Oldal: 12 / 12 ElsőElső ... 289101112
Eredmény: 111 - 115 (115) összesen

Téma: Cheerson CX-10

Junior Member
    Hely
    Tokaj
    Hozzászólás
    29
    Üdv! Pár napja van ey CX-10A szunyogom. Azt szeretném kérdezni,hogy lehet a headless módot be,és ki kapcsolni. Amúgy nagyon jó kis gép.10 felszállásból 9 koppal végződik az én balfékségem miatt,de még semmi nem tört.

Member
    Hozzászólás
    31
    Kétszer gázkar benyom! Villognia kell a gépnek nem olyan sűrűn mint amikor lemerül hanem ritkábban.
    De arra figyelj ha bekapcsoltad te nem forgolódhatsz a távval a kezedben hanem abban a pozícióban maradsz végig ahogy bekapcsoltad.

Junior Member
    Hely
    Tokaj
    Hozzászólás
    29
    Na megfeküdt a szunyog.Vigyázzon mindenki a hosszú hajszálakkal(a szőnyegem tele van vele) feltekeri a propeller,és képes megfőzni a vezérlőt.
    Vadászok másik szunyogot.

Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    41
    Idézet fkornel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Vettem a fiam szülinapjára egy CX-10D változatot. Be is üzementem, hogy ne az átadás után derüljön ki ha rossz.
    Meglepődve tapasztaltam, hogy tényleg tudja amit írtak róla: szépen tartja a magasságot, odacsapás után deaktiválja magát, fel- és leszáll magától ha kell, stb.

Viszont egy probléma van vele:
    Miután párosítottam a távirányítót a quadcopterrel (gáz fel-le), elkezd csipogni a távirányító kb. másodpercenként amíg ki nem kapcsolom.
    A leírásban nem találtam rá megoldást. Próbáltam bele új elemet tenni, az sem segített. Így is lehet vele repülni, de elég idegesítő.

Ti tapasztaltatok már ilyet? Van vmi ötletetek, hogy mi lehet az baja??
    Több CX-10D beszerzése és használata után a következő tapasztalatot tudom megosztani azokkal akik a vásárlását tervezik:

A magasságot szépen tartja, de csak addíg amíg működik ez a funkció. Nélküle pedig nem lehet repülni. Ez azt jelenti, hogy vagy ereszkedik folyamatosan és nem lehet emelkedésre bírni, vagy fordítva és a plafonon nyöszörög amíg le nem pottyan. És ezen semmilyen újra kalibrálás nem segített. Volt, hogy egy darabig újra működött, aztán megint nem.
    4 példányból kettő működik eddig, egy másik először működött majd felmondta a szolgálatot, egy pedig soha nem is működött rendesen.
    A "D" típusok alapelképzelése jó lenne kis gyerekeknek akiknek nehézség a gázkar kezelése magasságtartás céljából. De ha nem működik csak csalódást okoz. A nagyobbaknak inkább beszereztem E010/H36 coptereket és megtanítottam mire való a gázkar.

Egyébként a távirányító megmagyarázhatatlan csipogásának a forrását megtaláltam miután szétszedtem és átvizsgáltam a panlet. Egy miniatűr ellenállás nem volt rendesen a helyén. Miután újra forrasztottam megszűnt a folyamatos csipogás.

Junior Member
    Hely
    Sárbogárd
    Hozzászólás
    4
    Hi!
    Ma vettünk a barátommal 1-1 CX-10A-t. Mindketten bármivel töltjük, kb 4 percig tölt és max 2 percet repül. Ötlet?

Oldal: 12 / 12 ElsőElső ... 289101112

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva