Oldal: 54 / 54 ElsőElső ... 4445051525354
Eredmény: 531 - 535 (535) összesen

Téma: Cheerson CX-20 Pathfinder / Quantum Nova CX-20

Member
    Hozzászólás
    76
    Közben nézelődtem, és azt találtam, hogy nem a dőlésszögtől lesz gyorsabb.
    a gyári 22 fok elvileg tökéletes a max sebesség eléréséhez.

Engem az a sebesség dolog főleg azért érdekel, hogy tudjam, hogy mekkora szélben lehet repülni úgy hogy még haza jön RTL-ben, és nem viszi el a szél.

Azt látom, hogy a WPNAV_SPEED inkább az érdekes paraméter, de hogy ezt vajon a földhöz képest érti?
    végül is légsebesség mérő nincs benne, úgyhogy gondolom igen.

vagy a phantom propokkal gyorsabb lesz, és nagyobb szélben is haza jön?

esetleg némi tapasztalatot megosztana valaki velem?
    m.

Member
    Hozzászólás
    76
    .. vagy lehet hogy a nagyobb homemade lábak miatt lomhább kicsit?
    20170417_165811_cx20.jpg

Senior Member csabatex logója
    Hely
    Agárd
    Hozzászólás
    1.325
    Az én tapasztalatom az, túl nagy szélben nem szállok fel. De ha mégis, (mert azért volt rá példa) nem használnám az RTH-t.
    Egyébként a gép sokkal fickósabb manuál módban, vagyis itt van még erőtartalék...

Junior Member
    Hozzászólás
    6
    Sziasztok!

Én már írtam a problémámról.
    Kb.5-6 oldallal korábban.A kalibrálás egyszerűen nem létezik cx20-amnál, már többféle módszert alkalmaztam pl.;a jobb oldali picike 3-állású kapcsolót le-fel gyors mozgatása sem csinál semmit, bekapcsoláskor jobb kart jobbra le piros sárga led villog utána pöri-fori, násztánc de semmi.Következő a sz.gépp való csatlakoztatás, de ott nem ismeri fel a cx20-at, tetteti a kontaktot, semmire nem reagál.Onnan gondolom, a GPS is valahova a Földközi Tengerre rakja a cx20 ikonját, (jó is lenne ott egy hajón luxuskodni) ami nem egy lehetséges pozició, és a program órái is mutatják mintha valós reptetésen venne részt.
    Lehúzom a kábelt a cx20-on, de a koordináták meg még a többi műszer mozog tovább, mitha szét sem húztam volna.Gondoltam, akkor ezzel sem lehet kalibrálni.Kipróbáltam azt is mikor szoftveresen mutatja a drónt.Vízszintes pozició után okézom, majd oldalt függőleges poziciót már nem kalibrálta be, így újra kezdte a kalibrálást.Adtam a hátha -nak 3 eséjt, hiába.Tehát fogalman sincs hogy kéne már végre helyre tenni a drónomat.Segítséget előre is köszönöm.

Senior Member csabatex logója
    Hely
    Agárd
    Hozzászólás
    1.325
    Valószínűleg azért nem válaszolt eddig senki, mert amit felsoroltál az nem általános hiba.
    Valószínűleg már túl vagy ezeken, (link) de ha ezek nem segítenek a kalibrálásban akkor valószínűleg mi sem tudunk sajnos.

https://www.youtube.com/results?sear...20+kalibrieren

Ha nem tudod megoldani ezekkel a metódusokkal sem, akkor lehet, hogy hibás a vezérlőd, és akkor sajnos azt cserélned kell..... de hátha......

Oldal: 54 / 54 ElsőElső ... 4445051525354

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva