Oldal: 2 / 75 ElsőElső 1234561252 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (748) összesen

Téma: Fejlesztési javaslatok

Senior Member sterby logója
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólás
    1.008
    Alul Megjelenítési beállításoknál Rendezési elv-et állítsd át Kezdetektől-re

Moderátor vegyész logója
    Hely
    Kispest
    Telefon
    +36 70 886 0671
    Hozzászólás
    1.365
    Köszönöm!

A Dudkinnak ezügyben küldött pü. tárgytalanná vált. Egy ilyen vénember, mint én már nehezen szokja meg az új dolgokat, de már alakul. Az már most is látszik, hogy az új motorban több lehetőség van. Köszönjük a befektetett többletmunkát.

Üdv
    A dzsungelben minden ehető. Te is. http://poly-matrix.hu/ FB.: https://www.facebook.com/profile.php...6%3A1545734537
    Üzlet: 1182 Budapest, Vak Bottyán u. 1.

Senior Member [HUN]Soma logója
    Hely
    Nyergesújfalu
    Telefon
    +36/20-775-2329
    Hozzászólás
    759
    Sziatok!

"Profil törlése" opcióra én vevő lennék.

Soma
    Introduce a little anarchy
    Aprilia Pegaso 650 "25kW"
    Két gyerek, feleség, három fűkasza, hat láncfűrész

Senior Member Tomek88 logója
    Hely
    Komárom
    Telefon
    70 466 20 64
    Hozzászólás
    2.387
    Idézet stuncii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Modellrepülőgépek/Impelleres, sugárhajtóműves, és egyéb tolómotoros gépek" 320 témábol csak 5 darab van meg.
    "Modellépítés, szépítés/Műgyanták, ragasztók, habok". csak 5 téma van meg
    Nem követelőzni akarok csak mondtam 2 témát ami nincs meg.
    De érdekesége hogy az arhívumbanm meg található, úgyhogy nem veszett el, biztos hogy valamiért az adatbázis viszzaálitásakor egy két témát ki hagyott a rendszer. Szerintem ezek manuálísan visza állitahtók idövel.
    Biztos hasznos volna egy új témát nyitni elveszett topikok címel, és akor töb szem töbet lát elven lasan visza lehetne állitani az eltüntnek hitt topikokat
    Teljesen felesleges mivel ez a te egyéni beállításodon múlik mit látsz és mit nem valószínüleg még meg sem nézted a vezérlőpult beállítási lehetőségeket és minden alapbeállításon van, addig nem is fog látszódni az összes topik, de ez is le lett már írva az új fórum a láthatáron topikban!!!!
    Nincs lehetetlen, csak tehetetlen!
    Synergy E7SE Beastx
    Synergy N5C Beastx
    Aurora 9

Senior Member
    Hely
    Budapest XI.
    Hozzászólás
    296
    Mitől ilyen csiga lassú az egész, fog változni? Kattintás után a teljes magyar abc-t el tudom mondani 5x mire történik valami.

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet Rudi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mitől ilyen csiga lassú az egész, fog változni? Kattintás után a teljes magyar abc-t el tudom mondani 5x mire történik valami.
    Belépéskor ott az üzenet, hogy a szerver éppen indexeli az adatbázist, hogy később gyorsabban tudjál keresni.

Senior Member
    Hozzászólás
    1.799
    Sziasztok!

Kezdem az elején.

A probléma ott kezdődik, hogy ahány oprendszer, ahány konfig, ahány böngésző, annyiféleképpen jön be és használható az oldal. Én pl. próbálom XP-ről, (eddig azt használtam, semmi probléma nem volt vele), nem működik, próbálom Win8-ról, arról sem, mondjuk, Mozzilla böngészőm van, én ezt szoktam meg.
    1. Hogy lehet az, hogy amit más lát, azt én nem? Pl.: szerkesztési lehetőségek, képbeillesztés, formázás stb. Most már biztos, hogy nem velem van a baj, de akkor ha nem a fórummal és már nem is az oprendszerrel, akkor mivel?
    2. A régit lehetett könyvjelzőzni, nem állandóan vegyesen jött be, itt azt jelenleg nem lehet megoldani. Állandóan az Activity oldalra dob belépés után. És bár beikszelem, hogy maradjak bejelentkezve, mindig újrakezdi.
    3. Avatar. A profilnál látszik, a konkrét fórumon nem.

A komplett közösségünk átment a Facebookra, mert megunta ezt az egészet. Bocs. Csak jelzem, hogy talán előbb érdemes lett volna egy felmérés, hogy kinek jó, ami van, és ki akar újat, ehelyett lenyomtátok a torkunkon ezt a...

Remélem, sikerül megoldani a problémákat, mert gyakorlatilag ez, hogy két ember nem látja az egészet egyformán, és így még segíteni sem tudja a másikat, ez nagyon-nagyon gáz.

Fejlesztés? Nem ártana listába szedni és összefoglalni, a felsorolt alap dolgokat hogyan lehet végrehajtani (Fotó beszúrás, normális méretű szmájli, hogy lehet a részletes szerkesztőfelülelet elérni (ahol betűméretet, színt, stílt stb-t lehet választani, video beiilesztés, avatar megjelenítése, mert hiába jelenik meg a profilomban, ha az oldalunkon nem... stb, stb) . Az elejétől, hogy "kattints a ..." mert aki azt sem tudja, honnan induljon, annak elég nehéz navigálni...
    Utoljára módosítva: Alien13 által : 2015-01-27 09:57
    Ahova érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út. (Vavyan Fable)

Senior Member csabesztattoo logója
    Hely
    Zugló-Kisújszállás
    Telefon
    06303124954
    Hozzászólás
    1.063
    Sziasztok! Nekem nagyon tetszik az új felület, sokkal több lehetőség van benne mint az előzőben, csak fel kell fedezni. Egy észrevétel: az üzenet irasnal egy elkuld felirat jobb lenne az üzenet írása c. Gombra. Hirtelen nem értettem, hogy akkor hogy is tudom elkuldeni a Püt. Amúgy sajnálom a sok negatív kritikát, hisz egy ingyenes felületről beszélünk. Ami nehany ember nonprofit munkájának köszönhető, ez pedig tisztelendő. Üdv Csabi

Senior Member
    Hely
    Budapest, Újpest
    Hozzászólás
    2.170
    Idézet Alien13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    ...A komplett közösségünk átment a Facebookra, mert megunta ezt az egészet....
    Mindenféle bántó szándék nélkül: remélem a modellek beállításaival, az új modellek összerakásával türelmesebb vagy, és nem dobod ki az "új szart" 1 nap után az ablakon, ha valami nem megy...
    TT-01, TRF 416X, TRF 416 WE, Sakura Zero S, VRX Spirit

Senior Member
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólás
    818
    Idézet Alien13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

1. Hogy lehet az, hogy amit más lát, azt én nem? Pl.: szerkesztési lehetőségek, képbeillesztés, formázás stb. Most már biztos, hogy nem velem van a baj, de akkor ha nem a fórummal és már nem is az oprendszerrel, akkor mivel?

Többnyire veletek. Szinte három hozzászólásonként előkerül a Kezelőpult. Kérlek ott nézzetek körül és OLVASSÁTOK EL a lehetséges beállításokat.
    A leggyakrabban felmerült kérdéseket megpróbáltam összegyűjteni itt: http://forum.rcmodell.hu/showthread....41#post1312241

2. A régit lehetett könyvjelzőzni, nem állandóan vegyesen jött be, itt azt jelenleg nem lehet megoldani. Állandóan az Activity oldalra dob belépés után. És bár beikszelem, hogy maradjak bejelentkezve, mindig újrakezdi.

Ezt is lehet könyvjelzőzni. Ha belépsz akkor pontosan ugyanaz a struktúra fogad mint az előző motorral de más köntösben és valóban pár funkció máshol és másképpen van de minden megtalálható bár ezért az első időben időt kell áldozni még ha nem is sokat.

3. Avatar. A profilnál látszik, a konkrét fórumon nem.

Hamarosan ez is a helyére kerül addig türelem. A felhasználónév remekül olvasható.

A komplett közösségünk átment a Facebookra, mert megunta ezt az egészet. Bocs. Csak jelzem, hogy talán előbb érdemes lett volna egy felmérés, hogy kinek jó, ami van, és ki akar újat, ehelyett lenyomtátok a torkunkon ezt a...

Nem tisztem nyilatkozni de gondolom Dudkin örömmel veszi eme bátorító szavak és további áldozatokra sarkalja.
    Ha demagóg lennék akkor most egy Kennedy idézet jönne,de nem persze ettől még az vagyok

Remélem, sikerül megoldani a problémákat, mert gyakorlatilag ez, hogy két ember nem látja az egészet egyformán, és így még segíteni sem tudja a másikat, ez nagyon-nagyon gáz.

Köszi a visszajelzéseket.

Oldal: 2 / 75 ElsőElső 1234561252 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve