Oldal: 2 / 7 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (64) összesen

Téma: Új biztosítás modellező tevékenységekre, amatőröknek is! TERVEZÉSI IDŐ!

Senior Member Tomek88 logója
    Hely
    Komárom
    Telefon
    70 466 20 64
    Hozzászólás
    2.391

Re:Új biztosítás modellező tevékenységekre, amatőröknek is! TERVEZÉSI IDŐ!

EZ engem is érdekel, főleg a másnak okozott anyagi kár, személyi sérülés-re kiterjedően. 5000-10.000 ft-ot nekem megér mindenképpen.
    Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
    Synergy E7SE Beastx
    Synergy N5C Beastx
    Aurora 9

Senior Member mcelek logója
    Hozzászólás
    3.045

Imádnám, ha még CASCO is lenne :P gondolom havi 20e-ért lenne ajánlat, de lehet, hogy annyiért sem. Kb. mekkora kárösszeg lenne egy rendes multikopter, kamerával földbe süllyesztve?
    54€ az osztrák, de van jobb is, mivel a németek már tovább gondolták, 40-246€ választhatnak, persze van 2 országos szövetségük és csak azon keresztül.
    Valamiért ragaszkodnak a szervezeti formához szerte a világban.
    Szabolcs talán elárulja, melyik biztosító nagykutyájánál lehet alkudozni, mi szívesen segítünk, mert nem árt a mi biztosítónkat is versenyhelyzetbe kényszeríteni.
    Lényeges, hogy pilóta nélküli légi járműre vonatkozzon, lehet a megfogalmazás RadioControled, vagy akármi, csak a légkörben való mozgásra egyértelmű legyen.
    Szerintem a tömeg meghatározó az esetleges "becsapódás" energiája miatt.
    400g az semmi, még egy 250-es quad is több, de egy EasyStar is 800g kezdő repcsi.
    Hajrá, hajrá, veled vagyunk :-*
    FPV, Skywalker; ThomasScherrer FF9; FrSky Taranis, GoPro3 Black on P1Bátraké a szerencse ;-)Styroman gépek

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.849

Én azért ragaszkodnék a NEM szervezeti tagsághoz, mert sokunkat hidegen hagy szabadidős tevékenység közben az egyesületi forma...
    De, ha megkövetelik, akkor megteremtem a lehetőséget a jogi kereteken belül egy olyan egyesületnek (akárcsak a mostani egyetemi egyesületünknél), ahol tisztán láthatóan non-profit jelleggel menne a tagság, és egyetlen célja a jogi személyiség megteremtése a hobbipilótáknak.

Az egyetemi egyesületünk éves tagdíja 5HUF. Akkor emelkedett meg ilyen magasra, amikor kivonták a forgalomból az 1HUF-os érmét...
    Mivel évek óta működik az egyesület, kiváló bizonyíték arra, hogy nem szükséges a tagoktól beszedni az 5000-10000-20000 HUF-os éves díjat...Bár nem fűlik hozzá a fogam, mert vannak rossz tapasztalataim az airsoft hobbiból ilyen téren, de nem is lehetetlen.

Senior Member
    Hely
    Dány
    Telefon
    06306511031
    Hozzászólás
    283

Találtam egy alkusz céget, ahol lehet biztosítást kötni légi járműre, köztük drónra is. Kitöltöm az adatlapot, és meglátom hogy milyen árat kapok vissza, illetve melyik biztosítótól. A DJI gyári száma hány számjegy szokott lenni? Beírok valami kamu számot, mivel még nincs meg a Phantom, viszont jó lenne tudni hogy mi a helyzet.

http://www.best-office.hu/dron.php

Senior Member
    Hely
    Szarvas
    Hozzászólás
    1.383

Ez nem semmi! Légyszi számolj be a fejleményekről ! Kíváncsian várom!
    HA5AE

Senior Member
    Hozzászólás
    2.732

Idézet Scythe eredeti hozzászólása
    Találtam egy alkusz céget, ahol lehet biztosítást kötni légi járműre, köztük drónra is. Kitöltöm az adatlapot, és meglátom hogy milyen árat kapok vissza, illetve melyik biztosítótól. A DJI gyári száma hány számjegy szokott lenni? Beírok valami kamu számot, mivel még nincs meg a Phantom, viszont jó lenne tudni hogy mi a helyzet.

Most meggazdagszom!
    Mert ugye a kép az oldalon az én kopterem és nem emlékszem, hogy engedélyeztem volna a használatát.
    És a fotós sem járult hozzá. .)

De más.

4 évnyi munkám eredménye után nagyon le legyen illúziótok a biztosítással kapcsolatban.
    Mert a biztosítók kockázatelemzése alapján hiper kockázatos a történet.
    De természetesen szeretném ha össze jönne amit szeretnétek.

Senior Member mcelek logója
    Hozzászólás
    3.045

Nekem ez tetszik legjobban:
    Magyarországon belül kietlen területen
    Magyarországon belül lakatlan területen
    Vajon mi lehet a különbség?
    FPV, Skywalker; ThomasScherrer FF9; FrSky Taranis, GoPro3 Black on P1Bátraké a szerencse ;-)Styroman gépek

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.849

Szerintem:
    - kietlen terület = szántó, erdő, préri, stb.
    - lakatlan terület = mondjuk a tipikus olyan kiskertek ingatlanok, ahol nem lakik senki, de vannak szerszámos-kamrák, és bungik...de életvitelszerűen nem laknak/lakhat ott senki.

Senior Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    20/470-5202
    Hozzászólás
    2.025

Üdv.!
    Én autózom, ezekre is lehetséges valami opciót kérni? ???

Senior Member
    Hely
    Dány
    Telefon
    06306511031
    Hozzászólás
    283

Idézet csillagvzs eredeti hozzászólása
    Idézet Scythe eredeti hozzászólása

Most meggazdagszom!
    Mert ugye a kép az oldalon az én kopterem és nem emlékszem, hogy engedélyeztem volna a használatát.
    És a fotós sem járult hozzá. .)

De más.

4 évnyi munkám eredménye után nagyon le legyen illúziótok a biztosítással kapcsolatban.
    Mert a biztosítók kockázatelemzése alapján hiper kockázatos a történet.
    De természetesen szeretném ha össze jönne amit szeretnétek.
    Ez nem újdonság sajnos.. Nekem sem esne jól ha valaki a munkám használná fel, a saját weboldala népszerűsítéséhez. Van amúgy erről a kopterről leírásod, blogod, hogy készült, stb? Kíváncsi lennék rá.

Nagyon jó lenne ha a biztosítás összejönne. Bárkinek megérne még évi 10k-t is, hogy biztonságba tudja gépét, akár rongálás, akár a gép sérülése miatt, akár bármilyen más anyagi kár bekövetkezése miatt. Tegnap amúgy el is küldtem az űrlapot kitöltve, szóval várom a fejleményeket. Majd holnap még megpróbálok felhívni 1-2 biztosítótársaságot, hogy mi a helyzet ezen a téren velük. Mindenképp leírom ide ha kapok bármilyen választ.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 123456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva