Oldal: 1 / 68 123451151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (748) összesen

Téma: Fejlesztési javaslatok

Hybrid View

Előző hozzászólás Előző hozzászólás   Következő hozzászólás Következő hozzászólás
    Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Fejlesztési javaslatok

Ide irhatjátok a valódi fejlesztési javaslatokat. Nem törvényszerű, hogy ezeket meg is csináljuk. A jelenlegi rendszer továbbra is folyamatosan fejlődik, így a "lassú", "nem értem" "hova tüntek a..." kezdető témákat a moderátorok innen törlik is.

D

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    485
    Tapatalk pluginnak szeritnem sokan hasznát vennénk!
    Köszönöm.
    Utoljára módosítva: patky77 által : 2015-01-26 17:21
    Üdv: Patky
    u.i.: Tárgyat nem szégyen kitölteni. Köszi

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet patky77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tapatalk pluginnak szeritnem sokan hasznát vennénk!
    Köszönöm.
    Nem feltétlenül kell Tapatalk. Van mobil megjelenítés az új motorban. Ezt a beállításokban tudod módosítani egyébként @media alapon választ a motor.

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    485
    Idézet Aenima eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem feltétlenül kell Tapatalk. Van mobil megjelenítés az új motorban. Ezt a beállításokban tudod módosítani egyébként @media alapon választ a motor.
    Sokak között Én is használok tapatalk-ot más fórumokra is. Így ha egyben lehetne akkor nem kellene állandóan böngészőt nyitogatni.
    Én is üzemeltetek fórumot, így tudom, hogy kb 20 perc beüzemelni és sokaknak könnyebbséget okozna.

Szóval Én továbbra is kampányolnék a Tapatalk mellett a fórumhoz, ha már megújult és van is hozzá. Haladjunk a korral ilyen irányba is.

Valamint nem lehetne megkötni, hogy csak az rcpilot-ról lehessen képeket linkelni? Az összes többi olyan idiótán működik. Nem kicsinyít autómatikusan, teli van popup reklámokkal, stb....

Köszi
    Üdv: Patky
    u.i.: Tárgyat nem szégyen kitölteni. Köszi

Senior Member bvhr logója
    Hely
    Bp. 04.
    Hozzászólás
    336
    Valamint nem lehetne megkötni, hogy csak az rcpilot-ról lehessen képeket linkelni?
    na ne már...
    Futaba T14SG - Stork II F3J - Respect M carb - eladó --> Turbo DLG

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Sokak között Én is használok tapatalk-ot más fórumokra is. Így ha egyben lehetne akkor nem kellene állandóan böngészőt nyitogatni.
    Én is üzemeltetek fórumot, így tudom, hogy kb 20 perc beüzemelni és sokaknak könnyebbséget okozna.i

Szóval Én továbbra is kampányolnék a Tapatalk mellett a fórumhoz, ha már megújult és van is hozzá. Haladjunk a korral ilyen irányba is.
    Dudkin döntése, bár a mobil template egészen jó. Hozzá kell tegyem, hogy a regisztrációm utáni első pü Dudkinnak ment a Tapatalk miatt
    Azóta kicsit változott az api ami miatt én hagyom, hogy mások használják de én magam nem...

Valamint nem lehetne megkötni, hogy csak az rcpilot-ról lehessen képeket linkelni? Az összes többi olyan idiótán működik. Nem kicsinyít autómatikusan, teli van popup reklámokkal, stb....
    Az új template responzív és a képek az oldal szélességéhez igazodnak. Nézd meg itt a képeket: http://forum.rcmodell.hu/showthread....3rum-GY%C3%8DK

Az első nagyobb kép 9725*4862 pixel.

Senior Member
    Hely
    Lengyeltóti
    Hozzászólás
    1.402
    Csak halkan kérdezném ismét, hogy mi lészen a köddé vált témákkal?
    Kövi

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200
    Idézet Kövi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak halkan kérdezném ismét, hogy mi lészen a köddé vált témákkal?
    Nem tudok róluk. Vannak? Melyek azok? Találkoztam már eltünt topikkal, de amig nincsen meg a keresés indexelése, addig nekem is csak adatbázisturkálás, arra pedig most nincsen tul sok időm. Mi volt a címe?

Idézet Dudkin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok róluk. Vannak? Melyek azok? Találkoztam már eltünt topikkal, de amig nincsen meg a keresés indexelése, addig nekem is csak adatbázisturkálás, arra pedig most nincsen tul sok időm. Mi volt a címe?
    "Modellrepülőgépek/Impelleres, sugárhajtóműves, és egyéb tolómotoros gépek" 320 témábol csak 5 darab van meg.
    "Modellépítés, szépítés/Műgyanták, ragasztók, habok". csak 5 téma van meg
    Nem követelőzni akarok csak mondtam 2 témát ami nincs meg.
    De érdekesége hogy az arhívumbanm meg található, úgyhogy nem veszett el, biztos hogy valamiért az adatbázis viszzaálitásakor egy két témát ki hagyott a rendszer. Szerintem ezek manuálísan visza állitahtók idövel.
    Biztos hasznos volna egy új témát nyitni elveszett topikok címel, és akor töb szem töbet lát elven lasan visza lehetne állitani az eltüntnek hitt topikokat
    A természet minden esetben meg bosszulja pusztítóját "by stunci"

Senior Member Tomek88 logója
    Hely
    Komárom
    Telefon
    70 466 20 64
    Hozzászólás
    2.391
    Idézet stuncii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Modellrepülőgépek/Impelleres, sugárhajtóműves, és egyéb tolómotoros gépek" 320 témábol csak 5 darab van meg.
    "Modellépítés, szépítés/Műgyanták, ragasztók, habok". csak 5 téma van meg
    Nem követelőzni akarok csak mondtam 2 témát ami nincs meg.
    De érdekesége hogy az arhívumbanm meg található, úgyhogy nem veszett el, biztos hogy valamiért az adatbázis viszzaálitásakor egy két témát ki hagyott a rendszer. Szerintem ezek manuálísan visza állitahtók idövel.
    Biztos hasznos volna egy új témát nyitni elveszett topikok címel, és akor töb szem töbet lát elven lasan visza lehetne állitani az eltüntnek hitt topikokat
    Teljesen felesleges mivel ez a te egyéni beállításodon múlik mit látsz és mit nem valószínüleg még meg sem nézted a vezérlőpult beállítási lehetőségeket és minden alapbeállításon van, addig nem is fog látszódni az összes topik, de ez is le lett már írva az új fórum a láthatáron topikban!!!!
    Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
    Synergy E7SE Beastx
    Synergy N5C Beastx
    Aurora 9

Oldal: 1 / 68 123451151 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve