Oldal: 1 / 75 123451151 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (748) összesen

Téma: Fejlesztési javaslatok

Administrator Dudkin logója
    Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200

Fejlesztési javaslatok

Ide irhatjátok a valódi fejlesztési javaslatokat. Nem törvényszerű, hogy ezeket meg is csináljuk. A jelenlegi rendszer továbbra is folyamatosan fejlődik, így a "lassú", "nem értem" "hova tüntek a..." kezdető témákat a moderátorok innen törlik is.

D

Senior Member
    Hely
    Budapest
    Hozzászólás
    485
    Tapatalk pluginnak szeritnem sokan hasznát vennénk!
    Köszönöm.
    Utoljára módosítva: patky77 által : 2015-01-26 16:21
    Üdv: Patky
    u.i.: Tárgyat nem szégyen kitölteni. Köszi

Senior Member
    Hely
    Lengyeltóti
    Hozzászólás
    1.403
    Csak halkan kérdezném ismét, hogy mi lészen a köddé vált témákkal?
    Kövi

Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200
    Idézet Kövi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak halkan kérdezném ismét, hogy mi lészen a köddé vált témákkal?
    Nem tudok róluk. Vannak? Melyek azok? Találkoztam már eltünt topikkal, de amig nincsen meg a keresés indexelése, addig nekem is csak adatbázisturkálás, arra pedig most nincsen tul sok időm. Mi volt a címe?

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet patky77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tapatalk pluginnak szeritnem sokan hasznát vennénk!
    Köszönöm.
    Nem feltétlenül kell Tapatalk. Van mobil megjelenítés az új motorban. Ezt a beállításokban tudod módosítani egyébként @media alapon választ a motor.

Támogató headhunter86 logója
    Hely
    Székesfehérvár
    Telefon
    +36-30-570-71-77
    Hozzászólás
    1.413
    Pár fejlesztési javaslat tőlem is:

- Videók beágyazásának engedélyezése.
    - Skinek hozzáadása, hogy mindenki a saját szájízének megfelelően állíthassa be a kinézetet.
    - Ebben nem vagyok biztos, hogy nem létezik, de ide írom: téma indítója/moderátor/admin tehesse a megfelelő témába az adott témát, ha a létrehozó rosszul ítélte meg a témát.
    - Hivatkozások módosítása, oké, hogy beszédes, de linkelésnél nem fog gondot okozni a későbbiekben?
    - Hozzászólás mellett telefonszám megjelenítése, felhasználónév nagyobb betűvel ha lehet.
    - Bulletin logo lecserélése a régi RCmodell Fórum feliratra. Kis átszínezéssel szerintem tökéletes is lenne.

Részemről ennyi lenne. Nekem már most tetszik, gondolom hibák javítása meg ezerrel folyik. Hajrá!
    Utoljára módosítva: headhunter86 által : 2015-01-26 17:56
    T-Rex 500L Dominator MSH BRAIN
    Gens Ace LiPos
    FUTABA T14SG

+Dávid

Senior Member Iminy17 logója
    Hely
    Budapest X. Ker
    Hozzászólás
    162
    Szia,

Láttam hogy lehetséges lenne csoportokat létrehozni. Esetleg ha megoldható lenne akor lehetne olyan hogy a sima userek tudnak X számu csoportott létrehozni ami akár lehet egy is és igy pl össze lehetne szedni akár csapatokat is pl ha vki akarna versenyt szervezni. Én is benne vagyok egy ilyen "csoportba" csak most jelenleg ennek az élete facebookon zajlik. Nem tudom hogy mit terveztette ezzel a funkcióval alapból vagy mik a lehetöségek de ez nem lenne egy rossz ötlett szerintem. Szerintem amúgy nagyon jó irányba halad a fórum olyan pedig mindig lesz hogy valakinek nem tetszik valami dehát haladni kell a korral ( Esetleg egy másik lehetöség hogy pl lehetnének olyan adminok vagy moderátorok akik figyelik hogy regisztrálnak stb. Nekem az pl régi bajom hogy mikor regisztráltam elirtam a nick nevem és egyik admin se tudta megváltoztatni. (nem fél év után akartam hanem utána pár nappal). )

Szerk: Ahol látszodik az ismerösök tevékenysége ott látszodhatha a fénykép is ami kivan nekik rakva profilnak. Illetve a hozzá szolás melett is látszodhatna a profilkép mint a régi motornál ha megoldható.

üdv.: Imre
    Utoljára módosítva: Iminy17 által : 2015-01-26 20:27
    - Losi Ten SCT 2.0
    - Maverick Strada DC Evo
    - Ansmann Rock Ruler
    - Traxxas Tmaxx

Senior Member bvhr logója
    Hely
    Bp. 04.
    Hozzászólás
    336
    Nekem eddig egy: azok a threadek ahol olvasatlan topicok vannak nagyon kis mértékben feltűnőek a többihez képest - a.k.a. szürke és halványkék. Esetleg az olvasatlan lehetne elütően más színű?

nagyon kösz
    Futaba T14SG - Stork II F3J - Respect M carb - eladó --> Turbo DLG

Hely
    Mount Vernon, New York
    Hozzászólás
    2.200
    Szinezésa, uj temak, uj logo, facebook integracio, sajat fotoalbumok. Nyugalom, minden alakuloban.

Idézet Dudkin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok róluk. Vannak? Melyek azok? Találkoztam már eltünt topikkal, de amig nincsen meg a keresés indexelése, addig nekem is csak adatbázisturkálás, arra pedig most nincsen tul sok időm. Mi volt a címe?
    "Modellrepülőgépek/Impelleres, sugárhajtóműves, és egyéb tolómotoros gépek" 320 témábol csak 5 darab van meg.
    "Modellépítés, szépítés/Műgyanták, ragasztók, habok". csak 5 téma van meg
    Nem követelőzni akarok csak mondtam 2 témát ami nincs meg.
    De érdekesége hogy az arhívumbanm meg található, úgyhogy nem veszett el, biztos hogy valamiért az adatbázis viszzaálitásakor egy két témát ki hagyott a rendszer. Szerintem ezek manuálísan visza állitahtók idövel.
    Biztos hasznos volna egy új témát nyitni elveszett topikok címel, és akor töb szem töbet lát elven lasan visza lehetne állitani az eltüntnek hitt topikokat
    A természet minden esetben meg bosszulja pusztítóját "by stunci"

Oldal: 1 / 75 123451151 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve