Oldal: 18 / 20 ElsőElső ... 814151617181920 UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (192) összesen

Téma: BANGOOD

Senior Member feket663 logója
    Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.140
    A Redmi Note 4X sem rossz, csak abban nincs B20 frekvencia, azt elfelejtettem írni, hogy Redmi Note4 Globalt kell venni. Szerintem marha jó, ha nem használod rettenetesen sokat, akkor 5-6 napot is kihúz, ha meg majd egész nap rajta vagy, akkor is elmegy 2 napot...

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779
    Jogos a Band20 (főleg vidéken), mondjuk én nem a 4X note-ot írtam. Te használod a note-ot? Egy kézzel nem kényelmetlen, egy 5"-os kijelzőhöz képest? Nem kicsi a kezem, de valahogy nem sikerült kényelmesen, egy kézzel, 5" feletti készüléket használnom.

Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.140
    3 éve 5,5" kijelzős telefonom van, nem is vennék más méretűt, pedig nekem sincs túl nagy kezem, de mondjuk 1 mozdulattal le lehet redukálni a kijelző méretet, bár azt se használom, megszoktam a tepsiket már.

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.779
    Tasivezér! Ha meg óckodsz a noname készülékektől (bár ez már erősen vitatható, h mi számít annak), márkás készülékek is vannak 200 dolcsi körül. Pillanatnyilag egy Lenovo Vibe Shot fotógéptelefont nyúzók, több mint egy éve. 190 dolcsi volt az ára. A nyáron láttam a Mediába 120e ft-ért, az mondjuk vicc. De a lényeg, hogy elvből nem veszek sama, vagy almás túlárazott vackokat. Aláírom, hogy van olyan szegmens, amiben bőven túlteljesítenek, de amikor egy készülék eladási árából 4 darabot állítanak elő, az enyhén szólva is lehúzás. Persze eladható, főleg, ha azt nézzük, hogy mondjuk Németországban, FÉL havi átlagkeresetből vesznek meg egy ilyen 800-1000euro-s készüléket.

Senior Member
    Hozzászólás
    508
    Helló
    Ha még gondolkodsz nézd meg a LeEco Le Max2-t. Tudásban sem elhanyagolható és árban is nagyon jó.

Junior Member
    Hozzászólás
    8
    Köszönöm szépen a sok választ. Még mindig tájékozódom, mert munkaeszköznek lesz, s inkább az elején szánok több időt a tájékozódásra, minthogy később veszítsek még több időt egy rossz választással, esetleges pénzt egy kényszerű újravásárlással.
    Meglepődtem az 1-2 nap net idővel. A korábban említett 3 napos akku intenzív nethasználattal meddig bírja? Galaxy miniről fogok váltani, az intenzív nethasználattal kb. 1 óráig bírta...
    Meglepődtem de jogos, hogy figyelembe kell venni, hogy az ember Budapesten, nagyvárosban vagy falun használja e. Ezt azonban megint nem tudom, mennyit fogok falura menni úgyhogy nem könnyű a döntés.
    A noname nem zavar, inkább a gyakorlati tapasztalatok érdekelnél. Ha azt mondjátok egy egy noname típusról, márkáról, hogy jó akkor érdekel, s ha valaki megnevez tipust, márkát, hogy jobban járok ha elfelejtem, akkor azt ha nem is felejtem el, de hátrébb rakom a sorba, hátha lesz róla plusz infó is.

További probléma hogy mivel kezdő üzleti tevékenységhez kell, nemhogy egy túlárazott, de egy, a tevékenységhez túl jó készülék is vesztességet okozna, mert benne állna a pénz amivel drágább, miközben a készülék képessége nem lenne kihasználva.
    Fennállhat olyan fura helyzet, hogy azt az 50 ezret megéri inkább az üzletbe befektetni, s egy két évvel később vásárolni egy modernebb készüléket.
    Ilyen húzásnak is lehet pozitív egyenlege.

Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.140
    Idézet Tasivezer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen a sok választ. Még mindig tájékozódom, mert munkaeszköznek lesz, s inkább az elején szánok több időt a tájékozódásra, minthogy később veszítsek még több időt egy rossz választással, esetleges pénzt egy kényszerű újravásárlással.
    Meglepődtem az 1-2 nap net idővel. A korábban említett 3 napos akku intenzív nethasználattal meddig bírja? Galaxy miniről fogok váltani, az intenzív nethasználattal kb. 1 óráig bírta...
    Meglepődtem de jogos, hogy figyelembe kell venni, hogy az ember Budapesten, nagyvárosban vagy falun használja e. Ezt azonban megint nem tudom, mennyit fogok falura menni úgyhogy nem könnyű a döntés.
    A noname nem zavar, inkább a gyakorlati tapasztalatok érdekelnél. Ha azt mondjátok egy egy noname típusról, márkáról, hogy jó akkor érdekel, s ha valaki megnevez tipust, márkát, hogy jobban járok ha elfelejtem, akkor azt ha nem is felejtem el, de hátrébb rakom a sorba, hátha lesz róla plusz infó is.

További probléma hogy mivel kezdő üzleti tevékenységhez kell, nemhogy egy túlárazott, de egy, a tevékenységhez túl jó készülék is vesztességet okozna, mert benne állna a pénz amivel drágább, miközben a készülék képessége nem lenne kihasználva.
    Fennállhat olyan fura helyzet, hogy azt az 50 ezret megéri inkább az üzletbe befektetni, s egy két évvel később vásárolni egy modernebb készüléket.
    Ilyen húzásnak is lehet pozitív egyenlege.
    A kérdésedre konkrét választ nem tudok mondani, de a fórumokat olvasva a Xiaomi Redmi Note4 global verziójánál 9-10 órás képernyő időkről is beszélnek, szóval egy munkanapot szinte bármilyen használattal ki kell bírnia. Nekem olyan volt, hogy elmentem vele kirándulni, csináltam egyik nap vagy 30-40 fotót vele, navigáltam 2 órát bekapcsolt kijelzővel, este netezgettem vele még 1-2 órát, és a másnapot is simán bírta kb. ugyanilyen használat mellett. A 4000 mah telep kombinálva egy elég alacsony fogyasztású processzorral elég jó üzemidőt tud produkálni, emellett a felhasználói felület is röccenésmentes, és a programok megnyitására sem kell órákat várni. Mai eszem szerint se nagyon vennék mást, pedig volt előtte HTC one, Galaxy S, meg még jópár féle telefonom. Nem beszélve arról, ha betörne a kijelző, 20 dollárért lehet hozzá venni az ebay-en...

Senior Member Smith logója
    Hely
    Dél-Pesti bokor pilóta
    Hozzászólás
    1.675
    Jéé,telefonos topikba estem? röviden: én kellemesen csalódtam a xiaomi termékeibe! Igaz xi. telóm nincs,ami van több éve Band2 sport óra,YI action kamera,füles és azt kell mondjam nem a gagyi kategória! A köv. telóm tutti porcelán xiaomi lesz!

Senior Member
    Hozzászólás
    228
    Sziasztok!
    Eu-n belül honnan éri meg rendelni a Note4 globalt?
    Köszi

Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.140
    Én az eustock.eu -ról vettem, futár hozta, probléma nem merült fel, bár most már a telenor is forgalmazza, de nem tudom, hogy ott mennyibe kerül, azt se, hogy milyen kiépítésben kapható.

Oldal: 18 / 20 ElsőElső ... 814151617181920 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva