Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen

Téma: Segítséget kérek!

Member
    Hozzászólás
    58

Segítséget kérek!

Sziasztok!

Először is köszönöm a gyors válaszokat!

A széncső/szénrúd nem tudom, mennyire jönne be, nem ismerem, nem dolgoztam még vele. Az ára sem kevés, bár ez nem a legfőbb szempont.
    Én egy már elkészített motorról lestem le azt a dolgot, üvegbotokból hajlítottak egy 1,4 m átmérőjű karikát. (kis csövekkel toldották össze őket) Nekem is ilyen anyag kell, amit gond nélkül meg lehet hajlítani 1440 mm átmérőjű körré.
    A 6 mm-es vastagság adott, mert műanyag csatlakozókkal van kimerevítve a karika, és ezek a pneumatikus alaktrészek 6 mm-es méretben készülnek (T idomok).

A széncső hogyan néz ki, olyan mint amit az Alvin-plast honalpján lehet látni, körszövött szén??? Elviselhet az r720 mm-es hajlítást, nem rogyik meg??? Ráadásul a toldócsöveknél elég kemény igénybevételnek van kitéve, nagyon nagy lehet az erő a két cső találkozásánál!!!

A mezgékben én csak vastag villanypásztor karókat láttam eddig, cca 10-12.. Az iszonyú erős...

Üdv&Kössz:
    Levente

Senior Member
    Hozzászólás
    393

Segítséget kérek!

Szia vegyész!

A megkötött műgyantát fel lehet oldani valamilyen anyaggal,vagy csak hevítéssel.
    Üdv:alfa-wolf

Moderátor vegyész logója
    Hely
    Kispest
    Telefon
    +36 70 886 0671
    Hozzászólás
    1.376

Segítséget kérek!

Semmilyen térhálós anyag nem oldható fel. Ilyenkor az anyagot már csak roncsolni lehet. Ilyenek a törés, vésés, fűrészelés és természetesen az égetés is.
    Üdv
    A dzsungelben minden ehető. Te is. http://poly-matrix.hu/ FB.: https://www.facebook.com/profile.php...6%3A1545734537
    Üzlet: 1182 Budapest, Vak Bottyán u. 1.

Senior Member
    Hozzászólás
    393

Segítséget kérek!

Köszi a segítséget!
    Üdv:alfa-wolf

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz