Eredmény: 1 - 4 (4) összesen

Téma: Hirdetések törlése egy idő után

Member
    Hozzászólás
    65

Hirdetések törlése egy idő után

Abbahagytam a modellelzést és tele vagyok mindeféle cuccal, amit el szeretnék adni, de nehezen megy, mert mindig törlitek a hirdetéseimet. Azért hagytam abba, mert nincs időm erre a szép hobbira, de sajnos időm sincs arra hogy nézegessem melyik hirdetésemet törölték éppen és melyiket kell újra feladnom.

Ez a helyzet két szempontból nem jó: aki ilyen terméket keres - tőlem pl. nagyon jó áron , az nem tudja megvenni én pedig nem tudom eladni, így mindenki rosszul jár. Ráadásul plussz meló az adminiisztrátornak is törölni.

Azt érteném, hogy valahogyan törölni kellene az ősrégi hirdetéseket, akár mondjuk szerver kapaictás miatt is. De mondjuk nem lehet ezen a helyzeten változtatni vagy akár csak javítani? Mondjuk legyen törlés 2 évente. Aktív hirdetést ( amire mennek a PÜ k, vagy vannak hozzászólások) azt ne töröljétek.

Senior Member Huszi logója
    Hely
    Kerepes-Szilasliget
    Hozzászólás
    1.123

Re:Hirdetések törlése egy idő után

Szia!

Elvileg azok a hirdetések kerülnek törlésre, amik már 60 napja inaktívak. Szerinted egy olyan hirdetést, amit már két éve nem frissítettek, azt ki fogja megtalálni, elolvasni, hány száz oldalt kellene hozzá végigbogarászni?
    Ha valamit "jó áron" kínálsz eladásra, az pár nap alatt elkel. Ha mégis eltelik két hónap és még megvan a portéka, akkor frissítsd a hirdetést és nem lesz törölve.

Üdv!
    PH Extra 260, Super Air, Formosa F3A, Formosa II, GWS Zero,

Moderátor bakelit.forest logója
    Hely
    Bradenton - Florida
    Telefon
    +1 941 225 1784
    Hozzászólás
    1.717

érdekes kérdés, mert bizonyos topikok tele vannak lezárt, ősrégi hirdetésekkel, de nekem is törölve lett kb 10, még aktív hirdetésem.....

lehetne egységes, egyértelmű szabályozás, mert ez a kinek milyen hangulata és értelmezése van, nem az igazi...
    " a kefés motor, olyan.......... olyan dízel...."

Axial SCX-10 Honcho
    Kyosho Mercedes AMG FLUX
    Losi JRX-S Type R
    Tamiya TRF-417

-spektrum DX3S-

Senior Member
    Hozzászólás
    2.204

Nem lehetne.
    videa.hu/videok/kreativ/az-orokke-repulo-papirrepulo-termik-uiTZrZMUF6zvoJR7

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva