Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen

Téma: Miért nem működnek rendesen az értesítések?

Senior Member Nemes2008 logója
    Hely
    Budapest IX.ker
    Hozzászólás
    870

Miért nem működnek rendesen az értesítések?

Bocsánat ha már ez téma volt (csak valamiért törölték )!

De bizony nem működik rendesen sehogy se az értesítés!
    Vannak topicok ahonnan soha nem jön értesítés van olyan ahonnan rendszeresen de van olyan is hogy amíg nem nézek be addig nem jön ha benézek a topicba akkor pár értesítés jön aztán megint semmi.
    Ahonnan nem jön ott pl ha kikapcsolom bekapcsolom az értesítés akkor jön 1-2 de utána megint semmi és ez főleg az olyan toipcokat érinti ahol gyakrabban szólnak hozzá a témához akár napi többször is.

Én meg csak bután nézek hogy megint 2 oldal lement anélkül hogy egyetlen értesítés is jött volna róla.

Remélem van megoldás a problémára és ezt valaki mielőbb tudtomra is hozza mert ez így ebben a formában kicsit zavaró hogy várja az ember bízik benne és valahogy utólag még is csak a kefét rághatja és ha nem akar lemaradni semmiről akkor manuális kell végignézni az őt érdeklő összes témát hogy írt-e valaki valamit.

ELőre is köszönöm a segítőkész moderátorok pozitív hozzáállását hogy ezt a problémát mielőbb orvosolni tudják.

Üdv.

"A felhők fölött mindig kék az ég!"

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.911

Re:Miért nem működnek rendesen az értesítések?

Uram, sztem nem tetszett elolvasni a mailt. Addig nem küld értesítést ismét, amíg rá nem nézel a totyikra. Sztem nagyon jól van így. Nincs 1000000 mail, hogy móricka07 offolósan kiírja több részletben, hogy modellezés közben hányszor csuklott, vagy mittudom én...
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member Nemes2008 logója
    Hely
    Budapest IX.ker
    Hozzászólás
    870

Uram!
    Sztem nem tetszett elolvasni a szöveget.
    Addig nem is kell küldenie amíg móricka a szarásai rituáléját részletezi több hozzászólással és én meg épp az asszonyt dugom és nem olvasom a topicot de az hogy egyáltalán nem küld az nem azért van mert már küldött.
    Előszőr én is azt hittem azért nem küld mert már küldött (amit el is olvastam a fórumon is) hiszen azt is megpróbáltam hogy a postafiókomból kitöröltem az összes levelet amit addig küldött a rendszer de úgy sem jön értesítés.
    Biztos vagyok benne hogy pl a trex 600 topicra is felírtam magam de már vagy 1 hete kaptam csak levelet.
    Pont azt a topicot tényleg nem nézem minden nap de az biztos hogy az utolsó értesítés óta (amit természetesen bejelentkezve el is olvastam) nem jött értesítés egy sem pedig tuti azóta már írtak oda is.
    SŐt ha jól emlékszem akkor az "égettvölgy" topikról sem kapok értesítést hónapok óta (spec ezt sem lesem minden nap).
    A "töréses videók" ról is pont tegnap jött egy értesítés és fura módon az előtte lévő 2 bejegyzésről nem jött pedig logikusan azok előbb voltak és akkor arról is kellett volna küldeni értesítést.
    A legtöbbje működik rendesen és ha valaki hozzászól "azonnal" (tényleg perceken belül) jön a mail.
    Pl saját topicjaimnál még nem vettem észre ilyen gondot.
    Speciel erröl a hozzászólásról is megkaptam a mailt.
    És csak onnan veszem észre hogy naponta többször nézem a fórumot is meg a mailomat is de sokszor elfelejtkezek topicocról és amikor eszembe jut megnézem és akkor látom hogy hozzászólás volt mail nemvolt pedig számítottam rá mert érdekel a téma.

Szóval nem én bénáskodom el a dolgot és nem figyelek oda a levél tartalmára hanem valami gond van a rendszerrel.

Én csak jeleztem tisztelettel hogy bugos a mailküldés.

"A felhők fölött mindig kék az ég!"

Senior Member Emunem logója
    Hely
    Wien/Kisvárda
    Hozzászólás
    1.911

Tényleg nem működik a t-rex 600... Kipróbáltam én is... Autósról minden jön, néha 2 is, anélkül, h felmenjek. Érdekes...
    Üdv: Emunem

Minden lehetséges...

VRX Blade 10T / Piros rettenet
    W.I.P. / Axial SCX-10 / Ford F-150 aka KÉK Bálna
    W.I.P. / Tamiya TT-01 / Zöld darázs / BMW Z4 HB Project
    2,4GHz / Póráz
    + Hangvezérelt utódok.

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet sneci1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A fórummotor más helyeken tökéletesen működik. Én inkább anyagi jellegű összefüggést sejtek a dologban...
    Ohh, kifejtrnéd a sejtésed az ürgebőrből?

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Köszönöm.

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Akinek problémája van a feliratkozásokkal azt kérem, hogy privátban küldje el az érintett topik url-jét.
    A tárgy mezőben ha kérhetem szerepeljen a feliratkozás hiba kifejezés.

A fenti adatok hiányában az ide kerülő panaszokat ignorálom.

Köszönöm.
    Utoljára módosítva: Aenima által : 2015-10-10 21:03

Sziasztok!

Van még rajtam kívül, aki szintén nem kap értesítéseket??? Vagy én vagyok az egyetlen?
    Üdv,
    András

Graupner MX-20 HOTT, Alpina 3001, Vick Mini DLG

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Sziasztok!

Van még rajtam kívül, aki szintén nem kap értesítéseket??? Vagy én vagyok az egyetlen?
    Biztos vannak, de az elmúlt egy hétben nem nagyon jeleztél, hogy a levelezésünk alapján mit csináltál annak ellenére, hogy közel az összes általad feliratkozott témába beleírtam és elküldtem a képernyőmentéseket amiken látható volt, hogy az értesítések a hozzászólással megegyező percben megérkeztek . Nélküle(tek)d nehéz lesz megfejteni mert a szerveren nem látok beragadt üzenetet ellenben:

Ezért jeleztem azt, hogy téma megnevezése nélkül panaszkodókkal tudok mit kezdeni.
    Utoljára módosítva: Aenima által : 2015-10-19 11:44

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Sziasztok!

Kiprobáltam az összes feliratkozásod. A saját domainemre minden esetben percen belül megérkezik az értesítés, ugyanez a Tapatalkra is igaz.
    Utána átállítottam az email címet egy régi @live.com.os ra. Az elmúlt 15 percben semmi sem jött a domain és a cím megbízhatók közé fel van véve.A feliratkozásaid felénél feladtam és átírtam egy gmail-es címre az eredmény a képen látható. A teszt hozzászólásokat meghagyom még egy ideig ha szeretnéd összevetni azok idejét a megérkezett értesítőével de mindegyik egy percen belül van. Tehát a szerverről kimennek a levelek és sem a szerver ip-je sem a domain nem található meg a nagyobb feketelistákon - a gmail.com-ra is megérkeznek a levelek - ezért javaslom ideiglenesen csinálj egy másik címet és nézd meg azzal.

Utoljára módosítva: Aenima által : 2015-10-21 08:28

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve