Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Vélemények a Modell & Hobby -ról

Senior Member
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólás
    362

Vélemények a Modell & Hobby -ról

Úgy gondoltam nyitok egy ilyen témát, mivel történt egy-két dolog, amit megosztanék a kedves olvasóval.
    Van egy Dji Phantom 2 Vison+ -om, amivel baleset történt még 2014. augusztus 30-án.
    Mivel a Modell & Hobby-ban lett vásárolva, felvettem velük a kapcsolatot. Nagyon korrektek voltak, felvittem hozzájuk és megpróbálták megjavítani, sajnos sikertelenül. Ki lett küldve a Dji németországi központi szervizbe.
    Röpke, majd 3hónap múlva vissza kaptam a javított drónom. A központi szervizt nem minősíteném, itt nem az a téma.
    A vissza kapott Phantom egyik motorja hibás volt, amit nem cseréltek ki, javasolták, hogy küldjem vissza nekik és megoldják.
    Ja, persze, ismét 3hónap várakozás... hát nem. Felhívtam ismét a Modell & Hobby üzletet, ahol közölték velem, hogy vigyem be a drónt és gariban kicserélik nekem. Ez nagyon korrekt hozzáállás.
    Nem csak ez miatt, hanem a szervizben töltött idő alatt is korrektek voltak, amit nagyon köszönök nekik (Rudolf Antalnak) ez úton is!
    Mindig nagyon kedvesek voltak, segítőkészek és nem mellesleg értenek a modellezéshez!
    Csak ajánlani tudom őket!
    Axial SCX10 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon 4WD
    Dji Inspire 1 v.2.0 + X5
    Dji Osmo Pro

Member
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    06202732936
    Hozzászólás
    98
    2006 óta vásárolok Modell Hobby-tól csak pozitiv, ma is kitettek magukért!köszönöm a javaslatot T21-re és a hibás motor térítésmentes pótlását is köszönöm!
    Üdv Ács Ferenc
    Xray T4 Lrp X20 17.5T.... Xray Nt 18 RCacbonedesign,...HotBodies Stadium RCacbonedesign,..ThunderTiger Ed4 S2 Pro,... Plantsynthesis.com Ducati parts Panigale 1199 pearl white

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva