Oldal: 3 / 58 ElsőElső 12345671353 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (578) összesen

Téma: Savage X

Janika.Hu
    Guest

Savage X

MMORMOTA!!!!!

Ki a fene tudott rábeszélni erre az "autóra"????? :twisted:

Ne köszönd meg neki......

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941

Savage X

Idézet Janika.Hu eredeti hozzászólása
    MMORMOTA!!!!!

ugyanezt aakrtam modnani, csak nem akrtam a feszültséget szítani.
    ez az autó több spurt, difit, meg rotostartoto eszik mint nitrot.
    dehát ti csak veszitek, mert a HPI az jó, hát ennyire jó
    Tamiya fan

Janika.Hu
    Guest

Savage X

Jaja, Tézoli, eme topic nyitója már el is adta a sorozatos gondok miatt. Most van neki egy HN buggyja, és boldog vele.:-)

Senior Member
    Hozzászólás
    594

Savage X

Sziasztok!
    Ennyi gond van a Savage X-el ? :shock: Érdekes. Mindenki oda volt érte. Mostmeg mindenki eladja. :roll: :roll: :roll: Csak érdeklődöm, hogy mi nem jó rajta? Mert ránézésre elég masszívnak tűnik.

Előre is köszi! :wink:

mmormota
    Guest

Savage X

MMORMOTA!!!!!

Senki se beszélt rá. Jó kritikát kapott a modellújságban, és olcsón kínáltak egy gyakorlatilag újat. Itt eddig nem volt különösebb negatív vélemény.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.941

Savage X

Idézet Dodge eredeti hozzászólása
    Sziasztok!
    Ennyi gond van a Savage X-el ? :shock: Érdekes. Mindenki oda volt érte. Mostmeg mindenki eladja. :roll: :roll: :roll: Csak érdeklődöm, hogy mi nem jó rajta? Mert ránézésre elég masszívnak tűnik.

sztem már leírtam.
    több difit, spurt és rotostartot eszik mint nitrot és a NitroStar motorról emg ne is beszéljünk.
    Tamiya fan

Janika.Hu
    Guest

Savage X

Ellenben most kiderül minden kínjabínja, mert Mmormota nem egy agyatlan marha, mint a savage tulajok nagyon nagy többsége.....

Ha neki is pusztulósat játszik majd, akkor legalább tudjuk, hogy nem a tulaj a hülye.:-)

Senior Member
    Hozzászólás
    594

Savage X

Idézet oceanearth eredeti hozzászólása
    Idézet Dodge eredeti hozzászólása
    Sziasztok!

sztem már leírtam.
    több difit, spurt és rotostartot eszik mint nitrot és a NitroStar motorról emg ne is beszéljünk.
    Ja, bocs. ops: Köszi. Hát nemsokat változott ezzel a véleményem. Inkább megerősítette, sajnos. Azt hittem, hogy ezt a Savage-t jól összerakták. Bár, tényleg egyszerűbb volt 6(?) db csavarral megoldani a diffiszerelést mint megcsinálni jól a diffit. :roll:

Senior Member
    Hozzászólás
    683

Savage X

szerintem (több tulaj véleményét is ismerve+javitottam már is egy párat :wink: )---A difikkel már nincsen sok baj!!!

---A rotostart--gyárilag tényleg szar de állitolag ami most jön uj széria már javitanak rajta----kiderül

---a spúr probléma tényleg fennál--idáig a legjobbnak a régi Savage-ra valo átépitést tartom a legjobbnak!

---Azért Janika más tipusnak is vannak gyenge pontjai---ne feledd!!

---A savage is pont olyan mint minden más tipus---van aki isteniti van aki fikázza!!----DE hogy neked melyik az igaz, azt neked előbb ki kell probálnod!!

Senior Member
    Hozzászólás
    212

Savage X

Ellenben most kiderül minden kínjabínja, mert Mmormota nem egy agyatlan marha, mint a savage tulajok nagyon nagy többsége.....

Ha neki is pusztulósat játszik majd, akkor legalább tudjuk, hogy nem a tulaj a hülye.:-)

már megbocsáss de azért az egy kicsit dúrva amit írtál! nekem is van savagem és nyúzom is eleget és most nem védeni akarom a hpi-t, de ha jól össze van rakva egy savage akkor azzal semmi de semmi baj nincs, úgy működik ahogy kell!!!
    Xray T2<br />Tamiya TT-01<br />Hpi Savage<br /><br />Sanwa M8 - DSSS

Oldal: 3 / 58 ElsőElső 12345671353 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve