3502
    Nyíregyháza

Senior Member
    Hozzászólás
    4.457
    LLLLeeee kell húzatni...
    06704256904

Senior Member Lobo logója
    Hely
    Tata
    Hozzászólás
    1.244
    Jó! De akkor meg miért nyomja a földbe? Súlypont?

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    4.814
    hali

gyár motortartóról a pöcköket lecsiszoltam semmi szükség rá... tehát motor egyenesen áll. /max 6" légcsavarig igaz/
    súlypontra nem kényes "tág" határok közt is stabil igaz hogy gyári adat hibás vagy inkább úgy mondanám hogy a gyári ábra 1 marhaság. tehát találsz 2 pöcköt az alján ott támaszd meg és úgy legyen egyensúlyban. /szárny és a test össze illesztésénél karbon előtt van, mondjuk logikus hogy nem csak dísznek van ott /

mocid elsőre nagynak tűnik nekem 1 rakéta lesz vele gondolom valami dög nagy akku val lesz csak jó a súlypont...
    amivel nálam jól repült az max 40g moci és 1300mah 3cella így kellően dinamikus volt de nagyon jól irányítható is.

én imádom a mai napig nagyon jó kis gép.
    Csatolt k Csatolt k
    minden ami repül...

+3670 5025448

Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólás
    1.470
    köszönöm, az infókat

már lecsiszoltam a motortartót én is, talán ha időm engedi a hétvégén kipróbálom....

Ha tudnátok még képeket küldeni azt megköszönném.

Peti

Kulcsár Péter
    30/205-3502
    Nyíregyháza

Kiemelt fórum támogató Tomcs logója
    Hely
    Bpest XIV.
    Telefon
    +3670 5025448
    Hozzászólás
    4.814
    háát enyém több mint 2 éves, megért már sok mindent nem túl fotogén de ha valami érdekel konkrétan abban segítek.

érdekes törni nem sikerült valahogy jól ki van találva a formája... durva dolgok után inkább csak berepedni szokott függőleges stabilizátor mellett hátulról.
    jha igen és a függőlegesek legyenek hozzáragasztva a törzs höz is ne csak a szárnyhoz. nem jó ha lobog a vége
    egyébként meg pakolj mindent az orrába kopp ra /akku, szabi, vevő/ rövid az orra ezért minden súlyt oda célszerű rakni főleg ha nagy a moci.
    minden ami repül...

+3670 5025448

Senior Member atilllla logója
    Hely
    Budapest XIX.
    Hozzászólás
    1.127
    Én a gyári ajánlással raktam össze a motortartót. Figyelve a súlypontra, minimális trimm kellett. Ugyan ezzel a 2200 as mocival 6*4 es proppal igen jól repülhető. Ha kell megy vagy 140-el, de vitorlázni is lehet vele. Nagyon jó kis gép. Mondjuk nekem már nincs meg. Lecseréltem egy kicsit nagyobbra. De az lehet hogy nem lesz ilyen jó.

Oldal: 2 / 23 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva