Oldal: 11 / 26 ElsőElső ... 78910111213141521 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (259) összesen

Téma: F450

Member
    Hely
    Himod, messze nyugaton
    Telefon
    20/3407217
    Hozzászólás
    69
    VAn valakinek DJI e300 hoz 9 es önzáró propja elfekvőben cw ccw páros?
    DJI F450, Century hexa, f27 230mm, Gopro3+4, Devo 12s, 3DR Solo,

Senior Member
    Telefon
    +36/30 403-50-ötven
    Hozzászólás
    232
    Üdv!
    F450-re mekkora a legnagyobb prop amit fel lehet tenni??? F550-nél 10" de ugye itt kisebb a tavolvag a karok vegei kozott...
    Ne almodozzak a 12"-rol ugye?
    Xray T4 14" + Turnigy Trackstar GenII + Turnigy 13.5T 3040kv + DX3S

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.361
    Idézet Kanyarcsákány eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!
    F450-re mekkora a legnagyobb prop amit fel lehet tenni??? F550-nél 10" de ugye itt kisebb a tavolvag a karok vegei kozott...
    Ne almodozzak a 12"-rol ugye?
    Elfér a 12", kb 2cm marad két lapát széle között.
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.361
    Idézet csabatex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ekkora súlynál már hatványozottan esik vissza a teljesítmény, de azért ez így is szép időtartam.
    Nem unatkoztál?
    Nem volt túl izgalmas.
    Még egy 7km-es távolsági tesztet tervezek, aztán normálisan használom
    Utoljára módosítva: bedrock által : 2015-03-10 20:21
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Senior Member
    Hozzászólás
    388
    Le a kalappal a kísérletezőhajlamod előtt .
    06-30/3399-660

Senior Member
    Hely
    Nyíregyháza
    Telefon
    06303299832
    Hozzászólás
    141
    Sziasztok.

Szeretnék mutatni nektek egy videót amit nemrég készítettem.
    A gép amióta megvan folyamatosan egyenes menésnél imbolyogva megy a levegőben. Erről csináltam most egy felvételt Nektek hátha lenne valakinek valami ötlete hogy mi lehet a baj.
    A videón a gép már repült kb 10 percet tehát melegnek mondható, nem friss felszállás. GPS módban repülök és a kart csak előre tolom fel mégis látszik a videón ahogy remegve és mozogva repül. Előre és hátra fele is ugyan ez a helyzet, ez a videón is látszik. Gyárilag balanszolt propellerek vannak rajta. basic kalibrációt csináltam rajta de ezek nem oldották meg. Egyszerűen sehogy nem tudom kihozni ezt a remegést belőle. Esetleg valakinek lenne ötlete hogy mi lehet a baja vagy mit nézzek meg?

Itt lenne a videó: http://youtu.be/fDxijq4yry0

Egyébként egy NAZA M-Lite vezérlő van benne és egy Walkera G2D gimbal van rajta de egyszerűen nem értem ezt az össze vissza repülést nála és a remegést. Kicsit fújt amúgy a szél a videón de akkor is ezt csinálja ha nem fúj, szóval teljesen nem tudom hoa tenni a dolgot.

Esetleg a GAIN értékek csökkentésével nem lehetne ezt orvosolni?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkinek.

Senior Member
    Hozzászólás
    149
    Idézet kigyosi9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

A gép amióta megvan folyamatosan egyenes menésnél imbolyogva megy a levegőben. Erről csináltam most egy felvételt Nektek hátha lenne valakinek valami ötlete hogy mi lehet a baj.
    A videón a gép már repült kb 10 percet tehát melegnek mondható, nem friss felszállás. GPS módban repülök és a kart csak előre tolom fel mégis látszik a videón ahogy remegve és mozogva repül. Előre és hátra fele is ugyan ez a helyzet, ez a videón is látszik. Gyárilag balanszolt propellerek vannak rajta. basic kalibrációt csináltam rajta de ezek nem oldották meg. Egyszerűen sehogy nem tudom kihozni ezt a remegést belőle. Esetleg valakinek lenne ötlete hogy mi lehet a baja vagy mit nézzek meg?

Egyébként egy NAZA M-Lite vezérlő van benne és egy Walkera G2D gimbal van rajta de egyszerűen nem értem ezt az össze vissza repülést nála és a remegést. Kicsit fújt amúgy a szél a videón de akkor is ezt csinálja ha nem fúj, szóval teljesen nem tudom hoa tenni a dolgot.

Nálam ugyanez a remegés megvan (Ltomi78 féle gimbal+mobius). Nem a gimbal hanem a gép adja a rezonanciát.
    Még a motorokat tudod balancolni vagy a másik megoldás lehet, hogy keményebb gimbal gumit próbálsz ki.

Más ötletem nincs.

Senior Member
    Telefon
    +36/30 403-50-ötven
    Hozzászólás
    232
    Idézet kigyosi9 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

ATTI modba is probaltad? Olyan mintha az iranytu resze reagalna tul. Bar lehet szabalyzo gond is vagy akar motor. Ugye ugy fordul, hogy az egyik iranyba forgo motorokat lassitja a masikakat pedig gyorsitja, ha egy motor fordulatszama ingadozik, akkor kepes lehet elforditani, amire csak kicsit kesve reagal a vezerlo es csak kicsit csuszva tudja korrigalni.
    Ha ATTI modba is csinalja akkor velemenyem szerint probal meg ugy hogy lehuzod a gps-t. Ha lehuzott gps-el is fennall akkor nem hinnem h a vezerlovel van a baj.
    Ekkor johet szabik es motorok csereje.... kerj kolcson, ha van ra lehetoseged.
    Remelem tudtam segiteni.
    Utoljára módosítva: Kanyarcsákány által : 2015-03-17 21:29
    Xray T4 14" + Turnigy Trackstar GenII + Turnigy 13.5T 3040kv + DX3S

Senior Member
    Hozzászólás
    149
    Idézet Paolo77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    VAn valakinek DJI e300 hoz 9 es önzáró propja elfekvőben cw ccw páros?
    nem önzárósat (9443) tudok adni 4db-ot olcsón.

Senior Member smith_hun logója
    Hely
    Pécs
    Telefon
    06-húsz-négy négy 42 - nulla 52
    Hozzászólás
    2.862
    A Naza leírásban a gép mérete szerint vannak GAIN javaslatok...hasonlítsd hozzá először a tiédet, mielőtt elkezded szétoperálni...

Oldal: 11 / 26 ElsőElső ... 78910111213141521 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva