Oldal: 41 / 41 ElsőElső ... 313738394041
Eredmény: 401 - 408 (408) összesen

Téma: Mikro (150 es kisebb) fpv copterek

Támogató
    Hely
    Balatonalmádi
    Hozzászólás
    396
    Ez a hátizsák téma engem is érdekel. Belinkeled a szivacslelőhelyet? Most így néz ki a terepi szett, hiúsági okokból kénytelen vagyok kocsival lemenni a mezőre, meg egyébként is, hogy néznék ki túracuccban aktatáskával a kicsiben az X2 ELF88
    Csatolt k Csatolt k
    Utoljára módosítva: gittaimi által : 2018-01-19 22:00

Idézet Peck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért a CW miatt mentségükre legyen szólva: "Important Note: CW and CCW engraving on the motors refer to motor rotation, not thread rotation. "
    Na persze, de mit is jelent ebben az ertelmezesben egy motor forgasiranynal a CW vagy CCW?
    Talan a szabi mondja meg merre porogjon a motor nem?
    Persze en is bunos vagyok mert ezt csak utolag olvastam el de igy is van egy kis kaosz a fejukben szvsz.
    Na persze mas kultura, egy Kanadai akinek Tajvanban van a cege, minden bizonnyal maskepp gondolkodik mint
    az europai ember fia.

Idézet gittaimi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a hátizsák téma engem is érdekel. Belinkeled a szivacslelőhelyet? Most így néz ki a terepi szett, hiúsági okokból kénytelen vagyok kocsival lemenni a mezőre, meg egyébként is, hogy néznék ki túracuccban aktatáskával a kicsiben az X2 ELF88
    A szivacs itt volt a legolcsobb: http://www.ebay.com/itm/2-Cubed-Foam...e/391948264920
    Persze kerdes milyen a minosege, gondolom nem egy Peli de talan megteszi.

A masik lehetoseg neked is az amit most hasznalok: http://fpvlair.com/index.php/2016/03...for-equipment/
    Ez egy nagyon jo cucc, minden elfer benne, a toltot is beleertve, akar meg a forrasztoallomas is
    Es teljesen vizhatlan (eso). Hordani is kenyelmes, de nekem neha tul nagy, foleg ha szuk helyeken is kell mozognom vele.
    Ezert kell valami kisebb ami azert vedelmet nyujt.

Támogató
    Hely
    Balatonalmádi
    Hozzászólás
    396
    Köszönöm! Ez a fotóstáska dizájnt már nézegettem. Valami lesz, de nem akarok 30+ ezreket rákölteni, inkább a gépeimbe tolom, pedig ez is tetszik..
    https://www.fpvmodel.com/betaflight-...ack_g1345.html

Moderátor
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólás
    1.009
    Nyilván a kopterek nem férnek el benne, de én ezt használom:
    https://www.banggood.com/30L-Outdoor...p-1249691.html
    Taranis 1 hardcase-ben, Dominator, akksik, alkatrészek elférnek.
    Easy Glider Pro, ZephyrII FPV

Ez a Betaflight-os cucc kozelit ahhoz ami nekem kene, de nem kisebb a mostaninal az sem es kicsit tul van bonyolitva.
    Ugy ertem hogy nekem az a legjobb ha kinyitom es azonnal ott van minden elottem, nem kell meg cipzarozgatni
    meg masik kis tatyokat elohuzogatni, stb.
    Sokszor jol jon egy olyan megoldas ahol minel kevesebb idot toltok a ki -es bepakolassal.
    (pl. menekulni kell vagy olyan tema van hogy gyorsan kell elorantanom mindent)

A Peck-fele megoldas olcso es praktikus am nem nyujt vedelmet ha pl. legurulok egy dombon
    es minden szanaszejjel zuzodik a hatizsakban. Plusz esoben nem jo ha kint a kopter.

Alig par napja irtam le hogy nincs meg ertelmes mini HD kamera.
    Hat mar van: http://www.securitycamera2000.com/pr...plit-Mini.html
    Ki lesz az a bator aki eloszor teszteli?

Megjott ma a merevtatyo is meg a szivacsok is. A szivacsokat nem faragtam be vegul mert nem kellett.

Szerencsere a meglevo kemeny muanyagot tudtam ugy faragni hogy minden beferjen.
    A helyenkent kivagott anyagot meg beragasztottam az oldalakkal parhuzamosan, ahol
    gyarilag resek voltak. Igy most ketoldalt van egy-egy vajat amiben pont elfernek az aksik, oldalankent 8 darab.

Kozepre egy vagy akar ket 150-es gep fer el propellerezve, vagy egy max. 180-as propellerek nelkul.
    A 200-asomnak mar keves a hely.
    A maradek resekbe megy minden mas kellek ami kellhet, a csavarhuzotol kezdve a szigszalagig, de az aksikkal szembeni oldalvajatba
    a toltom is siman befer, ha vinni szeretnem.
    A merevtatyo tetejeben is van meg egy csomo hely 3cm melysegig, oda is ragaszthato meg barmilyen doboz ha kellene.

A kepeken latszik a meretbeli kulonbseg is a ket hatizsak kozott

zs1.JPGzs2.JPGzs3.JPGketzsak1.JPGketzsak2.JPG

A merevtatyo ara 37USD volt szallitasal egyutt es 1 het alatt megjott Belgiumbol.
    Teljes vedelmet nyujt es vizhatlan igy asszem ennyit boven megert a dolog.

Oldal: 41 / 41 ElsőElső ... 313738394041

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva