Oldal: 1 / 10 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (96) összesen

Téma: A Fórum ez én szememből...

Senior Member
    Hozzászólás
    263

A Fórum ez én szememből...

Hogy hova süllyed ez a fórum. Nem akarok szidni senkit, se kritizálni, és célozgatni, csak a véleményem írnám le, ha nem baj.
    Sajnos egyre több olyan ember látogatja ezt a fórumot, aki az élete 60%-át számítógép előtt tölti, és nincs is másra gondja, csak hogy felnéz a fórumra, és amit talál abba belepofázik elven mindenkit kritizál, szidalmaz. Hogy beleszól olyan dologba is, amelyről a világon semmit nem tud, olyan embereket fikázik, akiket nem is ismer. Még ha értelmesen szólna hozzá. De nem. Valami eszméletlenül trágár, alpári kifejezéseket használ, és ráadásul még csak nem is értelmes. Ez lesz a fórum vége, hogy tele lesz egy csomó, már rég nem a modellezéssel foglalkozó, otthon ülve unatkozó és nagyképű emberrel, aki magáról többet gondolva, egész nagy nyugodtsággal "elbújik a monitor mögött", hogy jaj, szórakozok már egy kicsit, és a többieket szidalmazva röhög a markában, hogy ugyan már... ez csak egy fórum.

Junior Member Zlin logója
    Hozzászólás
    23

Hali!

Megnyugtatlak... Nem csak ezen a fórumon találkozhatsz ilyennel! :?

Senior Member
    Hozzászólás
    592

az ilyenekkel nem kell törődni... szegény moderátoroknak viszont nem kevés munkát okoznak szerintem az ilyen emberkék ...
    Hellfire

Senior Member
    Hozzászólás
    263

Tudom, sajnos nem csak ezen a fórumon találkozok ilyen emberekkel.
    Ez már egy embertcsoport szinte. Ez ellen tenni kéne vmit, ha a fórum nagyrésze akarná, szerintem meg lehetne oldani. Aki ilyen beállítottságú. mint amit leírtam, az ki akar tűnni, hogy majd ő...
    Az ilyen embereket nem csak kitiltani kellene egy adott fórumról, hanem jól elverni esetleg, hogy fogja már fel ésszel, mi a jófenét csinál.

Member
    Hozzászólás
    64

Sziasztok!

Azt hiszem igaza van mindenkinek, aki besokalt (besokkolt) ezektől a témáktól. Csakhát a népnek kenyér kell és cirkusz... :cry:
    Össze akartam számolni, de letettem róla, hogy hány hozzászólás volt és hányan nézték meg ezeket a cirkuszi produkciókat (fika, bocsánat..., a szegedi fiúka, stb.). Sokan. És sok időt is töltöttünk el vele (persze és is, sajnos). Ilyenek vagyunk, de változhatunk. E tekintetben ellent kell mondanom Vegyésznek.

Talán az értelmesebb, hasznosabb topicok felé kell fordulni. Annyi, de annyi jó arc van itt. Segítőkészek, felkészültek. Nem merek belekezdeni a felsorolásba, mert valaki kimaradna, és nem szeretnék senkit megbántani.
    Egymástól tanulni kell, egymást tanítani kell. Ahogy nagyon sokan megteszik.

Talán a vérmérséklettel lehet a baj. Mert sok olyan hozzászólást olvastam, amikor "láthatóan" kijött valaki a sodrából és durva beszólást eresztett meg. Pedig egyébként talán nem szokott. Na és az életkor. Mi, idősebbek ne felejtsük el, hogy voltunk szélkakas ifjak, de a tini korosztálynak meg el kell hinnie, hogy ők is egyszer idősebbek lesznek. És akkor is szembe találkozhatnak a szövegükkel. Például itt a fórumon, ha a "vas" bírja bájtokkal.

Ahogy azt egyszer olvastam: " Egyszer vagyunk fiatalok, utána más mentséget kell keresnünk"

Hát kicsit hosszabb lett talán a kelleténél, de ennél tömörebben nem sikerült leírnom azt, amit az elmúlt hetekben "leszűrtem" magamnak.

Üdv mindenkinek: balsa64
    Győzd le magad, mert a távolság legyőzhető.

Senior Member
    Hozzászólás
    919

Nekem is az a véleményem, hogy nem a forumban kell a szürő (bár megprobálunk mindent elkövetni), ha nem abba aki olvassa!

Üdv

Idézet Butyok eredeti hozzászólása
    szegény moderátoroknak viszont nem kevés munkát okoznak szerintem az ilyen emberkék ...
    Tele is a hocipom. Ha nem kaptam harminc telefot a heten akkor ....
    De valtozatlanul azt tartanam jonak, ha az ilyenek be se tudnanak jonni a forumra. Ezzel meg kuzdunk majd egy keveset a Dudkinnal.
    [size=9px]Messze van Debrecenbol az Indor, igaz Tomcat?[/size]
    Üdv Dress
    Tel./Viber:+36-30-9494949

Senior Member
    Hozzászólás
    263

Összefoglalva: Fogadjuk el, ami a fórumon zajlik (sajnos), de mi szabjuk meg magunknak, mit olvasunk el és mit nem. Ez teljesen igaz, de nem lenne jobb, az efféle "hulladékot" kiírtani, mint eltűrni és nézni?

Idézet hilti eredeti hozzászólása
    Nekem is az a véleményem, hogy nem a forumban kell a szürő
    Ezek szerint meg veled is
    Üdv Dress
    Tel./Viber:+36-30-9494949

MODERÁTOR
    Hely
    RedOneHouse
    Hozzászólás
    832

Legtöbbször analitikus hozzáállással, pszichológiai síkon látom értelmét egyáltalán a probléma megközelítésének. (Ígérem több ilyen mondatot többet ma már nem írok :wink: ) No, de amiért ez eszembe jutott, az az tény, hogy kamasz-siheder-suhanc-lázadó korunkban se nem mertük megpróbálni, de még csak gondolni sem arra, hogy egy nyílvános helyen durván, trágár módon megszólaljunk, vagy valakit sértegessünk. Ez egyszerűen lehetetlen volt. Persze az iskolában akkoriban is volt egy-két elfajzott egyed, lebukott idősebb osztálytárs, aki meg merte tenni, hogy "le-nyanyázta" az idős énektanárnőt, de akkoriban 40-en botránkoztunk meg rajta és ő egyedül volt ezzel a viselkedésével. Mostanság a megoszlás fele-fele, és folyamatosan romlik... Nincs ugyanis visszatartó erő, mert azok akiknek ezzel kellene foglalkozni szintén sietnek, nem érnek rá, nincs idejük, így megoldatlan marad a helyzet. Meg aztán a jogait mindenki nagyon hamar megtanulja, csak a kötelesség marad el menet közben. Nekem és a társaimnak rávert a kezünkre a testneveléstanár amikor a lányokat piszkáltuk. Most egy ilyenért mondjuk a sztárügyvéd apuka becitálná a tanerőt a Mónika-show-ba egy országos szivatásra, vagy minimum megfenyegetné, hogy az oktatási ombudsmaNN segítségével kirúgatja az állásából. Szóval túl sok lett a duma, kevés az ész, aztán ez kihat a következő generációra is... Szerény véleményem szerint a haladó korúak jobban teszik ha gyűjteni kezdenek erősen, mert ezek az újkori fiatal "választópolgárok" bizony nem fognak tudni minket eltartani ha egyszer eljönnek a nyugdíjas évek...
    .

Oldal: 1 / 10 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve