Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: Laggzik a fórum

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.718

Laggzik a fórum

Másnak is laggzik a fórum,vagy csak én vagyok ennyire szerencsés?Mire betölti az oldalt a kattintástól számítva néha 3-4s is eltellik mire történik valami!Ha másnak is ilyen akkor nem lehet ellene valamit csinálni?
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Senior Member Nemes2008 logója
    Hely
    Budapest IX.ker
    Hozzászólás
    870

Re:Laggzik a fórum

Szerintem ez egyedi hiba!!!
    Nekem pl a Facebook csinálja ugyan ezt.
    Sajnos böngésző függő is a dolog mert Opera Crome csinálja firefox néha az explorer meg hibátlanul viszi.
    Nekem egy dolog bevált hogy a CCleaner (pirisoft) termékének tisztító funkcióját ráeresztem és akkor jó darabig okés a dolog.
    A lényeg hogy a gyorsítótár az előzmények és a sütik is törölve legyenek a többi nem számít.
    Próbáld ki rontani nem fog a helyzeten.
    "A felhők fölött mindig kék az ég!"

Senior Member Poli27 logója
    Hely
    Isaszeg
    Hozzászólás
    1.718

Idézet Nemes2008 eredeti hozzászólása
    Szerintem ez egyedi hiba!!!
    Nekem pl a Facebook csinálja ugyan ezt.
    Sajnos böngésző függő is a dolog mert Opera Crome csinálja firefox néha az explorer meg hibátlanul viszi.
    Nekem egy dolog bevált hogy a CCleaner (pirisoft) termékének tisztító funkcióját ráeresztem és akkor jó darabig okés a dolog.
    A lényeg hogy a gyorsítótár az előzmények és a sütik is törölve legyenek a többi nem számít.
    Próbáld ki rontani nem fog a helyzeten.
    Csak ez az egy oldal csinalja nekem. Hasznalom a cc-t, ismerem. De ez engem nagyon bosszant. A tracert parancsnal is kidobja hol akad el. Upc netem van amugy.
    Align Trex 500DFC / BeastX Plus Pro Edition; Align Trex 600L Dominator / BeastX Plus Pro Edition; Blade 180CFX; Spektrum DX7 Black Edition. Powered by SLS Lipo.

Hely
    Budapest IX.ker
    Hozzászólás
    870

Akkor lehet hogy a UPC a ludas mert nekem is az van.
    Nem tudsz akkor mit csinálni próbáld meg egy laptoppal vagy egy másik böngészővel hogy csinálja e.
    Elhiszem hogy bosszant mert ez nagyon idegesítő.
    Esetleg még annyi hogy a torrent kavar néha be ha ki van kapcsolva nekem jobb a szitu(persze nem szívesen kapcsolom ki).

Ez is olyan mint a repülő berep hogy ki kell próbálni ha nem jó szigorúan 1 dolgot megváltoztatok majd kipróbálom megint és mindig egyesével változtatok egyszer csak jó lesz.

Senior Member
    Hozzászólás
    508

Idézet Poli27 eredeti hozzászólása
    Upc netem van amugy.
    Itt van a problemad. UPC elegge fos ingadozo szolgaltatast nyujt. 3 internetem van a upctol, mind ugyanezt produkalja. Kehes a rendszer, illetve a router kb. 1-2 ev elkezd haldokolni. ( gondolom ismeros, hogy kihuzod es visszadugos es voala...)
    Super CP: stock, BL, 2x Dual BL ; CoperX 250 ; F939 ; Fox Hype 1800; Mini Fun Cube; F3A ; Devo 7e; Boscam sys FPV

Hely
    Budapest IX.ker
    Hozzászólás
    870

Igen igen sajnos igazad is lehet Vasi mer valóban néha az Iphone is szarakszik a nettel pedig ott tök más a böngésző.
    ÉS ez a modemes dolog ez 100%ig igaz a júpíszíre egyrészt tényleg érdemes hetente újraindítani másrészt tényleg nekem is ment már tönkre 1,5 év után és természetesen az utolsó gyanúsítottam volt mert látszólag rendben működött leszámítva hogy a wifit random ledobálta és nem engedte csatlakozni míg újra nem indítottam a gépet vagy a modemet.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva