Oldal: 7 / 20 ElsőElső ... 3456789101117 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (192) összesen

Téma: BANGOOD

Member
    Hely
    Győr
    Hozzászólás
    30
    Nekem eddig még nem volt ilyen.
    Felszállni lehetőség, leszállni kötelező :-))

Member
    Hozzászólás
    32
    Én már többször rendeltem tőlük. Motor, szabályzó, váz, és minden átjött vám nélkül.
    Mondjuk az is igaz, hogy a motorokat 60.000 Ft-ért rendeltem, és a csomagra az volt írva, hogy a csomag jellege ajándék, és az értéke 21 dollár.
    A lényeg, hogy én is féltem tőle, de gond nélkül itt volt 2 hét alatt.

Member
    Hely
    Győr
    Hozzászólás
    30
    Nekem a max. rendelésem eddig 38e HUF volt, de azt szétszedte a rendszer háromfelé.
    Felszállni lehetőség, leszállni kötelező :-))

Támogató ZolKa logója
    Hely
    8692
    Hozzászólás
    866
    Idézet benkog eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Sajnos most egy kellemetlen élmény is ért a Banggooddal kapcsolatosan. Eddig vagy ötször rendeltem tőlük, most hosszas hezitálás után egy Tarot TL200 mini vázat szerettem volna venni. Meg is rendeltem, pénz rendben, de a termék adatlapján szerepelt, hogy kérnek 6-9 munkanapot a rendelés teljesítésére. Mondom, hogy annyi belefér, vártam. Pénteken már írtam egy udvarias e-mailt, hogy mikorra várható a váz, választ ma reggelig nem kaptam (időeltolódás stb., de gyakorlatból tudom, hogy szegény kizsákmányolt kis emberkék szombat-vasárnap is dolgoznak).
    Ma déltájt aztán nem bírtam, kértem egy online chatet, ott "Flora" felvilágosított, hogy még nem érkezett be a termék (hogy mikor: nincs válasz), ha akarom, kérhetem a termék árának visszatérítését (hogy mennyi idő, nincs válasz).
    Most este 19:10 van, a bankszámlámra még nem érkezett meg a pénz. Ha nem kapom vissza, akkor drága váz lesz...

BenkoG
    Szerintem azt írták, hogy raktáron lesz 6-9 munkanapon belül, és ehhez még hozzá jöhet a 7-25 munkanap a szállításra.
    Most pl. az van feltüntetve, hogy márc. 26-án lesz legközelebb. Nem az, hogy akkorra ki is küldik neked.

A szétszedés meg azért van, mert különböző raktárakból küldik az árukat.
    Az ember sokszor más, mint aminek látszik. De ritkán jobb

Senior Member
    Hozzászólás
    617
    tehát akkor úgymond rendesek mert nem írják rá a valós értékét
    nagyon jó dolgok vannak az oldalon.eddig e-bayről rendelgettem dolgokat de vannak amik olcsóbbak sokkal bg-n meg mindenre free a posta.
    köszönöm az infókat!
    HN X1CR LRP Z-28r
    TT-01 brushless
    GT3-B

Senior Member Smith logója
    Hely
    Dél-Pesti bokor pilóta
    Hozzászólás
    1.669
    Idézet Bazsi94 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindenre free a posta.
    Igen csak nincs nyomkövetés,a fizetés előtt a legördülős menüből 2$-ért tudod kiválasztani ha nyomkövetősen kéred,de 30$ felett ingyen van nyomkövetés.
    A kapott pontokkal kedvezményeket kaptok vásárlásnál pl. 599 pontnál "
    US$ 3 off orders of US$ 10.00 or more"
    (nem sok de a semminél több)

Senior Member
    Hozzászólás
    510
    Kódokat kell használni. Általában mindig van valami 10-5 % közötti kedvezmény. ( nem kerülnek pontba se )
    Super CP: stock, BL, 2x Dual BL ; CoperX 250 ; F939 ; Fox Hype 1800; Mini Fun Cube; F3A ; Devo 7e; Boscam sys FPV

Senior Member
    Hozzászólás
    617
    miféle kódokat vasi?
    érdemes választani a nyomkövetéses postázást?
    HN X1CR LRP Z-28r
    TT-01 brushless
    GT3-B

Senior Member Pale logója
    Hely
    Pécs, Komló
    Hozzászólás
    435
    Hozzáértő emberektől szeretnék gyors választ! Előre is köszönöm!
    Kínai csomagom végre megérkezett az országba 4 napja. Ma kaptam a postától sms-t, hogy nyilatkozzam az értékéről.
    Mit lehet ilyenkor tenni? Érdemes megpróbálni valami nagyon alacsony összeget bemondani? Kibontják? Honnan tudják mi van benne? Kívülről rajta van az ára?
    (Tudom, nem szép dolog ÁFÁt csalni, de azért rendelek Kínából, hogy olcsó legyen!)

Tamiya M06 Porsche 911, Ansmann Buggy 2WD, Carson X-Crawlee pro, VRX Octane XL
    Wltoys V915 Lama
    MJX X600
    Easy Trainer 800, Focke Wulf 190, Hype Fox 1800
    Victoria SailBoat, Swamp Dawg Air Boat, NQD Jet Boat, ToysPort Joker

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Első körben összevetik a csomag súlyát a feltüntetett tartalommal és értékkel. Ha kell röntgennel világítják át. Ha így sem sikerül megnyugodniuk akkor bekérnek egy nyilatkozatot a címzettől. Ha szerintük az sem stimmel akkor felbontják adott esetben elkérik a tranzakció adatait. Mivel nem lehet tudni, hogy most a posta vagy a nav szarakodik - normál eljárásban is a posta kéri az adatokat mert az esetleges behozatali költségeket ő fizeti és utána szedi be tőled - érdemes észnél lenni.

Oldal: 7 / 20 ElsőElső ... 3456789101117 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva