Oldal: 38 / 38 ElsőElső ... 283435363738
Eredmény: 371 - 373 (373) összesen

Téma: Alsónémedi modellező baráti kör

Senior Member gyr logója
    Hozzászólás
    357
    Tökéletesen igazad van! Szerencse, hogy egy nagy színes modell volt, a növényzet az ősz miatt egy kicsit gyérebb, és nem orral esett a súsnyásba be. Az általad említett körülmények ismerete feltétlenül fontosak a siker remményében indított kereséshez. Ha tudod a megszökés körülményeit, legyél szíves megosztani, mert tanúságos lehet.

Senior Member
    Hozzászólás
    617
    Egészségben Boldog Békés Karácsonyi ünnepeket kívánok minden modellező barátomnak, Szlovákoknak Székely barátainknak is,- még azoknak is akik Dunakanyar reptér környékén megtalálták elveszett szeretett Albatroszt Jet repülőmet. Lehetne neked is nekem is boldog karácsony, neked mert becsületes voltál nekem meg pár alkatrészt tudnám használni épülő új Albatroszomhoz.

T. Pusztay József

Nyomravezetőnek 100000.-frt jutalom. 209420552

Senior Member
    Hozzászólás
    617
    Kedves modellező barátaink December 31.én O- év búcsuztatot tartunk 10 orai kezdésel ahova clubtagokon kivül is várunk minden modellezőt családal együt. Dunakeszi modell reptér. Minden DMBK- nak és vendégeinknek fött virsli mustár torma forro tea süti üditö gyerek pezsgö meg amit hoztok. Örömrepülés szallagvadászat gyerekeknek tréner repülés 12 orakkor látványos tüzijátékkal bucsuzünk az O évtöl. Az évzáro minden idöjárási körülmények között meg lessz tartva.

T. Pusztay József ( Dodó bácsi) (eső nap 2020 Dec 31)

Oldal: 38 / 38 ElsőElső ... 283435363738

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva