Oldal: 11 / 42 ElsőElső ... 78910111213141521 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (412) összesen

Téma: Hogyan válasszunk kamerát?

Senior Member Rudolfking logója
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    207
    Idézet pulsarxp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár nem olyan kamera, amiről eddig szó volt, de hátha...
    tud valaki olyan kompakt fényképezőt, ami tud timelaps-et, nem túl nehéz, és még aránylag szép képet is csinál? Ja, és ne legyen már DSLR árral vetekedő a cucc
    Javaslatom: olcsó androidos mobil (5+ MP kamera, autofókuszos), egy mobilos állvány (1000 Ft ebayről), és egy timelapse app (free-600 Ft). Full HD-ben gyönyörű timelapse felvételeket lehet készíteni és a fizetős appok kb. mindent tudnak állítani: focus lock, autofocus, exposure lock, WB lock (vagy auto WB), és ha nem jó az app, lehet keresni másikat, ami meg azt tudja, ami nekünk kell.
    Hátrányai: hamar merül (kb. 1-2h), nincs zoom, lencse átlagos vagy gyenge.
    Előnye: van GPS is, ami jól jöhet pl. quadon plusz védelemként (android eszközkezelőben látni, hol van). Egy ilyen mobil kb. 20k használtan, vagy kevesebb.

Senior Member pulsarxp logója
    Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.162
    Idézet Rudolfking eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Javaslatom: olcsó androidos mobil (5+ MP kamera, autofókuszos), egy mobilos állvány (1000 Ft ebayről), és egy timelapse app (free-600 Ft). Full HD-ben gyönyörű timelapse felvételeket lehet készíteni és a fizetős appok kb. mindent tudnak állítani: focus lock, autofocus, exposure lock, WB lock (vagy auto WB), és ha nem jó az app, lehet keresni másikat, ami meg azt tudja, ami nekünk kell.
    Hátrányai: hamar merül (kb. 1-2h), nincs zoom, lencse átlagos vagy gyenge.
    Előnye: van GPS is, ami jól jöhet pl. quadon plusz védelemként (android eszközkezelőben látni, hol van). Egy ilyen mobil kb. 20k használtan, vagy kevesebb.
    Köszi, igen, ez nekem is meg fordult a fejembe, bár nem nagyon tudnék mondani olyan telót, aminek kielégítő lenne a kép minősége, nem túl nagy és nehéz, és valóban a zoom is hiányozhat.
    De ha tudsz javasolni azt megköszönöm.

Másik lehetőség, ami még eszembe jutott, hogy keresni olyan nem túl drága cannon gépet, amire van chdk, így lesz timeleaps.

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.702
    A mobius tud timelapst
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,  SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

A kérdésem az lenne, hogy használja-e valaki a xaomi új kameráját videózásra? És ha igen mennyire vált be? Mobius-hoz viszonyítva?

Neten most már elég sok videó van róla, és nem tűnik rossznak, viszont kíváncsi lennék mennyire zavarja a rezgés, és hogy miként teljesít, ha repülésnél durvábban manővereznek vele.

Jelenleg 74$ BG-n, már ha valakit érdekel. (A visszaszámláló csak dísznek van ott, tegnap éjszaka lejárt, és ma ugyancsak a promóciós árban árulják, szóval nem kell kapkodni)
    Ez is csak egy üres mező amit ki kellett tölteni.

Senior Member pulsarxp logója
    Hely
    Budapest XXI, Monor
    Hozzászólás
    5.162
    Idézet trialboj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kérdésem az lenne, hogy használja-e valaki a xaomi új kameráját videózásra? És ha igen mennyire vált be? Mobius-hoz viszonyítva?

Neten most már elég sok videó van róla, és nem tűnik rossznak, viszont kíváncsi lennék mennyire zavarja a rezgés, és hogy miként teljesít, ha repülésnél durvábban manővereznek vele.

Jelenleg 74$ BG-n, már ha valakit érdekel. (A visszaszámláló csak dísznek van ott, tegnap éjszaka lejárt, és ma ugyancsak a promóciós árban árulják, szóval nem kell kapkodni)
    Akkor itt is...
    Itt van topikja, hasznaljak paran, van be linkelve jo nehany hazai teszt vidijó is.
    http://forum.rcmodell.hu/showthread....o-3-clone-quot

Kiemelt fórum támogató móki logója
    Telefon
    05-50-555555555
    Hozzászólás
    4.336
    Sziasztok !
    Tudom ,hogy nem ide kellene írnom de feltenném a kérdést.
    Már jó pár hónapja indult ez a topik és FPV repcsihez volna valami jó képminőségű és elfogadható árú kamera ajánlásotok ?
    Üdv .Móki

Kiemelt fórum támogató móki logója
    Telefon
    05-50-555555555
    Hozzászólás
    4.336
    No......senkinek nincs javaslata ?

Senior Member
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    1.055
    Szerintem most ez az egyik legjobb kamera FPV-re a piacon:
    http://www.surveilzone.com/sony-doub...al-case-hs1170

Senior Member Rudolfking logója
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólás
    207
    Ezzel nagyon elégedett vagyok, gyorsan reagál, jó fényerő, éjjel is kb. lát, olcsó és jól szerelhető:http://m.banggood.com/Arkbird-13-Son...-p-952071.html

Senior Member
    Hozzászólás
    257
    Én is CCD-t ajánlok az olcsó CMOS kamerák egy sapka sz@r lemenő napnál két kamerámnál olyan sötét lesz a kép, hogy csak a napot fogod látni, ha napnak háttal vagyok szebb képe van mint a Sony CCD-nek (na jó olyan van) BLC egy nulla. én is mint az előttem szólók valamilyen Sony CCD kamerát javasolnék.
    70/310-3437

Oldal: 11 / 42 ElsőElső ... 78910111213141521 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve