Oldal: 1 / 22 1234511 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (215) összesen

Téma: Modell.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    466

Modell.hu

Kedves modell.hu

A kerdes a kovetkezo lenne. A Balaton mellett lakom egy kis faluban. Kozel s tavol sehol sincs egy modell bolt. Az ido mostansag tokeletes....
    A gondom a kovetkezo kellene nekem egy gyertye os max la 25-os motorhoz. (Rex 4-s)
    Vegul is a kerdes a kovetkezo vallaltok -e postaiutanvettel kuldest?????
    Legyszi legyszi legyszi!
    Elpre is koszi :G
    Gergol<br /><br />&quot;A repülőgép azért marad fenn, mert nincs ideje leesni.&quot;&nbsp;&nbsp; <br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;(Orville Wright)

Modell.hu

Szia Gergol,

Természetesen vállalunk utánvételes csomagküldést, hívj bennünket telefonon a részletekért. / 06-1-237-0744 /

Üdv.

modell.hu

Junior Member
    Hozzászólás
    1

Modell.hu

Kedves Modell.hu!

Tulajdonosa vagyok egy Spacewalker-nak (modell&Hobbi)
    sajnos a borítás nagyon behullámosodott, úgy néz ki a repülő mint az idős hölgyek feneke . Az alján és az oldalán próbálkoztam vasalóval és hajszárítóval több kevesebb sikerrel, sajnos néhány helyen meggyűrődve húzodott vissza. A domború felületeken is erősen hullámos mit javasoltok, hogyan tudnám szépen vissza kényszeríteni a borítást ugy hogy a repülő esztétikája ne szenvedjen nagy csorbát.

ELőRE IS KÖSZI

Üdv.

Senior Member mabor logója
    Hely
    Budapest
    Telefon
    06-1 3408826
    Hozzászólás
    2.184

Bevonat.

Kedves Guriga! Rossz hírem van. A bevonatot, ahol élesen meggyűrődött,
    már nem lehet kifeszíteni. Azokon a részeken, ahol nincs alatta balsafa,
    tehát az ú.n. ablakokban, nagyteljesítményű hajszárítóval lehet kifeszíteni, 1 tehát egy!!! alkalommal. Sajnos ez az olcsó bevonóanyag ilyen. Azonban ez csak esztétikai kérdés, kivéve a vezérsíkokat, mert ott nagy balhét csinál, ha be-flatterol. / beremeg repülés közben/ Tehét azokat mindenképpen feszítsd ki.
    Sok sikert. Gábor
    Zuhanó repülőgépen nincsenek ATEISTÁK!

Junior Member
    Hozzászólás
    1

Modell.hu

Kedves mabor !

Köszi a választ, megprobálok ügyeskedni. Szerencsére a szárnyak rendben vannak, csak a (test) lett csúnya.

Modell.hu

Szia Guriga!

A felhólyagosodás valóban előfordul néha, én is csak a modellezéshez javasolt hőlégfújót tudom ajánlani, végső esetben egy újra borítást.

Üdv.

modell.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    466

Modell.hu

Sziasztok
    erdeklodnek h mekkora a legkisebb kaphato mennyiseg uzemanyagbol???? Kb milyen arban van?
    Meg egy kerdes ki milyen markara szavaz? (repolo motor, 2 utem)
    G
    Gergol<br /><br />&quot;A repülőgép azért marad fenn, mert nincs ideje leesni.&quot;&nbsp;&nbsp; <br />&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp;(Orville Wright)

Modell.hu

Szia,

Az üzemanyag kiszerelését és árát megtalálod a honlapunkon, a motor választás nem lesz könnyű feladat.

Üdv.

modell.hu

Senior Member
    Hozzászólás
    466

Modell.hu

Nem a motor márkára gondoltam hanem a az uzemanyagera. Motorom mar van

Modell.hu

Bocsi ops:

Oldal: 1 / 22 1234511 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve