Eredmény: 1 - 9 (9) összesen

Téma: Segítség!!

Junior Member
    Hozzászólás
    18

Segítség!!

Sziasztok! Van egy Kyosho Dst-m Gxr 18as motorral. Olyan problémám van vele hogy, ha leveszem az izzítót 2 másodperc és leáll. De ha rajta hagyom az izzítót akkor megy rendesen. Nem értem mi lehet a probléma..Talán a gyertya? Vagy valami más? Valaki tudna segíteni?

Senior Member
    Hely
    Dunavarsány
    Telefon
    20/404-8460
    Hozzászólás
    1.798

Re:Segítség!!

Idézet stifler004 eredeti hozzászólása
    Sziasztok! Van egy Kyosho Dst-m Gxr 18as motorral. Olyan problémám van vele hogy, ha leveszem az izzítót 2 másodperc és leáll. De ha rajta hagyom az izzítót akkor megy rendesen. Nem értem mi lehet a probléma..Talán a gyertya? Vagy valami más? Valaki tudna segíteni?
    Lehet gyertya, de lehet alapjárat alacsony. Gyári beállításokon van?

Junior Member
    Hozzászólás
    18

Mar nem a gyari. Eltekergetve vettem. 6honap alatt jutottam el arra a szintre h 5-6 tankot tudtam "normalisan jatszani. De utanna a sajat hulyesegem: salakon jatszottam eldugult a levego szűrő leallt. Szetszedtem darabokra minden kipucoltam fektisztito 8 legkoron kifujva. De most megint nem veszi a fordulatot ha alapjaraton huzok egy nagyobb gazt leall.Ja es ha leveszem az izzitot akkor is megint leall az uj gyertyaval is. En mar nem.ertem komolyan://

Senior Member
    Hely
    Dunavarsány
    Telefon
    20/404-8460
    Hozzászólás
    1.798

Mar nem a gyari. Eltekergetve vettem. 6honap alatt jutottam el arra a szintre h 5-6 tankot tudtam "normalisan jatszani. De utanna a sajat hulyesegem: salakon jatszottam eldugult a levego szűrő leallt. Szetszedtem darabokra minden kipucoltam fektisztito 8 legkoron kifujva. De most megint nem veszi a fordulatot ha alapjaraton huzok egy nagyobb gazt leall.Ja es ha leveszem az izzitot akkor is megint leall az uj gyertyaval is. En mar nem.ertem komolyan://
    Hol vagy helyileg?

Moderátor bakelit.forest logója
    Hely
    Bradenton - Florida
    Telefon
    +1 941 225 1784
    Hozzászólás
    1.717

ha rajtahagyott izzítóval megy, akkor egyértelműen gyertyacsere segít!
    " a kefés motor, olyan.......... olyan dízel...."

Axial SCX-10 Honcho
    Kyosho Mercedes AMG FLUX
    Losi JRX-S Type R
    Tamiya TRF-417

-spektrum DX3S-

Senior Member
    Hely
    Dunavarsány
    Telefon
    20/404-8460
    Hozzászólás
    1.798

Idézet bakelit.forest eredeti hozzászólása
    ha rajtahagyott izzítóval megy, akkor egyértelműen gyertyacsere segít!
    Alapjarat is lehet alacsony … uj gyertya van benne, ha jol ertem

Junior Member
    Hozzászólás
    18

Helyileg Bátonyterenye. Igen jól érted új gyertya van benne. DE amikor a régiről váltottam akkor jó volt most így pár tank után kezdi csinálni. Lehet hogy ennyit bírt a gyertya?

Senior Member maxigáz logója
    Hozzászólás
    138

Idézet Peaceliker eredeti hozzászólása
    Hol vagy helyileg?
    Szép napot! lehet a gyertyátol is csinálhatja,de ha nem veszi fel a fordulatot alapjáratrol,probálj finoman zárni a magasfordulati tűn,lehetséges,hogy sokat kap,belefullad a dús üzemanyagba.

Senior Member
    Hely
    Dunavarsány
    Telefon
    20/404-8460
    Hozzászólás
    1.798

Helyileg Bátonyterenye. Igen jól érted új gyertya van benne. DE amikor a régiről váltottam akkor jó volt most így pár tank után kezdi csinálni. Lehet hogy ennyit bírt a gyertya?
    Ha keveset kapott es elegett az izzito szal, akkor lehet. Nezd meg, kezben izzik e vegig.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva