Eredmény: 1 - 2 (2) összesen

Téma: Merevszárnyú adok-veszek rendszerezésének megújítása

Senior Member sterby logója
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólás
    1.008

Question Merevszárnyú adok-veszek rendszerezésének megújítása

Az alábbi idézetet az új fórum motoros topikban írtam, de az inkább hőbörgős/sírós topik lett. A buglistás topikot pedig nem akarom ezzel offolni.
    Nem akarom hogy elsikkadjon, ezért a külön téma.

...nem ártana a merevszárnyú hirdetésekben az elektromos gépeknél megkülönböztetni az épített/kompozit gépeket a habgépektől, elég sokat fejlődött a technika és nem biztos hogy az eladónak jó ha a 6kW-os gépét lapgépek és egyéb habok közt kell hirdetnie. Egyszerűen a kategórián belül már eléggé elkülönül a két csoport.
    Lehetne mondjuk Nagy gépek elektró/robbanós (1.8m és fölötte), Kis gépek épített és kompzit elektro/robbanós (1.8m alatt), Habgépek (motoros/vitorlázók) és Vitorlázó gépek hajtott/hajtás nélküli.
    Az sem biztos hogy meg kellene különböztetni az elektromos és robbanós kategóriát, elég csak a hirdetés címében megjelölni, bár ez némi fegyelmet is megkövetel a hirdetőktől. Ez utóbbi még mindig kisebb fejfájást okoz mint a sok 20e-30e habgép közt egy-egy nagyobb gép 100e-300e vagy még több hirdetése.
    Kíváncsi vagyok ez utóbbi felvetéshez mit szóltok?
    A kérdés adott, ki mit szól hozzá?

Támogató bedrock logója
    Hely
    Eger
    Telefon
    303778712
    Hozzászólás
    5.363
    Szerintem jó a mostani megosztás.
    Sokat segítene a hirdetések áttekintésében, ha mindenki normális címet adna a hirdetéseinek. Pl, egy típus, fesztáv megjelölés a címben.
    A lehetetlen nem tény, hanem vélemény!
    (Muhammad Ali)

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve