Oldal: 67 / 74 ElsőElső ... 1757636465666768697071 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 661 - 670 (735) összesen

Téma: Blade 180 CFX

Senior Member 1stvan logója
    Hely
    Fót
    Hozzászólás
    2.361
    Idézet tommyrs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megrendeltem egy adag RotoStar karbon lapátot, kíváncsi leszek milyen lesz vele a kis gép.. 1stván van a ciklikus szervókra valami B terv esetleg? A BuleArrow esetleg jó lehet a gyári helyett, csak gondolnom kell a jövőre is ha esetleg ezek megadják magukat
    Nekem itt áll a Blue Arrow mióta megvettem...több mint 1 éve, vagy 2. Mikor a helit vettem és még karácsonykor szétment a fogas valamelyikben, akkor rendeltem, de végül a fémfogasos gyári bevált. Azóta nem néztem, hogy milyen szervók vannak még hozzá a piacon.
    Blade 180 CFX - MSH mini PRÔTOS mini V-bar - Assault 100 (Hisky HCP100S) - Eflite Extra 300 32e - Easy Star - DX9, DX6 V2 - DJI Mavic Pro - Tamiya TT01E Civic92'

Senior Member tommyrs logója
    Hely
    Majosháza
    Telefon
    06306301221
    Hozzászólás
    824
    Sziasztok!

Van egy újszerű dobozos Blade 180CFX helim ha valakit érdekel... Fémfogas szervókkal, alu kardánnal, szervóvédő keretekkel. Hibátlanul repül ára fix 50.000 Ft, nagyobb méretű fbl heli csere érdekelhet... Hamarosan fent lesz a heli az adok-veszek topikban is

Hely
    Majosháza
    Telefon
    06306301221
    Hozzászólás
    824
    Meg is érkezett a RotoStar karbon lapát... Hát igazad volt 1stván, ég és föld vele a gép. Ugye eddig én is csak a gyári lapáttal repültem de úgy gondoltam elég az de ezután nem is tennék rá mást csak ilyen karbont. Érezhetően stabilabb és keményebben reagál a kollektívre is, így még nagyobb élmény repülni vele A szervókra meg visszatérve, lehet majd berendelek 3 BlueArrow-t mert a három annyiból kijön mint az egy darab Nano és kipróbálnám hogy azzal milyen a gép, csak mert már elég sok start van az enyémben is és nem akarnék 20 ezerért 3 szervót ha van alternatíva is esetleg. Kérdés hogy üzemel majd vele, pont ezért szeretném kipróbálni...

Senior Member 1stvan logója
    Hely
    Fót
    Hozzászólás
    2.361
    Idézet tommyrs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg is érkezett a RotoStar karbon lapát... Hát igazad volt 1stván, ég és föld vele a gép. Ugye eddig én is csak a gyári lapáttal repültem de úgy gondoltam elég az de ezután nem is tennék rá mást csak ilyen karbont. Érezhetően stabilabb és keményebben reagál a kollektívre is, így még nagyobb élmény repülni vele A szervókra meg visszatérve, lehet majd berendelek 3 BlueArrow-t mert a három annyiból kijön mint az egy darab Nano és kipróbálnám hogy azzal milyen a gép, csak mert már elég sok start van az enyémben is és nem akarnék 20 ezerért 3 szervót ha van alternatíva is esetleg. Kérdés hogy üzemel majd vele, pont ezért szeretném kipróbálni...
    Múlt héten én is repültem vele. Nagyon megéri ez a karbon lapát. Nem tudom, hogy a többi szintén karbon milyen, de ez teljesen rendben van és árban is jó. Igen, pontosabban lehet vele repülni, nem nyúlik a gép és nincs hullámzás, mert nem hajlik a lapát mint a gyári műanyag. Kicsit szélesebb mint a gyári és talán hosszabb is. Ez a fogyasztásban jelentkezik. De a repülési élmény kárpótol a fogyasztásért. Estem is vele, igaz nagy fűbe, de nem sérült, csak a servosaver ugrott át. A szíjas hajtás is telitalálat. Szebb hangja van, nyugodtabb a farok és esésnél nagy eséllyel semmi nem sérül.

Tommyrs, szerintem ne add el. Egy 450-est inkább mellé vegyél mint helyette!
    Blade 180 CFX - MSH mini PRÔTOS mini V-bar - Assault 100 (Hisky HCP100S) - Eflite Extra 300 32e - Easy Star - DX9, DX6 V2 - DJI Mavic Pro - Tamiya TT01E Civic92'

Hely
    Majosháza
    Telefon
    06306301221
    Hozzászólás
    824
    Imádom én is nagyon a gépet... Uhh és a tiéd már szíjas na azt egyszer meghallgatnám bár elég keveset jutok ki repülni mostanában. Ha egy hónapban kiesek egyszer vagy kétszer akkor egyből 10 start minimum
    Marad a 180 mert most kettő van nekem, csak a makulátlant eladnám mert annyira nem igényli az alkatrész pótlást a gép. Amióta meg van azóta cseréltem fő, farok, és kereszttengelyt, 2 főfogast, egy farokcsövet, 1 talpat, ja és csapágyakat mert már kicsi el voltak kopva! Hát kb ennyi és van benn lassan 300 start... Neked hogyan van beállítva a szabid mert az enyém (mosta gyári konfiggal összemérve) kicsit erőtlennek tűnt, vagy lehet gyengül benne már a motor???

Hely
    Majosháza
    Telefon
    06306301221
    Hozzászólás
    824
    Hétvégén végre sikerült egyszerre sokat repülnöm a kis géppel. Nagyon jó volt sajnos volt egy nagyobb crash is mert már nagyon vagány voltam és sikerült orientációt vesztenem... Mondjuk nagy kár nem lett, talp, főfogas, kereszttengely, faroktengely... Szerencsére mindenből van raktáron bőven ezért ma már megyek ismét repülni egy kicsit.

Hely
    Majosháza
    Telefon
    06306301221
    Hozzászólás
    824

Sikerült a kereszttengelyt így meghajlítanom. Már majdnem S alakú

Kezdők figyelmébe (is) ajánlom: http://rchelikopterek.blogspot.hu

Hely
    Majosháza
    Telefon
    06306301221
    Hozzászólás
    824
    Akit esetleg érdekelnek olcsóbb utángyártott de jó minőségű alkatrészek az nézzen fel ide:
    http://www.hawk-rc.net/index.php?rou...ry&path=59_116

Én már rendeltem az e-bayen tőlük, ott magasabb áron ingyen szállítással hirdetik az egyes termékeket de nincs fent minden és a webáruházban is csak 4$ a szállítás ha nem kérsz nagy csomagot. Farok és kereszttengelyt kipróbáltam már, meg vagyok elégedve a minőséggel, nem trehány pontatlan munka!

Hely
    Majosháza
    Telefon
    06306301221
    Hozzászólás
    824
    Tegnap sikeresen kiégettem pár akkut, rendeltem most pár alkatrészt, ha megjönnek akkor nagy szerviz lesz esedékes hamarosan... Pinion cserét is be kell, ikatatnom mert már elég kopottacska. Van valakinek esetleg célszárszáma pinion leszedéséhez???

Member gybalazs logója
    Hely
    HU/AU
    Hozzászólás
    73
    Üdv!

Olvasgattam ezt a témát. Gondolkodok,hogy vennem kellene a 130x mellé egy 180-ast is. Mik a tapasztalatok a két gép között?

Üdv,Bláazs
    Graupner MX-20
    Humanoid Robotika
    Extra 300 50ccm // MPX Easy Star 1 // 1800 glider // 1100 F3A balsa // Papilon 1000
    Blade 130x // Trex 450 Pro V2 FBL
    HPI Savage XS // Cen CT5-R- Novarossi
    Vintage Autok

Oldal: 67 / 74 ElsőElső ... 1757636465666768697071 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve