Oldal: 5 / 13 ElsőElső 123456789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (126) összesen

Téma: KoviCustom/BorsComposite YAK55M 2,26

Senior Member
    Hozzászólás
    4.483
    Nem power nem...
    06704256904

Sziasztok

nagyon pengék vagytok, gratulálok!!!
    rendkívül tetszik a típus és a méret választás , na meg a minőség és Dekor is gyönyörű.
    pont ilyen gépre vártam, már tudom hogy ő lesz a kővetkező gépem :-)
    még1X gratula!!

üdv, Jani

Senior Member
    Hely
    Lengyeltóti
    Hozzászólás
    1.402
    Köszi mindenkinek, aki elismerését jelezte!
    Hétvégére válogatok még képeket, de be kell, hogy valjam, hogy már más gépen dolgozom éppen.
    Ezzel repülni kell sokat, de nagyon sokat. Persze lesz biztosan evolúció meg pár módosítás, ám egyenlőre elég életképesnek látszik a madár.
    kb 2 hét múlva két penge kezű villám reflexű sporttársunk ( Kiskunert és Bajnok91 ) fogja a tekergetni a botokat, mielőtt a kedves megrendelő átvenné a madarat.
    Na, majd akkor csinálunk videót is.
    Utoljára módosítva: Kövi által : 2015-03-04 15:09
    Kövi

Senior Member feket663 logója
    Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.140
    Azt esetleg félve meg lehet kérdezni, hogy nagyságrendileg mennyibe kerülne egy ilyen géptest? Nem mintha egyelőre komoly vevőként jelentkeznék, de soha nem lehet tudni...

Esetlegesen festés nélkül is jó lenne az ár.

Senior Member
    Telefon
    0036302291742
    Hozzászólás
    127
    Szia, szerintem NE kérdezd meg a "festés nélküli" árat... :-))
    Kész vagyok...

Senior Member
    Hozzászólás
    318
    Sziasztok!
    Eddig nem igazán tudtam mit írjak annyira ámultam és bámultam és ittam Kövinek a szavait a géppel kapcsolatban!
    Azt hiszem majd igazán szerencsésnek érezhetem magamat, hogy az elsők között lehetek tulajdonosa egy ilyen remek műnek!
    Ahogyan a Mester Úr is írta, pár hét múlva megyünk Lengyeltótiba Kiki barátommal és megkóstólgatjuk a gépet. Az elmondott tapasztalatok alapján igen csak arra számítok, hogy ilyen gép alig ha lett volna idáig a kezeim között.
    Gratulálok énis az építőknek, amint lesz tapasztalat, közzéteszem.
    Üdv A kis kezdő kölök! www.sokoro-rc.hu

Senior Member
    Hely
    Lengyeltóti
    Hozzászólás
    1.402
    Pár gondolat a géppel kapcsolatban:

1. Jelenleg még csak a 0-as proto repül. Egyenlőre nem termék, ergo nem is rendelhető.

2. A gépet csak az általunk kitalált verzióban fogjuk építeni. Ergo sem fapados sem egyszínű sem bármi módon egyszerűbbé faragott verzió nem lesz belőle.

3. A madár ARF gép, azaz semmilyen szerkezeti elemet nem kell beragasztani, mert azt megtettük már mi. Tehát a kormányemelők és a plexi is a helyükön vannak.

4. Sem alkatrészeket nem adunk el külön ( sérült géphez pótlásnak majd persze igen) sem pedig az esetleges selejteket nem adjuk el. Azokat vagy tesztelési céllal elhasználjuk, vagy megsemmisítjük.

5. Ha tudjuk milyen motor/kipuff verzió lesz a gépben, akkor eleve ahhoz igazítjuk a gépet. Értsd ezalatt a cseszterton helyét, és a kipuf konzolt.

6. Később lesz másik színséma is, de jelenleg csak a csíkos. Szineket lehet variálni, de a csikok maradnak egyenlőre.
    Utoljára módosítva: Kövi által : 2015-03-06 13:25
    Kövi

Senior Member feket663 logója
    Hely
    Csenger
    Hozzászólás
    3.140
    Köszönöm az információkat. Ennek tükrében is korrekt a cucc!

Senior Member
    Hely
    Lengyeltóti
    Hozzászólás
    1.402
    Köszi a megértést!

Azt kell látni, hogy elsősorban magunknak csináltuk a gépet. Ezért lett olyan, amilyen. Mivel mi nem ebből élünk ( én még csak anyagilag sem vagyok érdekelt a projectben ) nem is napi 8 órában készülnek a gépeink. Ha van időnk és kedvünk, csináljuk. Ráadásul az ARF kivitel miatt nagyon munka és időigényes a madár. Ettől függetlenül persze a legnagyobb örömmel csináljuk az egész történetet, hiszen ez a hobbink, és szertünk vele foglalkozni.
    Utoljára módosítva: Kövi által : 2015-03-06 13:26
    Kövi

Senior Member rcgabor logója
    Hely
    Szeged
    Hozzászólás
    1.326
    Sziasztok!

Elgondolkodtató, hogy fa gép árában kapunk egy gondozás mentes kompozit gépet, ami a Krillnél jobb súly arányt és minőséget ad. 975 euró a Krill yak ami nagyon nyers kit, rengeteg munka van még vele mire repül. Teljesen korrekt az árképzés, és gondolom majd az alkatrész pótlást is majd rugalmasabban kezelitek majd mint a csehek.
    Hangárban:06-30-737-50-37<br /><br />Soroljam én is a gépeket?

Oldal: 5 / 13 ElsőElső 123456789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •  
  • BB code : engedélyezve
  • Pofik engedélyezve
  • Az [IMG] kód engedélyezve
  • [VIDEO] code is engedélyezve
  • A HTML kód kikapcsolva