Oldal: 49 / 57 ElsőElső ... 39454647484950515253 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 481 - 490 (566) összesen

Téma: DJI INSPIRE 1

A képet az RcPilot.hu tárolja.

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Ezt a hibaüzenetet kapom, mi a teendő? Mert bármit csinálok nem tűnik el. Többi aksinál nincs semmi hiba 19 startos aksi, és egyébként tökéletes.
    Utoljára módosítva: lazarcopter által : 2016-03-10 23:49
    <br />20/580-8519

Kiemelt fórum támogató ITEM logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.042
    Idézet lazarcopter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A képet az RcPilot.hu tárolja.

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Ezt a hibaüzenetet kapom, mi a teendő? Mert bármit csinálok nem tűnik el. Többi aksinál nincs semmi hiba 19 startos aksi, és egyébként tökéletes.
    Oda van írva,hogy merítsd le 5%-ra vagy alá és töltsd fel.
    Lényegében akkukalibrációt kell csinálnod ennél az akkunál.
    HD FPV \\ DJI Digital FPV System (AIR unit + camera+ Digital Goggles + Remote)
    Futaba 16SZ - TBS Crossfire - Fürkész -
    HD Ground Station -

megtörtént és nem változott semmi(olvasni én is tudok ). Többször is megismételtem. Más ötlet?
    <br />20/580-8519

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.702
    Idézet sityak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akkor leírom megint!
    nincs benne semmilyen optikai vagy utólagos stabilizálás
    a kis érzékelő és a nagy látószög miatt nem látszik ez a fajta rángatás a felvételen
    Na hagyjal mar...
    Ekkora razkodas van a gimbalon....es ezt egy kis erzekelo meg latoszoggel megoldjak...
    ...es erre csak dji jott ra eddig....tehat a kameran mulik az egesz...kezzel megrszod nem latszik mert nagy a latoszog es kicsi az erzekelo?
    Ok biztos igy van...szamomra erdekes akkor a tobbi kameransl miert nem.alkalmaztak ezt...
    Itt azert irnak vmit a lencserol https://youtu.be/WTUtaJzeWdQ

Mindenesetre ha egy sima gopro lenne a 4k s kamera helyeben ezzel avgimballal razkodna a felvetel...ha jol gondolom...tehat avtitok a az inspire kamerajaban van

Nezem nezem de nem is hiszem https://youtu.be/MOIBcVZoaYs
    Ugyes ha ez csak a lencsen mulik
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2016-03-11 01:39
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,&nbsp; SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Kiemelt fórum támogató ITEM logója
    Hely
    Szombathely
    Telefon
    PI@311299908
    Hozzászólás
    3.042
    Idézet lazarcopter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megtörtént és nem változott semmi(olvasni én is tudok ). Többször is megismételtem. Más ötlet?
    Vidd vissza oda ahol vetted,cseréltesd ki garanciában.
    Nem sok mindent tudsz vele kezdeni,mert a saját elektronikája kezeli.
    HD FPV \\ DJI Digital FPV System (AIR unit + camera+ Digital Goggles + Remote)
    Futaba 16SZ - TBS Crossfire - Fürkész -
    HD Ground Station -

Senior Member
    Hely
    Kiskunhalas
    Telefon
    302077735
    Hozzászólás
    441
    Idézet Ltomi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na hagyjal mar...
    Ekkora razkodas van a gimbalon....es ezt egy kis erzekelo meg latoszoggel megoldjak...
    ...es erre csak dji jott ra eddig....tehat a kameran mulik az egesz...kezzel megrszod nem latszik mert nagy a latoszog es kicsi az erzekelo?
    Ok biztos igy van...szamomra erdekes akkor a tobbi kameransl miert nem.alkalmaztak ezt...

Mindenesetre ha egy sima gopro lenne a 4k s kamera helyeben ezzel avgimballal razkodna a felvetel...ha jol gondolom...tehat avtitok a az inspire kamerajaban van

Szerintem arról van szó, hogy ezek olyan alacsony frekvenciás rezgések, inkább lengésnek nevezném, hogy simán kiszedi a gimbal. Lassítsd le a yt videót 0.25-re, akkor látszik hogy folyamatosan kompenzálja a lengést a gimbal, nyilván ezért hagyták ilyen lazára a felfüggesztést, mert ezt még könnyen kezeli a gimbal...
    De ez csak az én meglátásom, simán lehet hogy nem így van...

Senior Member
    Hely
    Budapest IV.
    Telefon
    +36302324515
    Hozzászólás
    457
    mutass már még egy gyártót a piacon aki saját maga fejleszti a gimbalt és a kamerát hozzá
    értsd meg a rövid fókusztáv a kis érzékelő és a lencse és a lapka távolsága miatt nem látod ezt a fajta mozgást
    de próbáld ki egy gopron, hogy rángatod ilyen 2-3 cm-eket, ott sem lesz annyira szembetűnő a videón a dolog, mint amennyire a valóságban mozog

Na hagyjal mar...

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.702
    Ez nem szembetuno....hanem egy hajszalnyit sem mozdul.
    Egy sima kinai cnc gimbal ha megremeg azt nem szuri egy gopro es ilyen fepvetelllel tele van a youtube.
    Ha igy lenne mindegyik gimballal tokeletes felvetel keszulne mert a kamera kiszurme.

https://youtu.be/8sGWwH8P2FU
    A feiyu stb nem szenvedett volna ujabb meg ujabb verziokkal mert a gopro kiszurte volna a remegest razkodast
    Amit mondasz sehil nem lattam leirva az osszes ilyen dji video alattt mefy a talalgatas hogy oldjak meg ezt valohaban.

De orulok hogy neked ez ilyen egyertelmu...
    Elnezest hogy meg mertem kerdezni...le ne csesszel mar
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2016-03-11 11:19
    FPV forever

FPV forever Easy Glider Pro, FPV Raptor, Trainstar,&nbsp; SK450, Hk450, CS-1 Mobius Gimbal, Assan, Fx-61 Phantom, x1-Skywalker, Qav 250 racing drone Coptercentre UK

Támogató Ltomi78 logója
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólás
    6.702
    Idézet voodoo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem arról van szó, hogy ezek olyan alacsony frekvenciás rezgések, inkább lengésnek nevezném, hogy simán kiszedi a gimbal. Lassítsd le a yt videót 0.25-re, akkor látszik hogy folyamatosan kompenzálja a lengést a gimbal, nyilván ezért hagyták ilyen lazára a felfüggesztést, mert ezt még könnyen kezeli a gimbal...
    De ez csak az én meglátásom, simán lehet hogy nem így van...
    Nem szedi ki a gimbal ...latszik hogy az egesz kamera lendul jobbra balra gimballal egyutt...
    Nem gondolram hogy egy. ekkora kilengest sima fokusztavolsaggal lehet orvosolni...de mindig tanul az ember..
    Na mindegy biztos en latok vmi rosszul...
    Utoljára módosítva: Ltomi78 által : 2016-03-11 12:26
    FPV forever

Senior Member
    Hely
    Kiskunhalas
    Telefon
    302077735
    Hozzászólás
    441
    Nem szedi ki a gimbal ...latszik hogy az egesz kamera lendul jobbra balra gimballal egyutt...
    Nem gondolram hogy egy. ekkora kilengest sima fokusztavolsaggal lehet orvosolni...de mindig tanul az ember..
    Na mindegy biztos en latok vmi rosszul...
    A kamera lendül oldalra, de a kamera szögelfordulását kompenzálja, nézd meg lassítva...

De nézd meg azt is hogy mekkora a távolság a kamera tengelye és a függesztő gumibakok közt, (mivel az inspire-nél van hely lefele), sokkal nagyobb mint egy átlag gimbalnál, ezáltal a kamera lengése sokkal jobban hasonlít vízszintes egyenes mozgáshoz, ami viszont tényleg nem fog látszódni a videón...
    Ezt támasztja alá az is hogy relatíve közel vannak egymáshoz a gumibakok, egyszerűen hagyták lengeni a kamerát egy viszonylag hosszú karon, így sokkal könnyebb dolga van a gimbalnak, szerintem ennyi a "trükk"...

Oldal: 49 / 57 ElsőElső ... 39454647484950515253 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva