Oldal: 59 / 59 ElsőElső ... 9495556575859
Eredmény: 581 - 586 (586) összesen

Téma: Videoadók, antennák fpv repüléshez

Támogató
    Hely
    Balatonalmádi
    Hozzászólás
    412
    Szia!
    Ha 600mW-nál nem melegszik akkor kb halott szerintem. Nem használtad antenna nélkül az adót? Biztos jól állítod a teljesítményét? 25 nél rossz antennával is kellene tudnia amit nálad 600-nál lead.
    Szerk: Nézd meg mindkettő manuálját, hátha tényleg nem azonos a frekvencia.(ezek a betűjelek nem mindig azonos frekit jelentenek)
    Utoljára módosítva: gittaimi által : 2017-09-30 01:05

Junior Member
    Hely
    nógrád megye
    Hozzászólás
    7
    Sziasztok. Dys mi200mw adóval van valakinek tapasztalata? 210es quadon használom emax pagoda 2 es anternával és észrevettem hogy egy fasor mögött zajosodik, ha meg átrepülök egy Fa-bokor alagúton alig látok valamit az fpv képböl...
    -Plusz infó hogy vtx áthelyezés meg antenna csere (kínai márna keverőröl) után jó volt és úgy rémlik egyik zuhanás után kezdte el csinálni....
    -utána olvastam a videó adómnak tesztek alapján 25mw-on okés, viszont 200mw on több mint 600 mw teljesítményt ad le... szóval nem értem mi baja. Lehet antenna elhelyezés?
    képen: jelenlegi anterna elrendezés,
    Videón: a hely ahol repülök.....
    https://www.youtube.com/watch?v=gaUl8VRLUwo
    ötlet, miegyébb köszi
    Csatolt k Csatolt k

Senior Member Pistu logója
    Hozzászólás
    4.487

tipus kerestetik

Esetleg valaki tudja ennek az ezer eves 5.8as adonak a tipusat??
    tx.jpg

Ezer eves darab es sajna nem talaltam meg honnet van es mifele. Mukodik de csatornat kene valtani rajta es hiaba nyomogatom nemigen akarja az igazsagot

Senior Member Kisszabó logója
    Hely
    Győr
    Hozzászólás
    1.009
    Sziasztok!
    Újra leoporoltam az FPV drónomat... -Had kérdezzem meg milyen antenna-páros most a nyerő?

A gépen 600mW-os adó van, egy málnakeverővel, a fejemen egy Quanum cyclops V2 szintén málnakeverővel, illetve a gyári bot antennával... Van most valami jobb az adó és a vevő oldalra?
    (régen ha szembe jöttem magammal, akkor sokkal többet szaggatott a kép, mint amikor távolodtam magamtól, de az másik vevővel volt...)

Köszi szépen a segítséget!
    Sex & Girls & Rock 'n Roll

Senior Member Color man logója
    Hely
    Soltvadkert
    Telefon
    06206172140
    Hozzászólás
    204
    Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni .
    Nem rég vettem egy TBS Unify Pro 5G8 V3-as Vtx-et.
    Hobbywing Xrotor F4 G2-es vezérlőm van.
    Nah szoval. Eddig Betaflight 4.0.4 futott a vezérlőn és Vtx-et a TX3-ra (uart3) kötöttem hogy OSD-n is tudjam állítani.
    Minden szuperül is működött.
    Frissitettem a Betaflightot 4.0.5-re azóta a Vtx kb. 20méter után elkzd szakadozni (vizszintes vonalak) ilyenkor vissza fordulok és szinte eltűnik a teljes kép mig 5-10m közelbe nem érek.
    Már vettem új antennát is ( Realacc 5db lóhere)hátha az lehet de semmi sem változott. Már az összes mw-t kipróbaltam és igy sem valtozik.
    Nem tudom hogy mi lehet a baj.
    Utánna olvastam felkutattam mindent de hol ezt azt irnak róla. Volt aki a Betaflightra panaszkodott.
    Már szinte mindent eltüntettem a Vtx és az antenna útjabol , levan zsugorozva szó szerint az atyaúristen is .

Esetleg a Bf tehet róla ?
    Szinte repülhetetlen így a gép. Kb 10 repülés van az új Vtx-be .

Válaszotokat előre is köszönöm!

Ricsi

Junior Member
    Hozzászólás
    1
    Olyan mintha esetleg másik csatornát néznél ahol éppen átszóródik valami jel.
    A vevőd nem tud esetleg valami csatorna scan-t, vagy spektrogrammot csnálni, hogy megnézd valóban jó frekvencián nézed a videót ?
    Vagy az antenna nem csatlakozik jó, és csak a csatlakozó szórja a jelet, mert a 20méter nagyon kevés, még 25mw-on is sokkal messzebb kéne tudni menni.

Idézet Color man eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni .
    Nem rég vettem egy TBS Unify Pro 5G8 V3-as Vtx-et.
    Hobbywing Xrotor F4 G2-es vezérlőm van.
    Nah szoval. Eddig Betaflight 4.0.4 futott a vezérlőn és Vtx-et a TX3-ra (uart3) kötöttem hogy OSD-n is tudjam állítani.
    Minden szuperül is működött.
    Frissitettem a Betaflightot 4.0.5-re azóta a Vtx kb. 20méter után elkzd szakadozni (vizszintes vonalak) ilyenkor vissza fordulok és szinte eltűnik a teljes kép mig 5-10m közelbe nem érek.
    Már vettem új antennát is ( Realacc 5db lóhere)hátha az lehet de semmi sem változott. Már az összes mw-t kipróbaltam és igy sem valtozik.
    Nem tudom hogy mi lehet a baj.
    Utánna olvastam felkutattam mindent de hol ezt azt irnak róla. Volt aki a Betaflightra panaszkodott.
    Már szinte mindent eltüntettem a Vtx és az antenna útjabol , levan zsugorozva szó szerint az atyaúristen is .

Esetleg a Bf tehet róla ?
    Szinte repülhetetlen így a gép. Kb 10 repülés van az új Vtx-be .

Válaszotokat előre is köszönöm!

Ricsi

Oldal: 59 / 59 ElsőElső ... 9495556575859

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve