Oldal: 40 / 41 ElsőElső ... 30363738394041 UtolsóUtolsó
Eredmény: 391 - 400 (408) összesen

Téma: Mikro (150 es kisebb) fpv copterek

Voltam oly bator es meg novemberben berendeltem az Eachine Stack-X cuccat.
    (https://www.banggood.com/Eachine-Sta...r_warehouse=CN)
    Altalaban nem rendelek meg kifforatlan, kiprobalatlan dolgot de ar/ertek aranyban jobbnak tunt mint a RC Split.
    Egy 150-esre pakoltam ra.

Ugy-ahogyan mukodik, de. Osszefoglalva: NE. Meg gondolat szintjen SE
    Ha megis tobb info kene akkor leirtam itt:
    http://www.rcgroups.com/forums/showt...A-Dshot600-ESC

Senior Member
    Hely
    XI. kerület, Budaörs
    Hozzászólás
    775
    Gratula a türelmedhez, hogy megpróbáltad kihozni belőle amit csak lehetett... Viszont én ezt két dolog miatt is elkerülném vagy elkerültem volna. Az első az ICM20608 mivel iszonyú sok a panasz rá. A jó öreg MPU6000-el közel sem találkozni ennyi problémával. A másik pedig az olcsó kínai kamerák gyalázatos WDR funkciója. Egyetértek azzal a véleményeddel, hogy nem jó úttörőnek lenni és kipróbálatlan dolgokat megvenni, bár néha nehéz ellenállni Szívtam én is már, hogy az ember hisz specifikációknak, viszont a valóság meg más sajnos.

Senior Member
    Hely
    EU
    Hozzászólás
    1.721
    Normális videó rendszerrel.
    RunCam micro + Eachine VTX03
    Az FC 5Voltja elég 200mW-nál is és nem kellett semmi zavarszűrés.
    A QX90-ről megörökölt videó élvezhetetlennek bizonyult, ez így most gázkar állástól függetlenül, rezzenéstelen képet produkál.
    Talán még a súlya is vállalható. A kamera nincs védett helyen, de elég robusztusnak érzem ahhoz, hogy a kisebb becsapódásokat túlélje.
    Az összeszereléskor a kreatív praktikusság volt a vezérelv.
    Csatolt k Csatolt k

Moderátor
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólás
    1.009

Tomoquads Mikro78

Mostanában ez az egyik kedvencem, bár egy viszonylag régi frame: Tomoquads Mikro78, 2 cellás konfig, GoolRc 1104 8700kv-s motorokkal, 1935ös propokkal, LST S2 AIO kamera.
    Azóta másik vevőt kapott, meg XT30-as csatlakozót.
    https://www.youtube.com/watch?v=hrTakwfqTao
    Csatolt k Csatolt k
    Easy Glider Pro, ZephyrII FPV

Ugyes kis szunyi! Repideje kabe mennyi?

Moderátor
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólás
    1.009
    Nagyjából 2.5 perc, mint a videon Általában 3.8V/cella marad Gaoneng GNB 7.4V 2S 450MAH 80C akksival,
    szerintem nem rossz, de nyilván long range-et nem ezzel kell repülni

Boven jo a ketto es fel. Csattanasokat mennyire birja?

Moderátor
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólás
    1.009
    Eddig jól bírta, nyilván betonon kicsit másabb lenne.
    Egyszer elég nagy lendülettel telibe kaptam a kerti csapot, a nyomtatott burkolatból kitört 1 darab a kamera mellett, visszaragasztottam és kész.
    A korlátot/faágakat is sikerül néha elkapni.. volt hogy a quad és az akku külön jöttek le Ezt is a mikroval sikerült elkövetni:
    https://www.youtube.com/watch?v=bzvn3aEbMNE

Egy ideig a Kingkong 1935 propok törtek mint a ropi, de valamit változtattak... került 1 kis horony a prop közepére, gondolom picit könnyebb is, meg egy hangyányit alacsonyabbra kerülnek így a felfogató csavarok.
    A régebbi propokkal egyébként nem használtam rögzítő csavarokat, eléggé szorultak a tengelyre, most csak szépen passzolnak, de a repülést nem bírnák szerintem.
    Cserébe úgy tűnik jobban bírják az eséseket.

Megjott ma vegre a Japalura 3-as vazam. Kenytelen voltam berendelni egyet miutan a Realacc 150-es vazanak
    elulso karjai egy kisebb eses utan szetestek, magyaran a karbon lapok a ragasztasok menten elengedtek.
    A gep igy is repkepes de nem bizok benne ezutan mar.

A regi vazrol a motorok atkerulnek az ujra, ezenkivul minden mas elektronika uj lesz.
    A regin az Eachine Stack-X nevu orulete van, es ott is marad.
    Az ujra meg egy AIO FC + 4in1 szabi lap kerul, plusz a RC Split.
    Miutan megjott a Taranis X7-esem is, a D4R vevoket is cserelem az XM+ illetve R-XSR vevokre.
    Berep jovo heten, ha megjon addigra az FC is.

jal1.JPGjal3.JPGmc150.JPGmc150bad.JPG

Amugy jol repul az MC150-es is, de a Stack-X kameraja kritikan aluli a fenykezelesben (nincs WDR?) igy csak tartaleknak lesz majd.
    A berepje: http://www.youtube.com/watch?v=V2ltBvNbGcw

Az Armattan-ra meg kicsit megharagudtam mert sehol nem lattam hogy emlitettek volna hogy a 138-as vazuk "stretched", a multkorjaban pedig
    mikor a "CW" motorjaikat rendeltem, balos menetes darabokat kuldtek
    Mintha teljesen mas vilagban elnenk...
    Azota sikerult balos csavarokat szereznem de az sem volt egyszeru, az Ebay-rol eloszor jobbosokat kuldtek.
    Ugy latszik van aki nem erti mit jelent a "left-thread screw", meg akkor sem ha a hirdeteseben a kepen valoban az szerepel,
    aztan megis jobbost kuld a joember.

Nagyon tetszenek a ti sokkal kisebb gepeitek de amig keptelenseg felvarazsolni rajuk egy rendes HD kamerat addig szamomra targytalanok
    Es hatotavban is mindenkeppen kell nekem az a 300-800 meter, fak-bokrok kozott is.

Es ha mar itt tartunk nem tudom ki hogyan oldotta meg a komplett cucca szallitasat. Mivel nem talaltam semmilyen ertelmes megoldast
    ami kenyelmes (hatizsak), kicsi es elfer benne a radio, szemuveg, gep, aksik, tartalek cuccok ezert csinalnom kell egyet magamnak.
    Ehhez berendeltem egy ugyanolyan "hard shell" tatyot mint amilyet a P3A-hoz hasznalok, plusz angol baratainktol nemi
    kezzel tepkedheto szivacsot, ezt fogom majd megfelelore formazni.
    Termeszetesen most olyan cuccrol beszelek amit nem csak bedobok a kocsiba aztan akarhol kirantom belole hanem a hatamra kapom,
    es egesz napos turara viszem magammal.

Moderátor
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólás
    1.009
    Gratula! majd rakj föl pár képet az építésről!
    Azért a CW miatt mentségükre legyen szólva: "Important Note: CW and CCW engraving on the motors refer to motor rotation, not thread rotation. "
    Van 1 rakat FPV hátibatyu is már a piacon, persze azért a gépek általában nem férnek bele, vagy a kisebb védelméről magadnak kell gondoskodni, szerintem ez valahol érthető (persze az más tészta ha egy adott kopterhez csinálnak tokot/koffert/hátizsákot).

Oldal: 40 / 41 ElsőElső ... 30363738394041 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve