Oldal: 5 / 6 ElsőElső 123456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (54) összesen

Téma: Turnigy TGY-i10 10ch 2.4Ghz

Junior Member
    Hozzászólás
    9
    Megoldódott közben, köszi!

Senior Member
    Telefon
    06205055626
    Hozzászólás
    771
    Sziasztok!
    Belinkelem hátha érdekli valamelyikőtöket.

http://forum.rcmodell.hu/showthread....90#post1470690
    Félkész SavageX Twin

Senior Member
    Hozzászólás
    734
    Sziasztok!
    Egy modellező társamnak kéne segitség:
    Ilyen rádiója van, de a töltés nem áll meg a kijelzője szerint.
    4.28Vnál ő kapcsolta le a töltőt manuálisan. A rádió ezután 4.18V-ot jelzett.
    Valakinek ötlete?

Senior Member peanut4u logója
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06709849883
    Hozzászólás
    357
    Le fog állni nyugi.... a töltőáramot mutatja töltés közben.
    Idézet McLeo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy modellező társamnak kéne segitség:
    Ilyen rádiója van, de a töltés nem áll meg a kijelzője szerint.
    4.28Vnál ő kapcsolta le a töltőt manuálisan. A rádió ezután 4.18V-ot jelzett.
    Valakinek ötlete?
    www.sarkanyellato.hu Tel:06-70-984-98-83 skype: sarkanyellato

Senior Member
    Hozzászólás
    734
    Igaz hogy ez nem áram, hanem feszültség és az se mehetne 4,2V fölé még töltés közben se - de azért köszi. Remélem megnyugszik a barátom.

Junior Member
    Hely
    Baja
    Hozzászólás
    3
    Szevasztok!
    Lassan 1 éve meg van a carson-os verzio, meg vagyok elégedve vele. Frissíteni szeretném, de a beállításokat leszeretném menteni Sd karira. Próbáltam már több kártyát, de valahogy egyiket sem akarta be kajálni. A manuálban max 1 GB sd 2.0 kompatibilis, csak az a bökkenő sehol sem találok megfelelőt. A 2 GB-ra rámozdult, de ki írta nem támogatott a kártya. A többinél No Sd card. Már próbáltam mindenféle fájl formátumot. Teljesen tanácstalan vagyok. Aki használ memkarit jelezze milyen márka előre is köszi.

Üdv Jeszi!

Member
    Hely
    Pécs
    Telefon
    +36 húsz 927 9246
    Hozzászólás
    43
    Rossz hír, a turnigyinén frissítés után nem kompatibilisek a lementett modelek az új firmwarevel. Szóval kb semmi értelme az sd szlonak. Gondolom a többinél is ez van. Nem görcsölnék a mentéssel, de ha nincs gondod vele szimplán ne frissítsd.

Senior Member peanut4u logója
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06709849883
    Hozzászólás
    357
    Mivel nem találtam az i6-os rádióhoz külön topicot, megkérdem itt. Néhány , jó néhány modellező társ panaszkodott a sima 6 csatornás vevőkre (Tgy-i6) rádiónál, hogy 1-2 havonta, az összes vevőt újra kell bindelni. Ezzel találkozott már valaki? Elég szar jelenség azért, és nem a rádióval van a baj.
    A vevőket lehet valahogy frissiteni vajon?

Köszi!
    www.sarkanyellato.hu Tel:06-70-984-98-83 skype: sarkanyellato

Senior Member KozmaBalázs logója
    Hozzászólás
    1.039
    Trainer módban csak úgy megy, ha az i10 a tanuló táv, de mester távként felejtsd el...

Sziasztok! A haverom és én vettünk egy-egy i10-et, és megpróbáltam volna összekapcsolni a két távot, de semmi. Vettünk dedikált gyári kábelt, akármit is jelentsen ez, de semmi. Amúgy ez a kábel nem speciális, szóval ablakon kidobott pénz volt, bármilyen apa-apa jack kábel jó lenne mint később kiderült, szóval a HK-s kábelt nem fontos megvenni. Korábban már sikerült tréning kapcsolatot létrehozni másik távval, tudtuk hogy kell, nem atomfizika.

https://www.youtube.com/watch?v=l7lWmDIWdjU
    Hiába követtük az egyetlen youtube feltöltőt hogy hogyan csinálja, azonnal szembe tűnt hogy a táv amit a videóban látunk más szoftveres és hardveres tulajdonságokkal rendelkezik, sőt még a haverom egy évvel öregebb i10-je is más volt mint az enyém.
    A videóban megfigyelhető, hogy amikor a faszi az i10-be bedug egy jack kábel, az sípol egyet, a miénk nem. A jack anya csati kéken világít a videóban és nálam, de a haveromnál nem. A menü a csávónál bővebb mint a miénk, sőt, az enyémnek a súgója többet ír a különböző témákról mint a haveromé. Szétszedtük a távokat, átnéztük, hibátlannak tűnt, bár ott is voltak eltérések a távokban.
    Teljes kudarc, levontuk a konklúziót, két i10-et nem tudunk összekapcsolni mint a portugál faszi.

A probléma részben úgy oldódott meg hogy most úgy tréningezük, hogy egy 9X a mester táv és az i10 a tanuló, furcsa mód mindkét i10 jó tanulónak, de mesternek csak a 9X-et fogadja el. Igaz hogy a Turnigy 9X-ben egy forrasztást arrébb kellett rakni hogy rendesen menjen, de ment. (tréner kapcsolón a három lábból a szélsőt átcseréltem a másik oldalra)
    Valakinek tréning üzemmóddal kapcsolatban tapasztalat? Nektek működik? Köszi
    Rezgőszelepes sugárhajtómű volt a jelem az oviban.

Senior Member csabatex logója
    Hely
    Agárd
    Hozzászólás
    1.325
    Idézet peanut4u eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel nem találtam az i6-os rádióhoz külön topicot, megkérdem itt. Néhány , jó néhány modellező társ panaszkodott a sima 6 csatornás vevőkre (Tgy-i6) rádiónál, hogy 1-2 havonta, az összes vevőt újra kell bindelni. Ezzel találkozott már valaki? Elég szar jelenség azért, és nem a rádióval van a baj.
    A vevőket lehet valahogy frissiteni vajon?

Köszi!
    Itt az I6-os topik, hátha tudnak segíteni. (Mindenesetre az I10-nél nem tapasztaltam ilyet)
    http://forum.rcmodell.hu/showthread....y-TGY-i6-AFHDS

Oldal: 5 / 6 ElsőElső 123456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve