Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (98) összesen

Téma: KoviCustom/BorsComposite YAK55M 2,26

Senior Member
    Hozzászólás
    106
    Sziasztok

Örülök nagyon hogy tetszik a munkánk, szeretném megköszönni mindenkinek, elsősorban Kövinek a segítséget amivel támogatták a projektet a teljes végkifejletig.
    Várom a következő repülést én is kipróbálhassam és bízom benne hogy az enyém is hamar elkészül ahogy csak időm engedi csinálom.
    Köszönöm Bors Attila
    Örülök ha álltalam egy új taggal bővül a csekély modellező társadalom.

Senior Member feket663 logója
    Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    2.861
    Nekem is van Motty féle elektronikám, igaz a motoromban De el kell mondjam, hogy 2007 óta tökéletesen teszi a dolgát. Tamás nagyon jó dolgokat tud tervezni és a kivitelezéssel sincsen semmi gond!

Kiemelt fórum támogató
    Hely
    Kecskemet, Oman
    Hozzászólás
    897
    Az igazsag az hogy en vartam a legjobban a gep elkeszuleset szerintem Probaltam nyomonkovetni minden folyamatot. Hasonloan RcGabi baratomhoz en is megsimogathattam a felkesz prototipust. Valoban rendkivulien sok nagyszeru megoldast alkalmaztatok. Remelem hamarosan sor kerul az en gepemre is. Varom turelemmel mint eddig.
    Gratulalok en is a sikeres berepuleshez. Ez a project szerintem pelda erteku lehetne itthon mindenkinek. Mi MAGYAROK is tudunk kesziteni profi gepeket.
    Tovabbi sikeres munkat es sok szabad orakat Attilanak
    Udv
    dreco69
    Ajándék lónak ne nézd a gyomrát - mondták a bölcs trójaiak. A joszivu balfek!!!<br />tel: 70-5806188

Senior Member
    Hely
    Lengyeltóti
    Hozzászólás
    1.409
    Köszönjük a dicsérő szavakat, és legfőképp a türelmet ( Dreco69, Kiskunnert, Bajnok91 és a többiek ), akik bizalmat szavaztak nekünk és egy gépnek, ami eddig csak elméletben létezett.
    Próbáltunk egy a lehetőségekhez képest kompromisszum mentes gépet építeni. A tervezésnél a GB YAK és a Krill vezette a kezem, de próbáltam minden olyan részletre odafigyelni, ami fontos lehet.
    A megoldások szerintem egyediek, a gyártási technológia is az. Szívott az Attila is nem kevesett, és én is, mire megtanultuk egyre jobban becsülni azt a tudást, amit Ivoék egy-egy gépbe beépítenek.
    Már a kezdetek kezdetén tudnod kell mi és hogyan lesz miliméter pontosan a legvégén, különben dobhatod el, és jöhet a következő próbálkozás. Ezért is volt fontos a számítógépes tervezés.

Lassan rendszerezem a képeimet, és elkezdem tematikusan felrakni majd őket pár sor magyarázattal. Elsősorban az építés konstrukció részletetire koncentrálok majd.
    Kövi

Támogató Air.Wolf logója
    Hely
    Zalaegerszeg
    Hozzászólás
    2.322
    Én csak alkatrészenként tapiztam de így egyben sokkal meggyőzőbb lett!
    És szívből gratulálok a kiváló munkához.

Üdv Zozo
    "Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Senior Member
    Hozzászólás
    1.776
    Figyelmetlen voltam, hogy eddig nem vettem észre ezt a topic-ot. Természetesen felíratkozom, és gratulálok!
    Minden ember önző és gyarló. Te is az vagy! Én is.<br />A gépek meg jönnek, mennek.

Senior Member
    Hozzászólás
    515
    Én is beállok a gratulálók közé!
    Kevesen tudhatják igazán, mekkora meló van egy ilyen projekt mögött!

Gratulálok!

gab

Senior Member
    Hely
    Lengyeltóti
    Hozzászólás
    1.409
    Szisti!

Én már előfizetőd vagyok ám! Nem semmi a SU projected!
    Kövi

Hírdetésből kizárt tag
    Hozzászólás
    254
    Sziasztok!

Egy NAGY NAGY LÀJK!!! mindenkinek aki hozzájárult a géphez! Profi munka!
    Már alig várom hogy élöben is megtapizhassam

Üdv,
    Krisztián

Senior Member
    Hozzászólás
    141
    Kövi! GRATULA! Én még gondolkoznék, valami védőhálón, a sok hanyatt esett, láb törött légy védelmére! Még egyszer Gratula!
    MAXA-4, Xplorer II 3800, Respect M, The Beast 100cc, Krill Extra 330 Sc, Sukhoi 26M 2,2m, GB YAK 55M 2,2m, Pilot Yak55M 2,7m, Reactor 2,2m,

Oldal: 3 / 10 ElsőElső 1234567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva