Oldal: 3 / 22 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (216) összesen

Téma: szolnoki modellezők?

szolnoki modellezők?

Sziasztok!

Három éve lakom Szolnokon, év eleje óta aktívan modellezek, 0-ról kezdve. 2 csatornás kínai dolgokkal nyomultunk eleinte kinn, de akikkel találkoztam mindenki segítőkész volt. A Gátőr út felől megközelítve a repteret van egy futballpályányi placc, amelyet karban tart ez a kis csapat rendszeres fűnyírással. Meló után sokszor összefutunk hét közben is, de hétvégén szinte sosem üres a légtér.

Üdv mindenkinek!
    sqmodell.hu

szolnoki modellezők?

Első hozzászólásom a fórumon, és sikerült is rögtön 3x elküldeni... sorry
    :roll:
    sqmodell.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    572

szolnoki modellezők?

Nos, én 13 évig éltem Szolnokon, Szandán. 2 repteret tudok, Sport-reptér
    (körforgalomnál) és a Honvédségnél (, de Rákóczi felé menet is vannak nagyobb placcok). Én a sportreptéren megismertem 1 bácsikát, aki repülőt épített. Olyan volt, mint egy óriás modell. Tőle kaptam tanácsot és alapanyagot a modellemhez, ami sajna nem épült meg(vitorlázó lett volna). Én ott reptetnék(tökre olyan, sőt jobb is, mint Matyi itt Pesten). Ott mindenesetre több lehetőség van reptetésre, mint itt Budapesten. Sok szerencsét a klubhoz.

szolnoki modellezők?

sqmodell.hu

szolnoki modellezők?

Üdv mindenkinek!

Ahogy kapeti mondta igen nagy élet szokott lenni a sportreptér végén.
    Igaz ami igaz, nem túl rég ismertem meg ezt a nagyon jó társaságot, de nem bántam meg, és nem is fogom!
    Elválaltam hogy megcsinálom a szolnoki modellezők honlapját, és egybe ezzel meg is alapítottuk saját klubbunkat, a SZMBK-t (Szolnoki Modellező Baráti Kör)
    a honlap elkészült, és elérhető a: http://www.szolnokmodell.extra.hu oldalon!
    szeretettel várunk mindenkit mind a reptéren, mind a honlapon!
    Üdv: Diki
    <br />----------------------
    <br />Skype: elektrodik
    <br />Web: SZMBK

Member
    Hozzászólás
    72

Re: szolnoki modellezők?

Sziasztok Szolnokiak!!!

Nem kellene felélesztenünk egy kicsit ezt az oldalt?
    Teljesen zöldfülű vagyok a fórumon mint hozzászóló, de szívesen írogatnék ide is.
    Oszlopos tagja vagyok egy szolnoki szabadidős sport egyesületnek www.gordogok.hu és gondoltam mit szolnátok, ha betömörülnénk mint klubbtagok.
    Szolnoki szinten eléggé jegyzik az egyesületet. Sok pályázatból egész sok lóvét sikerül összedni, amiből szépen lehet finanszírozni a kiadásokat, kirándulásokat, anyagokat, gépeket.

Mért lenne értelme, hogy a MODELLEZŐK belépjenek?
    Sikerülhet pénzt szerezni pl fűnyíróra, üzemanyagra, alkatrészekre, versenyek lebonyolítására stb.
    Az elnök (mellesleg após) nagyon profi, lelkiismeretes, és rengeteg ideje van.

Nagyjából ennyi.
    Ha valakit érdekel írjon bármelyik elérhetőségemre.

Szilvási Feri

Szia Feri!

Ha van kedved, időd látogass ki hozzánk a reptérre, ha szép az idő nagy valószínűséggel ott vagyunk...

Üdv

Kapeti
    sqmodell.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    710

Üdv mindenki!
    Jómagam is Szolnoki vagyok!(Szandai) ;D
    Kb.5 percnyi laza sétára lakom attól a helytől(Szandai rét),ahol a repterünk van kialakítva!
    Sose nassolj biológus hűtőjéből!!!

Oldal: 3 / 22 ElsőElső 123456713 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve