Oldal: 41 / 42 ElsőElső ... 31373839404142 UtolsóUtolsó
Eredmény: 401 - 410 (412) összesen

Téma: Hogyan válasszunk kamerát?

Senior Member
    Hely
    Martonvásár
    Hozzászólás
    800
    Megvan a hiba, működik...
    A toldókábel volt a ludas, amivel a osd kontrollpanel csatlakozik... közvetlen a kamerára kötve a nyákocskát jó lett.
    Nem lenne hátrány a normális kábelezés, főleg, hogy az ellenállás értékek változtatásával működik a panel.

Junior Member
    Hozzászólás
    3
    19059429_793881744107099_1964707577906907690_n.jpg
    Sziasztok fpv kamerára cseréném,ami aksira köthető.
    dronevideoteszt@gmail.com

Senior Member
    Hozzászólás
    90
    Üdv!Beszereztem egy Eachine TX02 AIO kamerát és egy OTG FPV vevőt a telefonfoz. Az normális,hogy a kamera úgy felmelegszik,hogy pár másodpercnél tovább nem tudom kézben tartani?Képet nem mutat egyik androidos program sem.

Senior Member
    Hozzászólás
    574
    ha jó feszültségre kötötted akkor normális. minnél kisebb annál forróbb sajnos.

Senior Member
    Hozzászólás
    90
    Három 600mAh egy cellás akkuval próbáltam,amikkel a quad-ot hajtom.Mindnél ez van.

Senior Member pumuklis logója
    Hely
    Mosonmagyaróvár
    Hozzászólás
    2.232
    Tud valaki ajánlani jó minőségű Mini full hd DVR kamerát 135-ös quadrocopterre?
    Firstar 1600 Fpv, Tiny Whoop, Walkera Katica.

Senior Member mybuster logója
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólás
    1.499
    Tervezem a konfigom egy nagy merevszárnyasra. Szeretnék egy fix kamerát a gép orrába. 800-1000TVl, akár 720p felbontás. Milyen kamerát ajánlotok? Nem szükséges beépített OSD. Sony super had II szenzoros CCD kamerákat néztem eddig. Turnigy HS1177 ről van valakinek véleménye? https://hobbyking.com/en_us/turnigy-...r-fpv-pal.html
    Tarot 680 Hexacopter, MXS 64", MAE Hobby Electronics , MAE aerial photography

Senior Member Reddragon84 logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    689
    Idézet mybuster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... Sony super had II szenzoros CCD kamerákat néztem eddig...
    Nekem ezekről annyira nincs jó véleményem, olcsók, vettem 3-at, egyik nem mindig bootol be és kb 2nek ferde kicsit a képe, vagy a szenzor nincs egyenesen, nem tudom, de észrevehető, hogy kicsit oldalra néz. Ez mondjuk lehet repülőnél nem annyira gáz, de versenykoptereknél zavaró tud lenni.

Senior Member mybuster logója
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólás
    1.499
    Idézet Reddragon84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ezekről annyira nincs jó véleményem, olcsók, vettem 3-at, egyik nem mindig bootol be és kb 2nek ferde kicsit a képe, vagy a szenzor nincs egyenesen, nem tudom, de észrevehető, hogy kicsit oldalra néz. Ez mondjuk lehet repülőnél nem annyira gáz, de versenykoptereknél zavaró tud lenni.
    Esetleg Eachine vagy Runcam (swift) ?

Mindenfélképpen olyan minőséget akarok ami valós képet ad és nem kell bóklászni a tereptárgyak észlelésekor
    Tarot 680 Hexacopter, MXS 64", MAE Hobby Electronics , MAE aerial photography

Senior Member Reddragon84 logója
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    689
    Idézet mybuster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Esetleg Eachine vagy Runcam (swift) ?

Mindenfélképpen olyan minőséget akarok ami valós képet ad és nem kell bóklászni a tereptárgyak észlelésekor
    RunCam micro swift 2-t használok jelenleg (kicsit drága), ez kis méretű kamera, eddig bevált, van már 3-as változata. Foxeer predator V2-t mondogatják még, hogy jó a képe. Az eachine lehet jó, de ők tudtommmal az olcsóbb kínai megoldást képviselik, amire én nem hagyatkoznék.
    Mindenesetre nézz összehasonlító videókat YT-on, azokból nagyjából kiderül mi a helyzet.

Oldal: 41 / 42 ElsőElső ... 31373839404142 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva