Oldal: 17 / 20 ElsőElső ... 71314151617181920 UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (192) összesen

Téma: BANGOOD

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    Idézet Unigra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De,ha rossz helyen tettem fel. Nézd el nekem kérlek. Még erősen kezdő vagyok itt.
    Erre nincs bocsánat.
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Member
    Hozzászólás
    59
    Idézet Szpeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs mit elnézni. Ennyit jelent a kérdőjel.
    Én sosem választottam gyorsabb postát sehonnan. Olvastam arról is 3-4 hetes érkezéseket, és a sima is volt már itt 8 nap alatt.
    Viszont a prémium postáknak a túlnyomó részét, automatice beviszik vámolásra. És ha oda is ér 7 napra, ott még maszatolnak azért vele.
    Köszi!
    Akkor marad a várakozás. Az összes propelleremet ledaráltam. E-bay-ről rendeltem már 1 hete ingyen postával. Reméltem,ha innen rendelek gyorsabbal,akkor az hamarabb megjön.

Senior Member feket663 logója
    Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.140
    Az milyen dolog, hogy az EU raktárból rendelt repcsim ugyanakkor érkezett, mint a kínaiból ugyanaznap megrendelt limlom? De hol van akkor a 6 nappal korábban megrendelt vevőm, meg a digit multiméterem?

Senior Member
    Hozzászólás
    2.210
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Senior Member Smith logója
    Hely
    Dél-Pesti bokor pilóta
    Hozzászólás
    1.675
    Idézet feket663 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az milyen dolog, hogy az EU raktárból rendelt repcsim ugyanakkor érkezett, mint a kínaiból ugyanaznap megrendelt limlom? De hol van akkor a 6 nappal korábban megrendelt vevőm, meg a digit multiméterem?
    Jaj de jó hogy van banggood téma,szóval ti rendeltek a Bg-ról,kaptatok mostanában olyan mailt amiben azt kérik minősítsétek őket a sitejabber-en vagy a resellerratings weboldalakon?
    Na már most én nem tettem meg (lustaságból nem regisztráltam) pár nap múlva visszavették a VIP szintemet!
    Járt-e valaki hasonlóképen vagy csak velem szórakoznak?

Senior Member
    Hely
    XI. kerület, Budaörs
    Hozzászólás
    881
    Idézet Smith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaj de jó hogy van banggood téma,szóval ti rendeltek a Bg-ról,kaptatok mostanában olyan mailt amiben azt kérik minősítsétek őket a sitejabber-en vagy a resellerratings weboldalakon?
    Na már most én nem tettem meg (lustaságból nem regisztráltam) pár nap múlva visszavették a VIP szintemet!
    Járt-e valaki hasonlóképen vagy csak velem szórakoznak?
    Szia, nem tudom milyen szinten vagy de VIP2 szinttől fél évente bizonyos mennyiségű credited elveszik:

VIP0 VIP1 VIP2 VIP3 VIP4 VIP5
    0 1-699 credits 700-1699 credits 1700-6999 credits 7000-16999 credits 17000-no limits
    Permanent Validity Permanent validity & no expiry on BG credits. Member level is valid for half a year and 300 credits will expire after 180 days. Member level is valid for half a year and 900 credits will expire after 180 days. Member level is valid for half a year and 4000 credits will expire after 180 days. Member level is valid for half a year and 9000 credits will expire after 180 days.

Vagyis, ha nem rendelsz folyamatosan megfelelő értékben akkor sajna visszakerülhetsz alacsonyabb szintre.

Senior Member Smith logója
    Hely
    Dél-Pesti bokor pilóta
    Hozzászólás
    1.675
    Köszi Oleg ez lesz az,akkor csak véletlen egybe esés történt

Junior Member
    Hozzászólás
    8
    Sziasztok! Bocsássatok meg a szakmai offért, de a kérdésem BANGGOOD témájú.
    Ajánlottak nekem Samsung Galaxy A3(2017) és J5(2017) mobilokat. 75000 és 100000 Ft közötti árakon.
    S látom kapható a banggoodon mindenféle névtelen pl. Ulefone 150-200 dollárért, vagyis kb. fele annyiért. Mi erről a véleményetek? Érdemes megvenni s spórolni 30-50 ezret vagy azok gagyik?
    A cél egy minimum 4 magos minimum 2 Giga RAMos ujjlenyomatos telefon.
    De a Galaxy eleve 8 magos, a névtelen kiai telefonoknál amiket nézek pedig a RAM duplája, 4 giga miközben a mag csak 4.
    A válaszotokat előre is köszönöm.

Senior Member feket663 logója
    Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.140
    Vegyél inkább egy Xiaomi Redmi note4-et 50 ezer körül hazai, vagy szomszédos országbeli forrásból, sokkal jobban jársz vele szerintem....

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779
    Már a Redmi 4X van a porondon, és a nagyobb kínai cégeknek van EU raktáruk. Kb 10% drágább ott a készülék, de cserébe egy héten belül, és extra fizetés nélkül érkezik a készülék, ráadásul EU-ra optimalizált rommal.
    pl:
    https://www.tinydeal.com/de/xiaomi-r...ml?language=de

Amit még ajánlok (csajom használja 4 hónapja, egy döccenés nélkül, 3 napos akkuval) az a Vernee Thor E készülék. Szintén euból rendelve, 110 dolcsiért, szállítással.
    De van más alternatív beszerzési forrás is:
    https://www.jofogas.hu/budapest/Vern...n_69773300.htm

Nem összekeverni, sok Thor van. Thor (ezzel van gond azért ahogy olvasgatok), Thor E, Thor Plus, stb.

Oldal: 17 / 20 ElsőElső ... 71314151617181920 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva