Oldal: 2 / 28 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (273) összesen

Téma: MULTIPLEX Heron

Senior Member
    Hozzászólás
    1.365
    Idézet Air.Wolf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A gép ára teljesen rendben van szerintem!
    A kategóriához mérten semmi gond az árával különösen, hogy tudjuk MULTIPLEX. A gyengus forint teszi drágává nekünk.
    Szerintem CamPac lassan hadrendbe állít egyet Pécsen!?

Üdv Zozo
    Mondom, hogy szubjekítv Én ennyiért használt 2.6-méteres verseny vitorlázó gépet vettem. A minőség az EG-ből kiindulva biztosan rendben lesz.

Senior Member CamPac logója
    Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    2.408
    Mindenkinek igaza van
    Volt már nagyon sok MPX gép a kezemben és mondhatom első osztályúak a saját szegmensükben.
    Ami miatt nekem megérte/megéri őket tartani az az, hogy olyan helyen is repülök velük, ahol egy verseny géppel nem merek, mert a könyű javíthatóság miatt nem sajnálom őket.
    Bár sztem egy verseny gép ebben a méretben 500-2000EUR közt mozog, így sztem a kb 200-220EUR-ós ár menetkészen nem rossz.

Az ujjam már volt párszor a megrendel gombon, de sajna nincs még KIT készleten. RR verziót én is sokallom.
    Remélem tavaszra már az örvényesi eget szelem vele.

üdv:
    I

Senior Member
    Hozzászólás
    1.365
    Idézet CamPac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenkinek igaza van
    Volt már nagyon sok MPX gép a kezemben és mondhatom első osztályúak a saját szegmensükben.
    Ami miatt nekem megérte/megéri őket tartani az az, hogy olyan helyen is repülök velük, ahol egy verseny géppel nem merek, mert a könyű javíthatóság miatt nem sajnálom őket.
    Bár sztem egy verseny gép ebben a méretben 500-2000EUR közt mozog, így sztem a kb 200-220EUR-ós ár menetkészen nem rossz.

Az ujjam már volt párszor a megrendel gombon, de sajna nincs még KIT készleten. RR verziót én is sokallom.
    Remélem tavaszra már az örvényesi eget szelem vele.

üdv:
    I
    Teljesen igazad van az árak tekintetében ha új versenygépről beszélünk, de azért is írtam, hogy használt versenygépet lehet találni jó áron. Régen az EG-t használtam olyan stessz mentes repülésre amikor nem volt kedvem, komoly gépet elővenni, de a vitorlázást akartam élvezni. Most egy használt komoly vitorlázót használok erre, ami árban hasonló volt mint a Heron, de teljesítményben szerintem azért habgépeknél jobb.
    Mindenesetre tuti jó gép ez a Heron

Támogató Air.Wolf logója
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    2.341
    A Lindingernél 2 hét múlva lesz azt ígérik, és 149Eur a Kitt verzió.
    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Senior Member Szpeti logója
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólás
    3.733
    Zskoszik!

Teljesen megkevertél. Mostmár végképp nem tudom, hogy milyen modellt szeretnék reptetni tavasszal. Meg tudod mutatni, h ennek a profi versenygépnek hol tunék utánaolvasni?
    Aztán menjünk is át oda beszélgetni gyorsan, hagyjuk a fanokat itt maguban .....

Támogató Air.Wolf logója
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    2.341
    OFF

Peti!
    A képességeid, a repteretek, és a cél, hogy mit szeretnél repülni az határozza meg milyen modellt vegyél.
    Nem lehet összehasonlítani egy kompozit-carbon gépet egy habbal mert nem egy kategória.
    És nem is azonos kiszolgálást valamint üzemeltetési költségeket jelent.

CamPac fentebb leírta a lényeget! Hozzá hasonlóan nekem is itt van a hangárban pár komoly gép de imádok kimenni
    a reptérre habozni mert stresszmentes szórakozás. (nem beszélve Őrvényesről )

Üdv Zozo

ON
    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Senior Member
    Hozzászólás
    453
    Sziasztok!

Gondolkodok én is egy ilyen gépen, de nem nagyon találom, hogy mekkora orrkúp kell rá.
    A Solius-on 54mm-es van, de kérdés stimmel-e rá.
    Ez most vagy valami, vagy megy valahova.

Senior Member CamPac logója
    Hely
    Pécs
    Hozzászólás
    2.408
    Szinte biztos hogy azonos. Nem tudom egyenlőre megmondani, én a KIT verzió rendelhetőségére várok.
    De szinte biztos, hogy azonos

Senior Member
    Hozzászólás
    453
    Idézet CamPac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szinte biztos hogy azonos. Nem tudom egyenlőre megmondani, én a KIT verzió rendelhetőségére várok.
    De szinte biztos, hogy azonos
    Köszi...én is arra gyúrok, azért kérdeztem, mert ugye ahhoz nem adják.
    Ez most vagy valami, vagy megy valahova.

Támogató Air.Wolf logója
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    2.341
    A Soliusban benne volt a Folding orrkúp légcsavarral, ebben is!

A manual 25 oldalán található a tételes lista és a 32. oldalon a robbantott ábra.
    http://www.multiplex-rc.de/fileadmin...n-fr-it-es.pdf

80 1 Propeller hub Inj.-moulded plastic Ready made
    81 1 Spinner Inj.-moulded plastic 55 mm Ø
    82 2 Folding propeller blade Inj.-moulded plastic 12 x 6”

Üdv Zozo

Oldal: 2 / 28 ElsőElső 12345612 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva