Úgy gondoltam nyitok egy ilyen témát, mivel történt egy-két dolog, amit megosztanék a kedves olvasóval.
Van egy Dji Phantom 2 Vison+ -om, amivel baleset történt még 2014. augusztus 30-án.
Mivel a Modell & Hobby-ban lett vásárolva, felvettem velük a kapcsolatot. Nagyon korrektek voltak, felvittem hozzájuk és megpróbálták megjavítani, sajnos sikertelenül. Ki lett küldve a Dji németországi központi szervizbe.
Röpke, majd 3hónap múlva vissza kaptam a javított drónom. A központi szervizt nem minősíteném, itt nem az a téma.
A vissza kapott Phantom egyik motorja hibás volt, amit nem cseréltek ki, javasolták, hogy küldjem vissza nekik és megoldják.
Ja, persze, ismét 3hónap várakozás... hát nem. Felhívtam ismét a Modell & Hobby üzletet, ahol közölték velem, hogy vigyem be a drónt és gariban kicserélik nekem. Ez nagyon korrekt hozzáállás.
Nem csak ez miatt, hanem a szervizben töltött idő alatt is korrektek voltak, amit nagyon köszönök nekik (Rudolf Antalnak) ez úton is!
Mindig nagyon kedvesek voltak, segítőkészek és nem mellesleg értenek a modellezéshez!
Csak ajánlani tudom őket!