Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: HobbyKing készlet ellenörző oldal - stockmonitor.hobby.kign.org - béta

Member
    Telefon
    +36209385760
    Hozzászólás
    72

HobbyKing készlet ellenörző oldal - stockmonitor.hobby.kign.org - béta

Sziasztok!

Személyes tapasztalatom a HK-val, hogy rengeteg termékük van, sőt nagyon sok saját márkás termékük is, amit máshol nem nagyon találok meg. Ugyanakkor sajnos szinte semmi sincs épp készleten abból és abban a raktárban, amit és ahonnan rendelni szeretnék. A HK saját wishlistjén be lehet kattogni, hogy küldjön értesítést, ha a termék megérkezik, de én még ilyen emailt sosem kaptam tőlük.

Ezért létrehoztam az alábbi weboldalt, ahol összeállíthatom a wishlistet, amit aztán rendszer a HK publikus API-ján keresztül rendszeresen (naponta) ellenőriz, és készlet változás esetén (megérkezett/kifogyott) e-mailben értesít. Az oldal még nincs kész, vannak hiányzó funkciók és nincs szanaszét tesztelve, ezért a regisztráció jelenleg meghívásos.

Szeretettel várom vállalkozó kedvű fórumozó HK-vásárlók jelentkezését PÜ-ben vagy e-mailben (ez utóbbit preferálom), akik szivesen kipróbálnák és visszajelzéseikkel segítenék a hibaelhárítást és a további fejlesztést! (szerk: a kívánt felhasználónevet is írd meg!)

Az oldal ingyenes, a regisztrált felhasználóknak szóló oldalon nem lesz reklám és nem adom el senki adatait harmadik félnek, ugyanakkor ha ezen az ellenörző oldalon keresztül nyitsz meg egy HK termék oldalt és ebből a termékből 10 napon belül vásárolsz, az nekem bónusz pontot jelent a HK-nál, a befektetett munkám szerény ellentételezéseként.

Azért egy koldulógombot elhelyeztem a welcome oldalon, ha valakit (leendő külföldi felhasználókat) felvet a pénz és okvetlen szeretne küldeni belőle nekem, az megtehesse.

https://stockmonitor.hobby.kign.org

Köszönöm a figyelmet!
    Bixler2 - FrSky Taranis+ - Vick - Warp360 - ZeeBee

Member
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólás
    96

Re:HobbyKing készlet ellenörző oldal - stockmonitor.hobby.kign.org - béta

Szia!

Én ezt szoktam nézegetni ilyen ügyben:
    http://rcsearch.info/hobbyking/buddy